Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Za neverjet

Za neverjet

Je žalitev ja, sem prav zgrožena nad sabo, da sem postala taka kot vi( da sem se pustila sprovocirat), pa še en teden nisem tu.[/quote]

Ok – te razumem. Tudi sama se trudim , da ne bi bila taka, toda kmalu tak postaneš zaradi določenih uporabnikov, ki so prav zoprni, nadležni, enolični, nezanimivi, vulgarni, nesramni ipd pa še kar dalje vsiljujejo svoje “zmagovalne recepte” ipd blabla. Sicer pa neke škode ni dokler zmoreš vso to tipkanje vzeti kot zabavo, prosti čas….

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Potem si pa očitno preneumen, da bi te komentarje preskočil in ne bral. Proti temu pa ni nekega zdravila, vsaj jaz ga ne poznam. :))
Ti bi rad, da se svet spremeni, zato da boš ti dobre volje. E, tako pa to ne gre. Ti se boš moral spremeniti ali boš pač cepetal še naprej.[/quote]
To kar si ravnokar napisal je pa daleč od resnice Popaj. Jaz, ko odprem temo, nima veze katero že, takoj, hočeš, ali nočeš, zagledam v njej najmanj deset tvojih prispevkov. Ker me zanima, če je slučajno kdo podal repliko na moj komentar, opazim, da si me zopet TI citiral. Torej je neizogibno NEprebrati tvoj komentar, tiste dve vrstici jaz preberem v pičlih dveh sekundicah, kaj več pa itak ni moč pričakovati od tebe.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, privlačiva se, a ne vidiš? Smolo imaš, ker sem jaz že zaseden. Si hud? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

nekoč v neki lepi mirni deželi, kjer so vsi razumeli in si pomagali

so dobili internet

potem pa je šlo vse k vragom žvižgat in je svojat podivjala v tem, da je vsakdo dokazoval kako bolj nefunkcionale, asocialen, nejebljiv JE.

staršem pa je bilo potrebno zagotoviti umiranje na državne stroške, ker nihče od potomstva ni ustvarjal dodane vrednosti, davkov, sociale … skratka deželica je s časom postala prazna.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Dej, če si ti zaseden, potem sem jaz lastnik Playboy Mansiona. Isto bi blo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Je žalitev ja, sem prav zgrožena nad sabo, da sem postala taka kot vi( da sem se pustila sprovocirat), pa še en teden nisem tu.[/quote]

Ok – te razumem. Tudi sama se trudim , da ne bi bila taka, toda kmalu tak postaneš zaradi določenih uporabnikov, ki so prav zoprni, nadležni, enolični, nezanimivi, vulgarni, nesramni ipd pa še kar dalje vsiljujejo svoje “zmagovalne recepte” ipd blabla. Sicer pa neke škode ni dokler zmoreš vso to tipkanje vzeti kot zabavo, prosti čas….[/quote]
Takšni in drugačni uporabniki le v tebi prebudijo tisti del tebe, ki še ga ne poznaš ali pa v vsakdanjem življenju ne pride do izraza.
Zaradi samega debatiranja in filozofiranja, pa ne postaneš drug človek. Ker bi to bilo res neverjetno, da bi drugi imeli takšno moč, da bi te spremenili. 🙂

Robi, to je črna magija. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tudi črna magija ima vpliv le tako dolgo, dokler smo priklopljeni na net. 🙂

Ok – te razumem. Tudi sama se trudim , da ne bi bila taka, toda kmalu tak postaneš zaradi določenih uporabnikov, ki so prav zoprni, nadležni, enolični, nezanimivi, vulgarni, nesramni ipd pa še kar dalje vsiljujejo svoje “zmagovalne recepte” ipd blabla. Sicer pa neke škode ni dokler zmoreš vso to tipkanje vzeti kot zabavo, prosti čas….[/quote]
Takšni in drugačni uporabniki le v tebi prebudijo tisti del tebe, ki še ga ne poznaš ali pa v vsakdanjem življenju ne pride do izraza.
Zaradi samega debatiranja in filozofiranja, pa ne postaneš drug človek. Ker bi to bilo res neverjetno, da bi drugi imeli takšno moč, da bi te spremenili. :)[/quote]

Kaj pa če gre le za posnemanje ali celo za izravnavo kar dobiš to vrneš ?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Če v tebi ni nekega vzgiba ali želje, da posnemaš določene reakcije, potem tega ne počneš.
Prav tako ne počneš nekaj, kar ni v skladu s tvojimi prepričanji.
V življenju marsikaj dobimo in smo priča..A le na določene izzive se odzovemo. Na tiste, ki nam ustrezajo in verjamemo, da so pravi.

si zamišljate, da bi imeli tipi curake 25cm+ babnice pa bi lahko sprejele samo 5cm+
in potem bi tip naenkrat lahko nasajal 5 babnic??
NE???

proučite islam ☺

ali pa kakšno sekto ☺

ali pa se babnice do smrti sekirajte ☺ … lahko pa ste tudi nesrečne. Bog z vami.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close