Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek za kaj uporabiti star bojler

za kaj uporabiti star bojler

Več ljudi več ve in izkušnje tudi nekaj povedo.

Prosim vas še za idejo, za kaj vse bi se dalo uporabiti odslužen okrogel velik bojler .

Na vrtu si lahko narediš grelnik vode za poletno kopanje, če je večji mu dodaš še kolektor ali na črno pobarvan plosknati radiator in voda ti bo lahko zavrela.

Lahko dodaš rešetko, izdelaš vratca, dimnik in narediš gašperček iz njega.

lahko dodaš ročico in imaš valjar za travo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Lahko ga pa prerežeš na pol, obesiš na verigo, zakuriš pod njim in skugaš bograč.


To bo pa zdrav bograč…Obogaten s kalcijem. 🙂

Na vrhu mu lahko narediš vratca za odpiranje, zlezeš noter in se kotališ po klancu…

Ali pa še bolje, če je večji in že ima odprtino s prirobnico – enako zlezeš noter, od zunaj te zaprejo in spustijo po deroči reki…ali še bolje skozi prelivno polje elektrarne (hint: ni ti nič, saj te vendar varuje železen oklep…)

Tudi zelo dobro: glej gornja nasveta, le da te na koncu zakopljejo v zemljo…prihraniš pri dragih krstah 😀

No, gotovo lahko najdem še vsaj 101 briljantno idejo, ampak bodi za začetek dovolj…

Odreži en konec in z njim s pomočjo karbida streljaj za veliko noč 🙂

Premazi ga z bitumenom, postavi ga na drog, priključi ga na vodovod in poleti ti bo vodo v njemu grelo sonce, ti pa si boš o
Pral svojo vsrano rit.

Za pirfasl vendar.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close