Za samske
Če bi še kdo šel, jaz bom tam 😉
http://med.over.net/clanek/brezplacna-delavnica-samski-a-ne-sami/
No, ni čisto pravi feedback, ker nisem bila prav na teh delavnicah,a mapk na nečem podobnem.
Bi pa na tole z veseljem šla, samo mi je malce predaleč.
Mogoče, če povem, da na take zadeve skoraj vedno pridejo samo ženske, mogoče tu in tam kak moški, je to v bistvu reklama :). Mogoče bodo moški zaslutili kam iskat ženske in bodo navalili.
jaz sem prijavljena … sem zasledila že na FB strani: http://www.facebook.com/vezal.si?fref=ts
nikoli ne veš … kakšno znanje potrebuješ za premik naprej … ali drugam …
se vidimo.
Ti ne. Ja pa “jaz grem” potem omenjal(a), da je upal(a), da tam spozna kakega moškega. Veliko ljudem je na take stvar enostavno naredno it, ker bi s tem priznali svoje pomanjkanje znanja ali pa priznanje, da ne znajo živet sami. Oziroma bojijo se, da bi jih drugi tako dojemali.
Forum je zaprt za komentiranje.