za (malo) starejše
Ko je človek zelo mlad, je življenje črno-belo. Kasneje postane v odtenkih sive. Res je, da ne gre samo za stvar nagonov, vendar tudi odločitve. To pove vse.
Na osnovi tega, kar si še napisala, se mi zdi, da nisi v razmerju, ki naj bi trajalo vse življenje. Vsaj se mi ne zdi, da so predpostavke takšne, da bi lahko bila z njim resnično srečna. Življenje ti večkrat postreže s težkimi preizkušnjami. Će že v štartu nisi prepričana, da je to “to”, če že v štartu imaš toliko dvomov, je uspeh težko dosegljiv. Sploh pa si ne predstavljam, kako lahko razmišljaš, da boš z njim preživela vse življenje, hkrati pa obstajajo stvari, ki mu jih ne moreš povedati. Odprt odnos je osnova vsega, saj se na njem gradi zaupanje. Če se s partnerjem ne moreš o vsem pogovarjat … no go 🙁
@neizkušena: če meniš, da bi vstrala s partnerjem pojdi na par tečajev netvorkarjev, AMWayevcev … lepo in plastično učijo samodiscipline in predanosti cilju – resno ☺
Ravno takšni profili ljudi so največkrat prevarani: en beži od prevelike zadušljive bližine – drugi pa se “lepi” na njega in si partnerja lasti v strahu, da mora biti vedno na preži, da ne izgubi svojega “objekta”.
Če veš, da je ta človek nemogoč, da se ne bi dalo z njim ničesar pogovoriti, spakiraš, ko ga ni, pa greš.
Ravno takšni profili ljudi so največkrat prevarani: en beži od prevelike zadušljive bližine – drugi pa se “lepi” na njega in si partnerja lasti v strahu, da mora biti vedno na preži, da ne izgubi svojega “objekta”.
Če veš, da je ta človek nemogoč, da se ne bi dalo z njim ničesar pogovoriti, spakiraš, ko ga ni, pa greš.[/quote]
matjazko: ti bi bil idealen partner za našo pokojno kuzlico ☺
Forum je zaprt za komentiranje.