Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za dez sklicejo nobinarsko konferenco…res se spreminjamo v idiokracijo

Za dez sklicejo nobinarsko konferenco…res se spreminjamo v idiokracijo

za arso pa predlagam da v prihajajocih jesenskih dnevih poslusa radio in pesem…tiho tiho pada dež……decembra pa jim privoscim….belo snežinko hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 09.09.2025 ob 20:48

za arso pa predlagam da v prihajajocih jesenskih dnevih poslusa radio in pesem…tiho tiho pada dež……decembra pa jim privoscim….belo snežinko hehe

Ti predlagaš smrdljivi pedofilski gravž in mon trol 24/7?…..jaoooo…eeeh, phhhh…

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 09.09.2025 ob 21:09

Ti predlagaš smrdljivi pedofilski gravž in mon trol 24/7?…..jaoooo…eeeh, phhhh…

jo jo…jsz predlagam, si pozabil , jo jaz sem gor 26/8…he he…in kaj bos zdaj lazni invalid?si nos kocine z jajc populil iz jeze?hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 09.09.2025 ob 21:11

jo jo…jsz predlagam, si pozabil , jo jaz sem gor 26/8…he he…in kaj bos zdaj lazni invalid?si nos kocine z jajc populil iz jeze?hehe

Cel ARSO je zdaj na nogah, ko si ti predlagalo, nisi vedelo čurek mali?????

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 09.09.2025 ob 19:02

Namen sklicevanja takih tiskovk je strašenje ljudi, ustvarjanje panike in ker nimajo PRAVEGA dela. Naj se raje vprašajo kdo dela vreme in kaj je geoinženiring in zakaj se to počne. Zakaj je bilo letos zelo malo sonca. In kaj to pomeni.

Še malo pa bojo spet noret se vidim in nujnim cepljenjem.

 

Če bi temu “geoinženiringu” rekla posledice onesnaževanje narave, bi bila na varni strani, kar se tiče ohranjanja duševnega zdravja.  Razmišljanje, da te hoče nekdo zastrupit z neba, z zdravili, z živili, ni…

To je prišlo iz Amerike in Izraela. Američani in Judi

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 09.09.2025 ob 22:28

Če bi temu “geoinženiringu” rekla posledice onesnaževanje narave, bi bila na varni strani, kar se tiče ohranjanja duševnega zdravja.  Razmišljanje, da te hoče nekdo zastrupit z neba, z zdravili, z živili, ni…

Grenivko imajo na piki že desetletja. Ciljajo jo iz zraka, vode, hrane, pa jim nikakor ne rata.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1666, 09.09.2025 ob 23:22

Grenivko imajo na piki že desetletja. Ciljajo jo iz zraka, vode, hrane, pa jim nikakor ne rata.

.https://www.karakter.si/dusevne-motnje/osebnostne-motnje/paranoidna-motnja/
Simptomi

Ljudje s to motnjo:

    dvomijo v zavezanost, zvestobo, ne zaupajo drugim in vedno mislijo, da jih hočejo drugi preslepiti
    so nezaupljivi in ne razkrivajo osebnih podatkov zaradi strahu, da bodo ti uporabljeni proti njim
    so neizprosni in zamerljivi
    so preobčutljivi in težko sprejmejo kritiko
    iščejo skrite pomene v nedolžnih pripombah ali v vedenju drugih
    vidijo napade nase, četudi jih ni, reagirajo z jezo in se hitro maščujejo
    pogosto brez razloga sumijo, da so njihovi partnerji ali ljubimci nezvesti
    na splošno se obnašajo hladno in imajo distanco do drugih, velikokrat so ljubosumni in želijo imeti popolno kontrolo
    ne vidijo svoje vloge v konfliktih in problemih ter menijo, da imajo vedno prav
    težko se sprostijo
    so sovražno razpoloženi, so trmasti in prepirljivi

Vzroki za nastanek motnje

Pravi razlog za nastanek te motnje ni znan, najverjetneje pa gre za kombinacijo bioloških in psiholoških dejavnikov. Na genetsko pogojenost najbolj nakazuje to, da je motnja najbolj pogosta v družinah, kjer je že kdo diagnosticiran s shizofrenijo. Prav tako lahko na paranoidno osebnostno motnjo vplivajo zgodnje izkušnje iz otroštva, tako fizične kot čustvene travme.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close