Sem upokojenka stara 64 let in vzamem v hišo sostanovalca ali sostanovalko v Savinjski dolini.Želim si sostanovalca ,da si delimo stroške bivanja in da bi imela pomoč pri urejanju okolice .Lep pozdrav!
Če mogoče poznate koga ki bi bil pripravljen iti za sostanovalca se priporočam.