Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zakahj nam nabijajo nove in nove davke

zakahj nam nabijajo nove in nove davke

ker firme in obrtniki prirejajo bilance. Inšpektorji pa nesposobni ali jim pa namerno gledajo skozi prste. Z novimi davki je najlažje napolnit (najbolj enostavno je) kasico prasico.

zato ker okol prinašate državo in s tem tudi vse poštene ljudi, e zato

Zato ker samo to znajo.

Odgovor na objavo uporabnika
nič ne vem, ker sem zabit, 02.09.2025 ob 13:55

ker firme in obrtniki prirejajo bilance. Inšpektorji pa nesposobni ali jim pa namerno gledajo skozi prste. Z novimi davki je najlažje napolnit (najbolj enostavno je) kasico prasico.

A ti povem zakaj? Zato, ker je nekje treba dobit tiste 4 miljarde, ki poniknejo s plenjenjem države in korupcijo. Zato!!

Res smo ubogi bedni slovenceljni 🙁

zato ker smo samo še DAVKOPLAČEVALCI in sploh ne več DRŽAVLJANI …

“Državna oblast nam prepoveduje imeti lastno voljo, delovati po lastni volji, biti svobodni ljudje, sami sebi oblast.

Zanika našo z rojstvom nam dano pravico, da smo sami svoj gospodar in vladar ter odločamo zase v vsem in povsod.

Ne dovoli nam tega ampak “so si vzeli” oblast nad nami, da njihova volja velja in ne naša.

Torej oni se imajo za naše godpodarje za vladarje nam. “

Treba bo iti na Madžarsko, se preselit. Tam plačujejo 1 milijon kazni na dan zaradi migrantov, pa PRAVIJO, DA SE JIM TO BOLJ SPLAČA, ker migranti so še dražji. Pravi: naredite računico.

Sedaj veste, zakaj vam nabijajo davke.

Desnica želi obdržati EU kot je bila. Levica pa hoče progresijo, zato odpira vrata, ker točno ve, da musliman ne bo volil kristjana. 150 let stara zadeva. Očitno je spletka stara že 150 let.
Česar levica ne ve, je to, da bo musliman na koncu poklal tudi levaka, ker islamu se gre le za lastno nadoblast (to pomeni suženjstvo vseh ostalih), ostalo jih ne briga. Sedaj levičarji mogoče že začenjajo doumeti, da bodo tudi oni drugorazredni in zasužnjeni in brez pravic…. in se obračajo.

.https://www.youtube.com/watch?v=vhFHDkh-vmU

Ne. Ker idioti navijate za davke na vse, kar vam gre na živce in ne razumete, da kakšna stvar, ki jo vi uporabljate, gre pa na živce komu drugemu.

 

Davek na sladke pijače? Jaaaaaaaaa!

Davek na čike? Seveda.

Davek na alko? Jasno. Seveda na vino ne, ampak vse ostalo pa ni problema. Ker vino je hrana, radler pa niti le, logično.

Davek na kripto? Seveda, saj vi nimate kripto in imajo to samo on drugi.

 

Davek na moko, olje in maslo? Ja, zakaj pa ne. Ko smo že pri tem, pa dajmo še na to. Da bo fer tudi do debelajsov.

Svobode in Levica imata za naslednji mandat pripravljene predloge za nove in višje davke.

In katere to nove in nove davke vi klošarji plačujete?

Katere nove in nove davke vam je kdo nabil?

Davke je potrebno dvigniti, da se financira 1,4 MILJARDE višje plače v JS in 0,6 MILJARDE sredstev za nevladne organizacije vsako leto.

 

Govorimo o denarju za 50-70 bolnišnic vsako leto oziroma za 100 novih šol vsako leto.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8955, 02.09.2025 ob 14:36

Ne. Ker idioti navijate za davke na vse, kar vam gre na živce in ne razumete, da kakšna stvar, ki jo vi uporabljate, gre pa na živce komu drugemu.

 

Davek na sladke pijače? Jaaaaaaaaa!

Davek na čike? Seveda.

Davek na alko? Jasno. Seveda na vino ne, ampak vse ostalo pa ni problema. Ker vino je hrana, radler pa niti le, logično.

Davek na kripto? Seveda, saj vi nimate kripto in imajo to samo on drugi.

 

Davek na moko, olje in maslo? Ja, zakaj pa ne. Ko smo že pri tem, pa dajmo še na to. Da bo fer tudi do debelajsov.

Pozabil si debilni davek oz. kazni na medsosesko pomoč. Ta pa zmaga v naših Butalah.

Skratka vidim, da so krivi podjetniki ki ustvarjajo ne pa vlada ki razmetava in povzroča korupcijo in meče denar v Ukrajino, razne Patrije ipd.

Zakaj imamo vse to??? Zato ker smo Butalci, nesposobna raja, ki ne bi šla na ulice in pokazala tovarišem v parlamentu da so tam zato ker smo jih MI volili in bi morali delati To kar MI hočemo, ne kar jim globalisti tumbajo.

Katere nove in nove davke imate, bedaki? Vse ste imeli že od nekdaj.

Zakaj nam nabijajo nove in nove davke?

Zato, da lahko naprej plenijo in kradejo. Potem pa veselo plešejo.

Zato, da lahko njihovi prikoritniki, politični nevladniki podporniki veselo plešejo.

Katere nove in nove davke vam nabijajo, klošarji?

Sledijo novi davki in višji davki v naslednjem mandatu, da boste lahko veselo plesali za Goloba, Boštjančiča, Svobodo, Levico, SD…

Odgovor na objavo uporabnika
Neregistriran, 03.09.2025 ob 13:53

Katere nove in nove davke vam nabijajo, klošarji?

 

 

3.600
evrov skupaj bo Slovenca s povprečno bruto plačo prikrajšalo neuveljavljanje dohodninskega zakona Janševe vlade med letoma 2023 in 2026. Tistega z dvakratnikom povprečne bruto plače pa za kumulativnih 5.200 evrov, so izračunali pri GZS.

Še dodaten seznam davčnih golobčkov za Neregistrirane :))

 

    Obremenitve za solidarno prihodnosti

    Dvig zadnje davčne lestvice na 50%

    Dodatno zavarovanje je postalo obvezno, ki ga ni mogoče izklopiti

    Večje obremenitve normiranih SPjev

    Dvig davka na dobiček za podjetja

    Dvig davka od oddajanja stanovanj

Za 2025, dodatno:

    Dvig RTV prispevka za 10%

    Dvig obveznega dodatnega zavarovanja iz 35€ na 37.x€

    Dvig plačne mase za cca 1.4 MILJARDE €

    Ustavili so letne dvige splošne olajšave dohodninske lestvice

    Seveda ne uravnavajo davčne lestvice z inflacijo, ampak uravnavajo pa prispevke in vse ostalo z inflacijo. Dvojna obdavčitev.

V planu je še davek na nepremičnine in pa sprememba omrežniskega sistema, ki bo dodatno obremenila prebivalstvo.

Seveda, vse po planu globalistov, zato pa so nastavili Goloba s katerim so imeli stike že v Ukrajini preko gen-I ja.

Od kje pa mislite da je dobil denar za svojo stranko in tako kampanjo? Kaba.l mu je posodil, sedaj mora vrniti uslugo.

Nastavljen je bil da zjebe slovenski narod. Vse po planu. Butalci so ga volili…samo da ni JJ, a ne? Itak so vsi isti. Levo ali desno, zgoraj ali spodaj, dokler so stranke bo tako.

Golob in Boštjančič vam za presenečenje pripravljata paket novih in višjih davkov. Davčni paket vam bosta podarila po volitvah. Veselite se in veselo plešite.

 

 

Škampi, kaviar, beli tartufi, korupcija, lopovščina, klientelizem, nepotizem in veselo plesanje niso poceni.  Za njih škampi, kaviar, beli tartufi in veselo plesanje…za nas pa novi davki, višji davki, davki na davke.

V svobodi bo drugače…so rekli. V svobodi ne bo korupcije, ne bo lopovščine… Vidimo kako si lopovi držijo lojtre. SD kader je skoraj vedno zraven, ko gre za lopovščino in korupcijo. Levica je tiho, ker ima nekaj od tega.

 

 

 

Ker so volilci to hoteli. Sicer je pa Golob rekel, če komu ne paše, naj odpre podjetje v tujini. On bi tudi…

Če dviguješ davke bo vedno več ljudi goljufalo, ker je to edini način preživetja!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close