Vsi normalni so poročeni ali v vezi
Kje spoznati samskega moškega? Sem vdova pri komaj 50 letih, vitalna , nisem debela, nisem težek karakter, nisem komplicirana . Vsi ki jih spoznam, ki so urejeni, so v vezi. Na ona on sem se prijavila in nisem našla resnega. V službi nas je veliko, mešani kolektiv, tisti ki so mi všeč, so zasedeni. Ne bi pa rada imela nekega norega moškega samo za to da ne bi bila sama. Imela sem nekega moškega, ki me je spravljal ob pamet z neredom. Vse njegovo življenje je bil nered. Neurejeno razmetano stanovanje, neurejene finance, v dolgovih. Jaz sem disciplinirana, ne dolgujem, živim v svoji nepremičnini, rada imam čisto, urejeno. Večina moških je zasedenih, tisti v redu ki ovdovijo, se ločijo, niso dolgo samski. Dame, kje ste ve našle ljubezen? Ste zadovoljne? Veliko ljubezni in podpore želim vsem .
Sem malo mlajši od tebe in urejen. Če želiš, piši na: santara323@gmail.com, pa se kaj pogovoriva.
Uživaj življenje. Potuj, razvajaj se.
Ne si zdaj nakopati dedca na glavo. Morala mu boš kuhati, prati, likati, za njim pospravljati. Morda bo še žleht in te bo gnjavil, ti pobral denar. Pri 50. letih si verjetno tudi že v meni. Če si bila do sedaj sama, si lahko tudi v naprej.
Če si sedaj koga dobiš, si lahko pridobiš tudi nove probleme.
Če ti uspe dobiti kakšnega dobrega, normalnega človeka, potem pa ja. Ampak ne za vsako ceno. Na tem svetu je veliko luzerjev, alkoholikov, nasilnežev, lenuhov. Srečno.
resnih verejtno ni.. tudi tisti, ki pravijo, da so resni in iščejo resno vezo, padajo na neresne ženske.
sicer pa- normalno ni nujno tudi zdravo.. in ko vezan človek skače za drugimi, namesto za svojim, ti je že jasno, da ni tu neke kvalitete. da je v slabi vezi, kjer drugje išče ali pozornost (ženske) ali sex (moški), zato so portali za samske polni poročenih obeh spolov, ki svoj manjko v vezi išče tam.. tudi na monu seveda. toliko enega podjebavanja, igračkanja s strani odraslih oseb. očitno so obtičali v vrtcu, jebiga..
Pri tvojih letih je pač ribnik zelo majhen. In v tem ribniku najdeš vse sorte. Od tistih ki iščejo negovalko, do nedoraslih abrahamovcev ali pa še stareših, od tistih ki doživljajo drugo puberteto in si domišljajo da so zanimivi 18 letnicam, do fajn moških. Jih je malo, so zelo zaželjeni in če se kje malo poreklamirajo so hitro pobrani. Si v letih ko boš morala ti več pobude dati kot moški, če ti bo kakšen všeč. Tisti ki iščejo in so ok, iščejo nekaj več od zunanjih dejavnikov ki jih poudarjaš. Iščejo prijateljico, ljubimko, zaveznico….ker jim je ratalo odrast. Pa verjetno ne izgledajo kot brad pit 🙂
Vida347
tvoj problem ni, da ni moških, tvoj problem je ker si toxična feministka. ti nisi žena. ti si moderna ženska, alfa prasica. ki ne razume svoje vloge v zakonu. imaš jebača? zakaj ta ni dovolj dober? je pa dovolj dober da si sprazni ajca. mlajši verjetno. to moški vemo. kaj počente ženske. tega odnosta, obnašanja noben taki moški kot si ga ti želiš ne bo prenašal. ti se obnašaš kot da imaš kakršen koli vzvod odločanja. nimaš. oški je nagrada, ne ti. ti se moraš vprašat, kaj lahko ti ponudiš moškemu. jaz govorim o takem moškem kot si ga ti želiš?! kaj ima od od tebe? ka si moški, kot i ga ti želiš , kaj si on želi?? recimo da je star 55. verjetno si želi še otroke. s teboj jih ne more imet. torej to odpade. torej moramo najdit takega ki ne želi več otrok. al ločen, al pa samski, ki ne želi otrok. če je smaski in ne želi otrok, tudi en bo želel tebe gledat z tvojimi, sicer velikimi verjetno. če je ločen, se verjetno več ne bo pročil. sploh ne z ločeno in ali vdovo. sploh ne toxično feminsitko, ki ni žena. moški kot ga ti želiš, išče ŽENO. ne partnerko . partenrka ni isto kot poroka in bit žena. žena ljubi boga v možu. ve, kje ji prostor. ve in razume da je mož glavni. in da nista isto.
torej kaj ti iščeš. stara si več kot 50. otrok ne more imet s teboj. glavnam otivacija za takega moškega kot bi ga ti imela je potomstvo. s teboj tega ni. torej je velik del teh moških, adijo. če si 50 nisi sexy. imaš zdravstvene probleme. imaš inkontineco, te boli trebuh, ne moreš športat. kaj naj s teboj počne? torej če si bila kot 20 letnica 6ka. kar dvomim, pa recimo. imaš otroke . fsak otrok ej 2 točki dol. ne more več imet otrok. si stara. torej 5 točk dol. si slab karakter, za take moške. ti nisi niti 1ka. žal. jaz ti povem po resnici. kot je. ko t kaj moški gledajo. ti bi morala biti srečna z kakršnim koli moškim. takim ki je 1ka kot ti. pa ne po lepoti 1ka. kerm oraš ti bit tista lepa. al bo on lepi? ti moraš iskat običajnega moškega, z neko navadno sluzbo, mehanika, šoferja, naki navadnega. ampak ti takega moškega ne boš spoštovala. zdaj raumeš problem. ti se previsoko ceniš. zelo previsoko. če bi ti bila vsaj 5ka, bi že bila poročena.
ti bi morala bit najlažje za dejtat, najbolj za sex, najbojša izkušnja. ti pa si toxična prasica. moški vejo to.
takega kot ti želiš, taki te ne bo poročil. partner taki moški ne bo. navadnega moškega pa ne boš cenila in spoštovala.
ni problem v moških. moški so že zunaj, taki kot si ti želiš vidiš jih. ampak tebe ne želijo. veliko moških je samskih, ločenih. vlka večina. in nihče, te ne želi? kdo je problem, na trgu, če kupci ne kupijo produkta. je trg kriv ali produkt?
mož in žena nista partnerja, ni nobene ljubezni. saj nisi 18. to je odločitev. ti si totalno nezrela. ti ne rzaumeš dinamike odnosov. moški kot jih ti želiš, ne bodo čakali na sex. mgoče 1 zmenek. mogoče. še to bolj ne. taki moški imajo denar. imajo na izbiro, tolko stare kot ti, starejše in VELIKO MLAJŠE!
zakaj bi si taki moški, tebe nakopal za vrat? zakaj?
ti rabiš terpaijo. moškega terapevta. nujno. ti rabiš reality check.
ti moraš iskat moškega, ki bo sploh žele lbiti s teboj in te sploh želel poročit. aploh ni važno kako zfgleda, kaj dela, kaj ne dela. če te le hoče poročit.
noben moški se ne bo pogovarjal s teboj, ker ni tvoja kolegica. razumeš? ali pa si najdi mlajšega luzerja.
žal, sama si kriva. to da si vdova nima nič z tem. ti si problem ker si toxična lena feministka, alfa prasica.
Anonimno 3469, 13.09.2025 ob 20:37
Vida347
tvoj problem ni, da ni moških, tvoj problem je ker si toxična feministka. ti nisi žena. ti si moderna ženska, alfa prasica. ki ne razume svoje vloge v zakonu. imaš jebača? zakaj ta ni dovolj dober? je pa dovolj dober da si sprazni ajca. mlajši verjetno. to moški vemo. kaj počente ženske. tega odnosta, obnašanja noben taki moški kot si ga ti želiš ne bo prenašal. ti se obnašaš kot da imaš kakršen koli vzvod odločanja. nimaš. oški je nagrada, ne ti. ti se moraš vprašat, kaj lahko ti ponudiš moškemu. jaz govorim o takem moškem kot si ga ti želiš?! kaj ima od od tebe? ka si moški, kot i ga ti želiš , kaj si on želi?? recimo da je star 55. verjetno si želi še otroke. s teboj jih ne more imet. torej to odpade. torej moramo najdit takega ki ne želi več otrok. al ločen, al pa samski, ki ne želi otrok. če je smaski in ne želi otrok, tudi en bo želel tebe gledat z tvojimi, sicer velikimi verjetno. če je ločen, se verjetno več ne bo pročil. sploh ne z ločeno in ali vdovo. sploh ne toxično feminsitko, ki ni žena. moški kot ga ti želiš, išče ŽENO. ne partnerko . partenrka ni isto kot poroka in bit žena. žena ljubi boga v možu. ve, kje ji prostor. ve in razume da je mož glavni. in da nista isto.
torej kaj ti iščeš. stara si več kot 50. otrok ne more imet s teboj. glavnam otivacija za takega moškega kot bi ga ti imela je potomstvo. s teboj tega ni. torej je velik del teh moških, adijo. če si 50 nisi sexy. imaš zdravstvene probleme. imaš inkontineco, te boli trebuh, ne moreš športat. kaj naj s teboj počne? torej če si bila kot 20 letnica 6ka. kar dvomim, pa recimo. imaš otroke . fsak otrok ej 2 točki dol. ne more več imet otrok. si stara. torej 5 točk dol. si slab karakter, za take moške. ti nisi niti 1ka. žal. jaz ti povem po resnici. kot je. ko t kaj moški gledajo. ti bi morala biti srečna z kakršnim koli moškim. takim ki je 1ka kot ti. pa ne po lepoti 1ka. kerm oraš ti bit tista lepa. al bo on lepi? ti moraš iskat običajnega moškega, z neko navadno sluzbo, mehanika, šoferja, naki navadnega. ampak ti takega moškega ne boš spoštovala. zdaj raumeš problem. ti se previsoko ceniš. zelo previsoko. če bi ti bila vsaj 5ka, bi že bila poročena.
ti bi morala bit najlažje za dejtat, najbolj za sex, najbojša izkušnja. ti pa si toxična prasica. moški vejo to.
takega kot ti želiš, taki te ne bo poročil. partner taki moški ne bo. navadnega moškega pa ne boš cenila in spoštovala.
ni problem v moških. moški so že zunaj, taki kot si ti želiš vidiš jih. ampak tebe ne želijo. veliko moških je samskih, ločenih. vlka večina. in nihče, te ne želi? kdo je problem, na trgu, če kupci ne kupijo produkta. je trg kriv ali produkt?
mož in žena nista partnerja, ni nobene ljubezni. saj nisi 18. to je odločitev. ti si totalno nezrela. ti ne rzaumeš dinamike odnosov. moški kot jih ti želiš, ne bodo čakali na sex. mgoče 1 zmenek. mogoče. še to bolj ne. taki moški imajo denar. imajo na izbiro, tolko stare kot ti, starejše in VELIKO MLAJŠE!
zakaj bi si taki moški, tebe nakopal za vrat? zakaj?
ti rabiš terpaijo. moškega terapevta. nujno. ti rabiš reality check.
ti moraš iskat moškega, ki bo sploh žele lbiti s teboj in te sploh želel poročit. aploh ni važno kako zfgleda, kaj dela, kaj ne dela. če te le hoče poročit.
noben moški se ne bo pogovarjal s teboj, ker ni tvoja kolegica. razumeš? ali pa si najdi mlajšega luzerja.
žal, sama si kriva. to da si vdova nima nič z tem. ti si problem ker si toxična lena feministka, alfa prasica.
Spet so ga za vikend ven spustil…jebeno zdravstvo naše.
Kakšen butl si ti 3469. Kdo si želi otroke pri 50-ih letih? Kdo? V teh letih so otroci že odrasli, ne da boš imel dojenčka. Moja prijateljica je pri 49 ostala sama, ločila se je, ker sta bila čist odtujena, počakala je na odraslost otrok. Sedaj je že par let v vezi z enim, ki je isto ločen, malo starejši od nje. Potujeta, živita skupaj, se presmejita, rada sta skupaj, hodita v gore. To je poanta partnerstva. Podpora ,sprejetost. Ne reprodukcija. Otroci so pri teh letih že odrasli, nihče si jih ne želi. 3469, ti nič ne razumeš. Še v domu upokojencev se spoznajo, zaljubijo, pa ne morejo imeti otrok več. Vsak si želi biti v vezi z nekom, ki ga podpira, vsi imamo iste želje, ne glede na časovna obdobja.
Vida347, 13.09.2025 ob 16:21
Kje spoznati samskega moškega? Sem vdova pri komaj 50 letih, vitalna , nisem debela, nisem težek karakter, nisem komplicirana . Vsi ki jih spoznam, ki so urejeni, so v vezi. Na ona on sem se prijavila in nisem našla resnega. V službi nas je veliko, mešani kolektiv, tisti ki so mi všeč, so zasedeni. Ne bi pa rada imela nekega norega moškega samo za to da ne bi bila sama. Imela sem nekega moškega, ki me je spravljal ob pamet z neredom. Vse njegovo življenje je bil nered. Neurejeno razmetano stanovanje, neurejene finance, v dolgovih. Jaz sem disciplinirana, ne dolgujem, živim v svoji nepremičnini, rada imam čisto, urejeno. Večina moških je zasedenih, tisti v redu ki ovdovijo, se ločijo, niso dolgo samski. Dame, kje ste ve našle ljubezen? Ste zadovoljne? Veliko ljubezni in podpore želim vsem .
@Vida347
Bo kar težka. Prvi problem kot vdova bi znal biti, če je bil pokojni partner nekaj, kar je bilo nad povprečjem in imaš zato nastavljene višje standarde. Boš hitro ugotovila, da manj ni dovolj dobro. Veliko krat ko ne bo dobro boš primerjala in vse kar bo manj bo izjemno moteče.
.https://www.youtube.com/watch?v=G6wMiEoBMeo
Drugi problem bo v tem, da tisti, ki je po tvoje normalen in je približno tvoja generacija ima veliko izbiro. Tudi od njegovih izkušenj je veliko odvisno, kaj želi. Še več, tvoja velika konkurenca bodo 10 ali celo manj stare. Zato morajo tvoja pričakovanja v prihodnosti iti v obe smeri. With, or Without You. (With je opcija, Without you pa bolj realnost)
.https://www.youtube.com/watch?v=ujNeHIo7oTE
Sicer si sedaj verjetno opremljena z ogromno izkušnjami… vendar bo tako kot v rani mladosti odigrala največjo vlogo pri tem… sreča. Da naletita eden na drugega.
Epic Fail, 14.09.2025 ob 09:44
@Vida347
Bo kar težka. Prvi problem kot vdova bi znal biti, če je bil pokojni partner nekaj, kar je bilo nad povprečjem in imaš zato nastavljene višje standarde. Boš hitro ugotovila, da manj ni dovolj dobro. Veliko krat ko ne bo dobro boš primerjala in vse kar bo manj bo izjemno moteče.
.https://www.youtube.com/watch?v=G6wMiEoBMeo
Drugi problem bo v tem, da tisti, ki je po tvoje normalen in je približno tvoja generacija ima veliko izbiro. Tudi od njegovih izkušenj je veliko odvisno, kaj želi. Še več, tvoja velika konkurenca bodo 10 ali celo manj stare. Zato morajo tvoja pričakovanja v prihodnosti iti v obe smeri. With, or Without You. (With je opcija, Without you pa bolj realnost)
.https://www.youtube.com/watch?v=ujNeHIo7oTE
Sicer si sedaj verjetno opremljena z ogromno izkušnjami… vendar bo tako kot v rani mladosti odigrala največjo vlogo pri tem… sreča. Da naletita eden na drugega.
Drži, ne samo pravi človek, ampak tudi pravi čas. In kraj. Ampak ne obupat.
monovka, 14.09.2025 ob 17:36
Ne išči. Če pride tapravo, pride samo po sebi. Zaupaj naravnim zakonitostim.
Midva sva se spoznala, ko je bil on 50, jaz 47, nobeden ni iskal zveze, ravno obratno. Pa je nastalo in je odlično.
Kje? Ni najbolj primer za reklamo. Ob šanku … ? ampak na Štajerskem je to normalno.
Legenda. 😀
Sreča, usoda, usodna srečanja. Srečaš ga lahko tam kjer najmanj pričakuješ in kadar si najmanj pripravljena. Usoda. Nisi prestara, tudi ni res da so ti mlajše konkurenca. Moški v večini želimo prizemljeno, vitalno, fit, urejeno žensko, ki zna nositi svoje probleme, ki zna reševati probleme , ki ne vstopa iz drame v dramo, ki zna trezno presojati, ki je urejena, ni treba da je lepa, zmaga če je simpatična, da ima stil za oblačenje, da se obleče okusno. Taka ženska kot magnet privlači moške. Prave moške, ne infantilne zafrustrirane moške kot 3469, ki imajo lahko le plačano kurbo. Sem urejen premožen in uspešen moški, pa nikoli nisem gledal za mlajšimi. Niti si ne bi želel pri svojih 55 letih otroke, moji so že odrasli, imam že vnuka. Urejena 50 letna ženska je lahko zelo privlačna ženska.
Anonimen434, 14.09.2025 ob 17:58
Sreča, usoda, usodna srečanja. Srečaš ga lahko tam kjer najmanj pričakuješ in kadar si najmanj pripravljena. Usoda. Nisi prestara, tudi ni res da so ti mlajše konkurenca. Moški v večini želimo prizemljeno, vitalno, fit, urejeno žensko, ki zna nositi svoje probleme, ki zna reševati probleme , ki ne vstopa iz drame v dramo, ki zna trezno presojati, ki je urejena, ni treba da je lepa, zmaga če je simpatična, da ima stil za oblačenje, da se obleče okusno. Taka ženska kot magnet privlači moške. Prave moške, ne infantilne zafrustrirane moške kot 3469, ki imajo lahko le plačano kurbo. Sem urejen premožen in uspešen moški, pa nikoli nisem gledal za mlajšimi. Niti si ne bi želel pri svojih 55 letih otroke, moji so že odrasli, imam že vnuka. Urejena 50 letna ženska je lahko zelo privlačna ženska.
Moj sodelavec je spoznal po ločitvi 25 letno dekle, on je 25 let starejši . Takrat je bila kar luštna. Danes ima ona pri dobrih 30 letih tako postavo, da bi se jo vsaka sramovala. Trebuh pol metra naprej, mišice na rokah kar visijo, podbradek, skratka dekle deluje starejše kot je on, pa ni niti rodila in ima komaj dobrih 30 let. Mladost hitro odcveti in ženska ki je vitalna postavna pri 50 letih, bo isto vitalna pri 70 letih.
Anonimen434, 14.09.2025 ob 18:13
Moj sodelavec je spoznal po ločitvi 25 letno dekle, on je 25 let starejši . Takrat je bila kar luštna. Danes ima ona pri dobrih 30 letih tako postavo, da bi se jo vsaka sramovala. Trebuh pol metra naprej, mišice na rokah kar visijo, podbradek, skratka dekle deluje starejše kot je on, pa ni niti rodila in ima komaj dobrih 30 let. Mladost hitro odcveti in ženska ki je vitalna postavna pri 50 letih, bo isto vitalna pri 70 letih.
Ne pretiravaj ,če je bila luštna pri 25 tih ,ne more ratat taka čez 5 let ,ne se delat dobrega in ne poveličuj 50 letnic …
Forum je zaprt za komentiranje.