Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek za vse sama…

za vse sama…

po vsem nabijanju o čustvih, pripadnosti, dajanju “sebe” v zvezo in “pričakovanjih” …. pa blablabla ….

gre samo za denar.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Krivokljun, odgovorila nisem zato, ker nisem zasledila nekih bistvenih vprašanj… Sem opazila bolj bockanje med vami samimi,.. Drugače pa, da odgovorim na tvoje vprašanje; hmmm, najbrž vse po malem…od spominov, ljubezni, navezanosti, pa tudi kakšen praktičen razlog..
Glede kreditov in ostalih stvari pa tako; Res je, gre na pol v kolikor si tudi uradno prijavljen v skupnem gospodinjstvu… V kolikor pa si uradno prijavljen nekje, prebivaš pa drugje, pa se ne deli popolnoma nič, saj ni nikjer uradne evidence o tem…

Potem pa res ne vem zakaj ljudje delamo če ne za denar?! Iz dobre volje!? Izvoli, delaj cele dni, da boš imel za osnovno preživetje, poleg tega pa še nekomu dajaj za njegove razvade… In na koncu koncev, po vsem kar boš naredil boš kanta za smeti v katero bo partner zmetal vse najslabše, ker pač ni vsega kar si on poželi pri bajti..
Sej konec koncev, ne gre za denar :/


Tako je. Če živita skupaj, potem še naj denar in stroške delita skupaj.
Če pa se ne bo strinjal, pa nimaš več kaj z njim početi.


Tako je. Če živita skupaj, potem še naj denar in stroške delita skupaj.
Če pa se ne bo strinjal, pa nimaš več kaj z njim početi.[/quote]

Samo dopolnila bi te rada, da ne bo zopet kdo komu očital, da gre vedno za denar.

Oba partnerja morata prispevata v skupno blagajno in pri tem sploh ne igra vloge kolikšen znesek je to – pač po svojih močeh.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

In vendarle se ti bo zgodilo točno to.
Drugo leto boš najela večji kredit, leto za tem še večjega, naslednji bo na daljšo dobo…

Kruh in voda, punca.
Živita v okviru svojih finančnih zmožnosti, pa se bo pokazalo kdo je s kom zaradi denarja.[/quote]

To se meni tudi zdi odlično izhodišče. Se popolnoma strinjam z Margot.

Krivokljun, odgovorila nisem zato, ker nisem zasledila nekih bistvenih vprašanj… Sem opazila bolj bockanje med vami samimi,.. Drugače pa, da odgovorim na tvoje vprašanje; hmmm, najbrž vse po malem…od spominov, ljubezni, navezanosti, pa tudi kakšen praktičen razlog..
Glede kreditov in ostalih stvari pa tako; Res je, gre na pol v kolikor si tudi uradno prijavljen v skupnem gospodinjstvu… V kolikor pa si uradno prijavljen nekje, prebivaš pa drugje, pa se ne deli popolnoma nič, saj ni nikjer uradne evidence o tem…[/quote]

Glede na to, da živiš v skupnosti z resnimi pravnimi posledicami, ti priporočam za začetek v branje zakon o družinskih razmerjih, pa malo poguglej zunajzakonsko skupnost, da ne boš obstala odprtih ust. Stalni naslov nikoli ni bil pogoj za obstoj skupnosti, tvoj fant je zgolj v prekršku, če nima urejenega stalnega ali začasnega bivanja tam, kjer dejansko živi (no, ti pa tudi).
Preveč preprosto si tole predstavljaš.

Steraj tega tvojega frajerja.
Dve leti ga preživljaš on ti pa POMAGA gospodinjit. Torej ti delaš v službi in doma. On pa samo malo doma. Se ti ne zdi, da bi bilo prav, da on naredi vsa gospodinjska dela, če ga ti preživljaš?
Brezposeln je, ti ga preživljaš, torej bi bilo povsem logično in edino prav, da on doma naredi vsa gospodinska dela. V tem času, ko si ti v službi in služiš denar za oba, bi moral on doma vse postoriti. Ne pa, da ti pomaga. Adijo pamet no.
Pa še čike mu plačuješ. Steraj ga. Zakaj bi si iskal službo, če mu pa ti vse plačaš, kupuješ čike, če pa kaj postrani zasluži ima pa za luksuz. Kaj mu pa manjka?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close