Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › zajokal bom zdaj zajokal bom zdaj anonimni uporabnik 27.11.2004 ob 13:09 zadnji odgovor 27.11.2004 ob 13:29 A mogoče kdo ve kdo to poje “zajokal bom zdaj, zajokal naglas in brez strahu, naj vidijo vsi ljudje, da konec je, da nikdar ne vrneš se…… Prijavi anonimni uporabnik 27.11.2004 ob 13:29 zadnji odgovor 27.11.2004 ob 13:29 Je to mogoce Wolf, ki je bil popularen cca 10 let nazaj Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.