za pop…..t
Spodaj preber, pa boš videla zakaj se vas moški tako bojimo, mogoče tudi otepamo :)))
Mlad igralec ponosno pripoveduje očetu:
“Predstavljaj si! Dobil sem vlogo v novem filmu. Igral bom moža, ki je že 20 let poročen!”
“Nič hudega, sine. Boš pač kdaj kasneje dobil vlogo, v kateri boš lahko tudi spregovoril.”
Nasvet vsem samskim puncam okoli 25-30 let: ne zadovoljite se z manj, kot mislite, da si zaslužite. Pa ni vse tako črno, kot menite: imate pač smolo in vedno znova naletite na moške tepce. Ampak ko bo čas, bo tudi vam sekira padla v med. In potem boste o tepčkih govorile v smehu svojim prijateljicam… Ampak poročenih ali vezanih se je pa bolje izogibati. Tako menim – tudi iz izkušenj. Ampak je pa res težko najti enega normalnega, samostojnega, simpatičnega, izobraženega, samskega moškega. S tem se pa res strinjam!
Malce preveč smo izbirčni pa polni obsojanja, mar ne?
Dokler boš gledala na vsako napako, ki jo določena oseba, ne boš našla nič.
Najprej se moraš naučiti sprejemati človeka takšnega kot je in iskati na njem napake.
Važno, da nekoga sprejmeš tašnega kot je in ne kaj boš s tem pridobila, pač pa da ti bo važno le to, da boš preprosto z njim.
Ker se ob njem prijetno počutiš.
sej se kar strinjam z meduzo sploh okoli poročenih pa vezanih-to so največji kreteni sej ***** ki gredo z njimi pa še večje budale.
sej muhe gredo na drek .
definiraj kaj je normnalen moški zate?povprečen?
a ti si normalna? in praviš da si že bila s poročenim.
pol pa iščeš normalnega ?!
ja keri normalen te bo pa maral!:)=))
Forum je zaprt za komentiranje.