zakaj imam kontantno željo za varanjem?
Verjetno bi ob varanju dobil nek občutek lastne vrednosti, da si te (še) nekdo želi?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Alkohol sprošča inhibicije. Tudi zmanjšuje razsodnost. V bistvu takih, ki nimajo razčiščenih pojmov pri sebi, kaže, kaj si želijo v treznem stanju, pa si nočejo priznati.
Želja za varanjem? Lahko da si nesrečen v zvezi, lahko da nisi nasploh sposoben ostati z eno samo žensko, lahko da ti manjka te potrditve…
Zato, ker si povprečen moški, aka varalica. Nisi dovolj stabilna in močna osebnost, da bi znal živeti brez partnerke, v to smer se nisi razvil. Posledično imaš partnerko. Seksa z eno osebo si se sčasoma naveličal. Rešitve iščeš v instant skokih čez plot, podporo pa najdeš pri šankovskih kolegih iste mentalitete.
_______________
So it goes.
- Kurt Vonnegut -
Forum je zaprt za komentiranje.