Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek za pop…..t

za pop…..t

Nkjer nbenga neporočnega dedca. Sami poročeni, ločeni, razočarani, otročji, nesamostojni, … Za pop……t.

:))

Bi prej našla zelenga psa, a ??

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

hja,….kje jih pa iščeš?

tukaj?? 🙂

Če najdeš še kakšnega “dobrega” viška javi!
pa reflektor uporabi pri iskanju ha-ha

Sigurno 10 let nazaj je Simona Vodopivec pela, “da so najboljši fanje že poročeni”, no po 10 letih pa tud ločeni!

:)))

kot bi poslušala svoje frendice … ampak veš kaj je še bolj smešno?
Da mi moški prijatelji govorijo popolnoma isto.

A.

to si ti misliš.
jaz sem primer tistega kar ni nič od zgoraj naštetega!

Ja, vroče žemlje tudi ne izbiraš predolgo, saj se potem ohladijo. Si se vsaj zabavala do sedaj?

Sej poznaš tisto pesem “vsi najboljši so že poročeni” ali nekaj takega… 🙂

Spodaj preber, pa boš videla zakaj se vas moški tako bojimo, mogoče tudi otepamo :)))

Mlad igralec ponosno pripoveduje očetu:
“Predstavljaj si! Dobil sem vlogo v novem filmu. Igral bom moža, ki je že 20 let poročen!”
“Nič hudega, sine. Boš pač kdaj kasneje dobil vlogo, v kateri boš lahko tudi spregovoril.”

svetilnik napisal:

> to si ti misliš.
> jaz sem primer tistega kar ni nič od zgoraj naštetega!

Zakaj si pa pol še samski??? Sej verjetno v kategorijo “poročeni” spadajo vsi poparčkani, ne?

nisem še (spet ne ) poparčkan.

previsoke želje so,poplnih ljudi ni.

megica.. nekaj takega?

Uhhh… moj dragi je oh in sploh. Ima le eno majhno napako… je poročen, in to ne z mano.

Kolk pa ste stari vi samski, ki pravite da iščete nekaj pametnega?

Lepa dekleta ljubijo barabe, Lepa dekleta jim padajo v objem Imajo
jih rade, dokler so mlade….

to je to :)) in se ne sprašuj

sanjaa na koga je to letelo?
a ti si samska al kaj.

Nasvet vsem samskim puncam okoli 25-30 let: ne zadovoljite se z manj, kot mislite, da si zaslužite. Pa ni vse tako črno, kot menite: imate pač smolo in vedno znova naletite na moške tepce. Ampak ko bo čas, bo tudi vam sekira padla v med. In potem boste o tepčkih govorile v smehu svojim prijateljicam… Ampak poročenih ali vezanih se je pa bolje izogibati. Tako menim – tudi iz izkušenj. Ampak je pa res težko najti enega normalnega, samostojnega, simpatičnega, izobraženega, samskega moškega. S tem se pa res strinjam!

Malce preveč smo izbirčni pa polni obsojanja, mar ne?

Dokler boš gledala na vsako napako, ki jo določena oseba, ne boš našla nič.
Najprej se moraš naučiti sprejemati človeka takšnega kot je in iskati na njem napake.
Važno, da nekoga sprejmeš tašnega kot je in ne kaj boš s tem pridobila, pač pa da ti bo važno le to, da boš preprosto z njim.
Ker se ob njem prijetno počutiš.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

sej se kar strinjam z meduzo sploh okoli poročenih pa vezanih-to so največji kreteni sej ***** ki gredo z njimi pa še večje budale.
sej muhe gredo na drek .
definiraj kaj je normnalen moški zate?povprečen?
a ti si normalna? in praviš da si že bila s poročenim.
pol pa iščeš normalnega ?!
ja keri normalen te bo pa maral!:)=))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close