Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vsakdo ima ceno?

Vsakdo ima ceno?

:-))))

Katenjka,
s tem odgovorom si me pa nasmejala. Duhovito napisano. Me veseli, da imaš smisel za humor.[/quote]
A ne da? Ja kaj bom tu vse prebrala, da ga imam pa nimam… A se to nekak ne izključuje? Logika moje analitične presoje mi pravi namreč ravno to…[/quote]

Ne rabiš logike, pravzaprav ti ta nič ne pomaga, če hočemo opaziti sonček zunaj. Samo menda ti bolj v luno strmiš ponoči, ker si romantična… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close