Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zakaj imam kontantno željo za varanjem?

zakaj imam kontantno željo za varanjem?

ne vem zakaj imam konstantno željo za varanjem(sploh ko pogledam v kozarec)? sicer pol nikol ne naredim odločilnega koraka ampak mislim da je vprašanje časa kdaj bom?

Zakaj imaš konstantno željo za varanjem, sploh takrat, ko si pijan? Verjetno zato, ker si nestabilna oseba in ne veš, kaj bi rad v življenju. To je nasploh značilno za tiste, ki preveč pijejo. Iz enega samega tvojega stavka veje precej problemov.

Verjetno bi ob varanju dobil nek občutek lastne vrednosti, da si te (še) nekdo želi?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Gre za zapolnjevanje praznine, ki jo ima v sebi. En način je popivanje, drug pa varanje. Karkoli od navedenega stori, pa ne bo srečen, ker je treba odpraviti osnovni problem. Kateri je ta osnovni problem, pa ve on sam.

Naredi, samo ne potem hodit jamrat, ko te bo sčevljala!!!

Gre za zapolnjevanje praznine, ki jo ima v sebi. En način je popivanje, drug pa varanje. Karkoli od navedenega stori, pa ne bo srečen, ker je treba odpraviti osnovni problem. Kateri je ta osnovni problem, pa ve on sam.[/quote]Njegov osnovni problem je funkcionalna neodraslost.
Samo to 😉

Alkohol sprošča inhibicije. Tudi zmanjšuje razsodnost. V bistvu takih, ki nimajo razčiščenih pojmov pri sebi, kaže, kaj si želijo v treznem stanju, pa si nočejo priznati.
Želja za varanjem? Lahko da si nesrečen v zvezi, lahko da nisi nasploh sposoben ostati z eno samo žensko, lahko da ti manjka te potrditve…

lahko se nisi spoznal prave

Zato, ker si povprečen moški, aka varalica. Nisi dovolj stabilna in močna osebnost, da bi znal živeti brez partnerke, v to smer se nisi razvil. Posledično imaš partnerko. Seksa z eno osebo si se sčasoma naveličal. Rešitve iščeš v instant skokih čez plot, podporo pa najdeš pri šankovskih kolegih iste mentalitete.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

delno res, sam nimam šankovskih kolegov.. očitno sem izpadu model k ga non stop žge.. ampak je stvar v temu da se ga nažgem in grem žurat lih enkrat na dva mesca in takrat me prime da bi neki popedenu.. brez čustev čista fizična potreba za spremembo…

Pa dej še mal z levo, da ne bo samo Desnka Šakić tolk obremenjena…..

Ja sej, o tem pišem. Tukaj si vas večina vezanih lahko poda roke. Eni dejansko skočijo čez plot, drugi o tem samo fantazirajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

znaći Ljevanka Rukić 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close