Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Za ženske ki rade spoznavate nove ljudi

Za ženske ki rade spoznavate nove ljudi

Super 😉

Bravo dating… pol pa pridi nazaj pa nam povej če je res tak lep kot pravi da je haha

pomoje boš gladko razočarana … no morda pa si še bolj obupana kot on :P[/quote]

Pa dobr no, čudeži se dogajajo. Kolk si ti pesimisitčen. Poti spoznavanja so različne.


V primeru, da bo srečna, bi zate pomenilo, da je obupana? Torej ni srečnih vezanih?[/quote]

So (sicer relativno malo) ampak internetno spoznanstvo ki vodi v partnerstvo skozi obliko online datinga je lahko le in samo produkt obupanosti…

Če si nimaš časa poiskat partnerke tekom REAL LIFA, (ker eni trdijo da imajo tolko dela) kako boš potem fural kvalitetno vezo če nimaš časa NAJT partnerke… kaj ti daje mislit da pa ko jo boš mel pa boš naenkrat mel čas za njo ?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Zakaj sploh rabiš spodbudo, če si kao nad nami, pezdetki?

[/quote]Vtikanje nekoga, ki je za to najmanj kompetenten je navadno pezdetsko vtikanje zdolgočasenega človeka. Normalen človek, ki je pri ženskah uspešen bi navedel kaj spodbudnega. Takih ljudi je tukaj najbrž zelo malo, ker podobno kakor jaz veliko delajo in se jim zdi pretirano izgubljanje časa za neplodne stvari neumnost.[/quote]

Čakaj malo fant. Kako je to neplodna stvar, če nenehno odpiraš teme o njej?

[/quote]Občasno preletim ta forum, predvsem zaradi ženskih mnenj, ki jih izrazijo. Moška mnenja ne morem resno upoštavati, ker so lahko zelo napačna.[/quote]

In zato stopicaš na mestu.

Mislim, zdaj te pa res ne razumem. Moških nasvetov ne moreš upoštevati, hkrati se pa pritožuješ, ker jih ni še več???

[/quote] Moje mnenje je, da sem sicer vredu in sem sposoben privlačiti marsikatero privlačno žensko. [/quote]

Ja, jaz sem pa mnenja, da sem sposoben teči na 100 m pod 10 sekundami.

Eno je tvoje mnenje, hkrati z vsemi napihovanji, drugo je dejansko stanje. Tvoje dejansko stanje je, da ne privlačiš žensk in da zgolj teoretiziraš. Ne bodi prevzeten zdaj.

Ti si lahko še tako vredu po svoji lastni predstavi, očitno te ženske ne opazijo, oz. jim nisi zanimiv. kar ni nič čudnega, saj si najbrž en dost zadržan, pasiven tip. To je tvoja težava.

[/quote]In kot sem že napisal, toliko je žensk, ki še tako potrebujojo vsaj spolno potešenje, četudi še niso našle pravega moškega. [/quote]

Ja in zato, da seksajo, jim ni treba kontaktirat enega, o katerem ne vedo nič, razen neke samohvale, ki jo sam natrosi. Ampak tvoja vprašanja se s tvojo samohvalo ne ujemajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zakaj sploh rabiš spodbudo, če si kao nad nami, pezdetki?

Čakaj malo fant. Kako je to neplodna stvar, če nenehno odpiraš teme o njej?

In zato stopicaš na mestu.

Mislim, zdaj te pa res ne razumem. Moških nasvetov ne moreš upoštevati, hkrati se pa pritožuješ, ker jih ni še več???

Ja, jaz sem pa mnenja, da sem sposoben teči na 100 m pod 10 sekundami.

Eno je tvoje mnenje, hkrati z vsemi napihovanji, drugo je dejansko stanje. Tvoje dejansko stanje je, da ne privlačiš žensk in da zgolj teoretiziraš. Ne bodi prevzeten zdaj.

Ti si lahko še tako vredu po svoji lastni predstavi, očitno te ženske ne opazijo, oz. jim nisi zanimiv. kar ni nič čudnega, saj si najbrž en dost zadržan, pasiven tip. To je tvoja težava.

Ja in zato, da seksajo, jim ni treba kontaktirat enega, o katerem ne vedo nič, razen neke samohvale, ki jo sam natrosi. Ampak tvoja vprašanja se s tvojo samohvalo ne ujemajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Matkič, tudi internet je del REAL LIFA. Kaj pa iskanje poslovnih stikov in priložosti preko neta? Boš rekel, da kdor si ni tega sposoben posikat brez uporabe neta, da je slab poslovnež, ne glede na rezultate? Ne vem, zakaj misliš, da si ljudje iščejo stike preko neta SAMO ZATO, ker drugače nimajo časa. Kje si dobil ta podatek? Čas je še najmanjši problem.
A misliš, da nekdo, ki dela po cele dneve, ne more tekom dela spoznat nekoga, s katerim začuti nekaj več? Kako bosta potem taka dva speljala njuno zvezo, je njuna stvar in ne tvoja skrb. :)) Isto je za tiste, ki se spoznajo preko neta, ker pravijo, da sicer nimajo časa. Mogoče je pa komu všeč nekdo, ki ima manj časa in več česa drugega. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spet mešaš biznis in zasebni prosti čas….

Ti zagovornik svoje internet zveze itak nisi kredibilen za podajanja kakršnegakoli mnenja o internet instant zvezah…

Nevem zakaj sem te sploh citiral… ker sem danes doma in mam preveč časa… kot zgleda bo res bolše vklopit kakšen PC špil…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Fantje, ne bodite neumni in ne prakticirajte zgoraj omenjenih zadev. Ženske res ne maramo, če gremo recimo v gostilno na malico, da nam tipi težijo s pijačkami.
Če te nekdo sredi ulice začne težit za pijačko, potem ga samo čudno pogledaš in si rečeš še en slinavec in greš naprej.

Fantje, ne bodite neumni in ne prakticirajte zgoraj omenjenih zadev. Ženske res ne maramo, če gremo recimo v gostilno na malico, da nam tipi težijo s pijačkami.
Če te nekdo sredi ulice začne težit za pijačko, potem ga samo čudno pogledaš in si rečeš še en slinavec in greš naprej.[/quote]

Haha… ja to je celo res… samo morš vedet katere je treba ogovorit 🙂

Sploh pa nisem ničesar govoril o ogovarjanju SREDI ulice… Je treba stopit na kraj oz na pločnik 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Dobro, potem pa tudi ti, ki nimaš “internetne” zveze, ne moreš bit PROTIzagovornik internetne zveze in se nimava več kaj pogovarjat, ker imaš ti tako logiko. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Dobro, potem pa tudi ti, ki nimaš “internetne” zveze, ne moreš bit PROTIzagovornik internetne zveze in se nimava več kaj pogovarjat, ker imaš ti tako logiko. :))[/quote]

Kako pa ti to veš ? Ali imaš dokaze? Spet na pamet Markec…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Fatnje, ne poslušat tega Matkiča, pojma nima o ženskah. Kako boste verjeli nasvetom pubeca, ki je samski? Nasvete deli, ampak ne takih, ki bi jih preveril v praksi.
Na način, ki ga on opisuje, ne boste našli resne ženske. Kvečjemu kako za avanturo.


Ravno tisti, ki so že 10 let v zvezi z eno in isto nimajo pojma o ženskah, ker potem mislijo, da so vse takšne, kot tista, ki jo imajo doma. Sploh pa koga briga za 40 letnice s povešenimi joški, nas takšne ne zanimajo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ravno tisti, ki so že 10 let v zvezi z eno in isto nimajo pojma o ženskah, ker potem mislijo, da so vse takšne, kot tista, ki jo imajo doma. Sploh pa koga briga za 40 letnice s povešenimi joški, nas takšne ne zanimajo.[/quote]

Točno tak Sadni!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Glede na vajin zelo dolg samski stan, nepoznvanje žensk, sovražnost do žensk. Sklepam, da ali sta zagrenjena samca ali pa sta geja.


Ravno tisti, ki so že 10 let v zvezi z eno in isto nimajo pojma o ženskah, ker potem mislijo, da so vse takšne, kot tista, ki jo imajo doma. Sploh pa koga briga za 40 letnice s povešenimi joški, nas takšne ne zanimajo.[/quote]

Točno tak Sadni![/quote]

Kolikor vidim še oba iščeta “popolno” žensko:)). Frka a ne…kle tolk pametna, v reali bi pa vse dala tut za 40+ s povešenimi:)). Ajaj fantje, ne ga biksat:).

Točno tak Sadni![/quote]

Kolikor vidim še oba iščeta “popolno” žensko:)). Frka a ne…kle tolk pametna, v reali bi pa vse dala tut za 40+ s povešenimi:)). Ajaj fantje, ne ga biksat:).[/quote]Ja sej so jo da tut kako drugač obrnit, da ji glih ne visijo, če je zgolj to moteče….. 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Dobro, potem pa tudi ti, ki nimaš “internetne” zveze, ne moreš bit PROTIzagovornik internetne zveze in se nimava več kaj pogovarjat, ker imaš ti tako logiko. :))[/quote]

Kako pa ti to veš ? Ali imaš dokaze? Spet na pamet Markec…[/quote]
Hočeš rečt, da jo imaš? Ja povej a ne, da vemo, o kom al čem se pogovarjamo. Kaj si zdaj skrivnosten? Če bi jo imel, pa menda je ne bi šinfal tistih, ko jo imajo. Ali si tako “neumen”? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ha, ha, tipčka Sadni in Matkič delita tule neuporabne nasvete drugim. Katerikoli moški bo prebral par njunih zapisov, bo takoj ugotovil, da pojma nimata o ženskah. Na njune nasvete bodo padli kvečjemu kaki najstniki. Samo nečesa ne razumem. Tipčka sta na tem forumu, kjer bi rekla, da je večina nekje nad 30 ali vsaj nad 25. Njuni nasveti so pa v stilu 17letnika 15letniku kako dobiti punco. Najstniško razmišljanje, sta pa na tem forumu?
Ali sta res najstnika ali pa sta starješa, amapk ostala s pametjo na nivoju najstnikov.


Ravno tisti, ki so že 10 let v zvezi z eno in isto nimajo pojma o ženskah, ker potem mislijo, da so vse takšne, kot tista, ki jo imajo doma. Sploh pa koga briga za 40 letnice s povešenimi joški, nas takšne ne zanimajo.[/quote]
In tisti, ki so ves čas, samski, vedo o ženskah vse in so zato raje samski, ker točno vedo, v kake težave se spuščajo a ne? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kolikor vidim še oba iščeta “popolno” žensko:)). Frka a ne…kle tolk pametna, v reali bi pa vse dala tut za 40+ s povešenimi:)). Ajaj fantje, ne ga biksat:).[/quote]Ja sej so jo da tut kako drugač obrnit, da ji glih ne visijo, če je zgolj to moteče….. 😀 :D[/quote]

Joj On_ pa ti si poln idej:)))).
Meni je tolk smešno, ker noben ne piše, kaj naj ima ženska v glavi:)). Ja, zunanjost je pomembna, ne pa najpomembnejša:).


On je izkušen, se vidi. :))
Kaj boš o tem pisal, v glavo itak nobeni ne vidiš. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


On je izkušen, se vidi. :))
Kaj boš o tem pisal, v glavo itak nobeni ne vidiš. :))[/quote]

Ženska, ki ima kaj v glavi, dobro vidi…moški je lahko popolnoma slep:)).


On je izkušen, se vidi. :))
Kaj boš o tem pisal, v glavo itak nobeni ne vidiš. :))[/quote]

Ženska, ki ima kaj v glavi, dobro vidi…moški je lahko popolnoma slep:)).[/quote]
Tako slep, da je celo njej všeč a ne? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Za kaj bi pa človek rabil žensko, ki ima kaj v glavi?


On je izkušen, se vidi. :))
Kaj boš o tem pisal, v glavo itak nobeni ne vidiš. :))[/quote]

Ženska, ki ima kaj v glavi, dobro vidi…moški je lahko popolnoma slep:)).[/quote]
Pardon… tako slep, da mu je celo ona všeč? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close