Zakaj imajo nekateri potrebo po nadzorovanju
Zakaj mislite, da imajo nekateri ljudje tako potrebo po tem, da nadzorujejo druge? Ki jim niso nič, ne družinski člani, ne sorodniki. A imajo samo tako bedno življenje, da nimajo nič za počet in jim je to hobi? Ali čekirajo komu gre slabše od njih, da se tako počutijo bolje? Ali pa so morda v kaj vpleteni in preverjajo na tak način, če bo kdo kaj ugotovil oziroma, če se bo govorilo o njih?
Forum je zaprt za komentiranje.