za kaj uporabiti star bojler
Na vrhu mu lahko narediš vratca za odpiranje, zlezeš noter in se kotališ po klancu…
Ali pa še bolje, če je večji in že ima odprtino s prirobnico – enako zlezeš noter, od zunaj te zaprejo in spustijo po deroči reki…ali še bolje skozi prelivno polje elektrarne (hint: ni ti nič, saj te vendar varuje železen oklep…)
Tudi zelo dobro: glej gornja nasveta, le da te na koncu zakopljejo v zemljo…prihraniš pri dragih krstah 😀
No, gotovo lahko najdem še vsaj 101 briljantno idejo, ampak bodi za začetek dovolj…
Forum je zaprt za komentiranje.