Za ženske ki rade spoznavate nove ljudi
Ampak pravijo pa, da bližje kot so ženske Italiji, bolj so zaj… 🙂
Se strinjam.. za takšno urejenost ne rabiš veliko denarja.. samo nekaj smisla in želje 🙂
Ja vidim kar drugi ne vidijo :)… mucko ima sicer lepo urejeno, vendar če se barva potem naj dlačic ne bo. Naj gredo … :)[/quote]
Si ti tudi brez dlačic oz dlak? Diskirminatorno, da mora biti ženska gola, tip pa ponosno goji pragozd :P[/quote]
Meni je smešno ko kaka ženska izjavi tole…..
Prvo zaradi ekstremnih izjav (gola/pragozd) drugo pa zaradi tega ker niti pomisliš ne, kako smešno zgleda če se tip pobrije po/okrog kurca in jajcih medtem ko ostane konkretno kosmat po trebuhu/celih nogah …..
1x sem vido enega takega med tuširanjem in verjemi da ni NIČESAR bolj smešnega kot takšen primer….
Ps: si ti po rokah in nogah resnično brez 1 DLAČICE? če se pobriješ potem nisi tak čist mimogrede, niti med nogami 🙂
Je pa zanimivo zdaj sem ene par dni hodo gor na Čvek vsak dan 1x samo sem pogledal teme…. zelo malo komentarjev…. čim sem jaz danes nekaj napisal BUM, skor 3 strani…. profi … ni treba ploskat hvala!
Saj nebi nič napisal če nebi On_/Marko (pozabo keri) napisal nekaj neumnega spet 😀
To je pa res.
Depiliranje je še en primer nesprejemanja svoje moškosti. Seveda pa ne moremo preko svojih nagonov in zato takšen poženščen moški več ni zanimiv za ženske.[/quote]
No saj konec koncev je meni vseeno če se kak tip brije, je pa res da če se pobriješ na nulo okrog kurca/jajc potem se moraš enako pobrit VSAJ še po trebuhu, če ne tudi nogah… to pa je že (za mene) pedersko … zato pač ostajam na primernem krajšanju da, ko se slečem, zgleda nekak v bi lahko rekli ”simbiozi” z trebuhom/nogami
Ženski je tu lažje zato ker načeloma itak nima po zgornjem delu nog/trebuhu praktično nič dlak (večina žensk vsaj)
Seveda…. Jaz sem Ptujčan pa takoj ugotovim kdo je z jušrinc, Gabrnika, Dornave, ormoža itd….
1 minuta oz. ene 4 stavke je vse kar potrebujem da ga odkrijem…. le redkim je uspelo dlje zdržat in vsi ki jih je so že leta in leta doma v Mestu 🙂
Seveda…. Jaz sem Ptujčan pa takoj ugotovim kdo je z jušrinc, Gabrnika, Dornave, ormoža itd….
1 minuta oz. ene 4 stavke je vse kar potrebujem da ga odkrijem…. le redkim je uspelo dlje zdržat in vsi ki jih je so že leta in leta doma v Mestu :)[/quote]
Ma to vi tam Štajerci že po naglasu ugotovite vse do 100m natančno s kje je kdo. 🙂
Meni je izraz podeželan od nekdaj hecen, takšen arhaičen, kot iz zgodovinskega učbenika. In nikakor ni sinonim za kmeta. Mi je pa hecno tudi, kako vsi, ki prihajao iz mesta, pravijo, da so meščani, tudi če so tipični proletarci in imajo bolj malo meščanskih navad. Drugače pa jaz ljudi ne delim na to od kod prihajajo oziroma kje živijo, ne razumem pa večvrednostnega kompleksa ljudi iz kakšnega socialističnega blokovskega naselja po možnosti ultra onesnaženega mesta napram ljudem, ki imajo definitivno večjo kvaliteto življenja na periferiji. Mogoče je pa to bolj foušija?
Seveda…. Jaz sem Ptujčan pa takoj ugotovim kdo je z jušrinc, Gabrnika, Dornave, ormoža itd….
1 minuta oz. ene 4 stavke je vse kar potrebujem da ga odkrijem…. le redkim je uspelo dlje zdržat in vsi ki jih je so že leta in leta doma v Mestu :)[/quote]
Pa tako, btw, Ptuj je meni zelo všeč. Imam same lepe spomine nanj. 🙂
Verjamem, da te zamika. A vseeno je bolje poslušati glas razuma. 🙂 Ob takšni ženski bi se vedno počutil manjvrednega.[/quote]
Razen, če jo prepričaš, da z deželani sploh ni nič narobe, preden pobegneš. 😉
Problem tega Datinga je, da je fukfehtar brez stila. Svojih ambicij ne skriva, a jih ne zna prefinjeno, v skladu z neformalnimi družbenimi normami, skrbno zavitih v celofan, predstaviti ženskam tako, da bi vzbudil njihovo zanimanje. Tisti, ki so tega vešči, mu ne bodo razlagali, v čem je problem, ker nočejo še več konkurence, tisti, ki sami tega niso vešči, iščejo problem pri čisto napačnih predpostavkah. Biti uspešen jebach je pač rezervirano za spretne, samozavestne, pogumne in pretkane.
Forum je zaprt za komentiranje.