Vsaka ženska je lahko lepa
Saj ta ženska niti na prvi sliki ni grda. Mal se kislo drži, tudi fotka ni najbolj posrečena, je slikana pod zelo čudnim kotom, tako da je spodnji del obraza v primerjavi s čelom in očmi manjši oziroma ni sorazmeren. Slaba fotka. Zgleda da so izbrali najslabšo možno fotko. Neke frizure nima, ima pač pegice, ampak drugače je pa ok. Tud ustnice ima iste oblike kot na sliki z makeupom, obrvi prav tako. Ni grda, nasmešek na obrazu bi jo pa še bolj polepšal kot makeup.
Saj ta ženska niti na prvi sliki ni grda. Mal se kislo drži, tudi fotka ni najbolj posrečena, je slikana pod zelo čudnim kotom, tako da je spodnji del obraza v primerjavi s čelom in očmi manjši oziroma ni sorazmeren. Slaba fotka. Zgleda da so izbrali najslabšo možno fotko. Neke frizure nima, ima pač pegice, ampak drugače je pa ok. Tud ustnice ima iste oblike kot na sliki z makeupom, obrvi prav tako. Ni grda, nasmešek na obrazu bi jo pa še bolj polepšal kot makeup.[/quote]
So pa kriteriji precej nizki ali kako?
[img]http://m.fanpix.net/p18805400/tawny-kitaen/p2310[/img]
Saj ta ženska niti na prvi sliki ni grda. Mal se kislo drži, tudi fotka ni najbolj posrečena, je slikana pod zelo čudnim kotom, tako da je spodnji del obraza v primerjavi s čelom in očmi manjši oziroma ni sorazmeren. Slaba fotka. Zgleda da so izbrali najslabšo možno fotko. Neke frizure nima, ima pač pegice, ampak drugače je pa ok. Tud ustnice ima iste oblike kot na sliki z makeupom, obrvi prav tako. Ni grda, nasmešek na obrazu bi jo pa še bolj polepšal kot makeup.[/quote]
So pa kriteriji precej nizki ali kako?
[img]http://m.fanpix.net/p18805400/tawny-kitaen/p2310[/img][/quote]
Kriteriji za?
Ni neka lepotica, grdoba pa prav tako ne. Ne na prvi ne na drugi sliki.
Ah Piška, Rusinje in Ukrajinke so pa ja ta boljše babe (bi rekli mnogi moški:-) Sicer se pa strinjam, glede nenasmeška in kislega, depresivnega obraza obraza obraza res sliči na Rusinje, saj so tam skoraj vse take – tečne in zagrenjene. Po obraznih potezah in glede na pegice me pa bolj spominja na Angležinje. Bi rekla, da je od tam, ali pa iz Irske.
Strinjam se, da je slika ista. Obraz je vidno zasenčen z bronzerjem in to ga zoži. Prav tako mastna svetleča koža na prvi sliki poveča obraz, na drugi sliki pa je optično zožan.
Ah Piška, Rusinje in Ukrajinke so pa ja ta boljše babe (bi rekli mnogi moški:-) Sicer se pa strinjam, glede nenasmeška in kislega, depresivnega obraza obraza obraza res sliči na Rusinje, saj so tam skoraj vse take – tečne in zagrenjene. Po obraznih potezah in glede na pegice me pa bolj spominja na Angležinje. Bi rekla, da je od tam, ali pa iz Irske.
Strinjam se, da je slika ista. Obraz je vidno zasenčen z bronzerjem in to ga zoži. Prav tako mastna svetleča koža na prvi sliki poveča obraz, na drugi sliki pa je optično zožan.[/quote]
Aja, določene nacije izdajajo “depresivne” obrazne poteze!?? 🙂 Tudi Hitler je opažal pri Judih določene obrazne anomalije oz. razlike v primerjavi z Arijci. 🙂 Punce, če bi bile zadovoljne s svojo “pojavo” brez priveskov, ki jim pravimo kompleksi z zunanjim izgledom, ne bi bile nevoščljive zunanji podobi Vzhodnjakinj, ki zelo visoko kotirajo pri moških, kakor tudi bi bila vaš seksizem in zavist povsem odveč :)))
Pa poglejmo nekaj takih “depresivnic”, ki povzorčijo, da se moški jeziki stegujejo do tal :)))
http://doblelol.com/uploads/18/funny-monologues-movies.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-EPj6VnVeav8/TpyA9ZhQvBI/AAAAAAAAYiE/OA6l9hdRpxQ/s400/Sexy-Olga-Fonda-Real-Steel-2011.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_gMYBnCrpG4Y/THEP-C8cJxI/AAAAAAAAACA/-ft-w1fMkZg/s1600/miss_ukraine_2008_ukrainian_girls_06.jpg
http://thechive.files.wordpress.com/2010/11/sexy-russian-women-29.jpg
http://www.rbrides.com/russian-brides-journal/images/russian-brides-to-date.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-csDHF0aijrc/ULRBbeAWlbI/AAAAAAAADgg/NvRJraO_FLQ/s1600/ukrainian-football-girls+euro+2012+sexy+sporter.jpg
Matjazko, ti lepiš slike fotomodelov. Moral bi malo pokukati izpred računalnika pa iti na morje, kjer je mnogo Rusinj pa bi videl, da so daleč od tega, kot jih prikazujejo mediji. Zagrenjene in vzvišene so, njihov (povprečen) zunanj videz je še najmanj problematičen. Res pa je, da si domišljajo, da so lepe in da zaničujejo vse okoli sebe.
Vprašaj za oceno moške! :))) Vzhodnjakinje so znane po svoji lepoti in priljubljene med moškimi.
Slovanke so sploh lepe ženske, od Rusinj, Poljakinj, Čehinj, Hrvatic in seveda tudi Slovenk. 🙂
Ti si sedaj definirala zgolj svoj manjvrednostni kompleks (glej masten tisk), kako se počutiš, primerjavši s temi ženskami, torej inferiorno, v senci, manj lepo, zapostavljeno, nezaželjeno s strani moških, nadevši jim omalovaževalne pridevnike (povprečne, zagrenjene, kisle…). Skratka, klasika pri (nesamozavestnih) ženskah, ki imajo lepotne komplekse: zavist in nevoščljivost. 😉
Vprašaj za oceno moške! :))) Vzhodnjakinje so znane po svoji lepoti in priljubljene med moškimi.
Slovanke so sploh lepe ženske, od Rusinj, Poljakinj, Čehinj, Hrvatic in seveda tudi Slovenk. 🙂
Ti si sedaj definirala zgolj svoj manjvrednostni kompleks (glej masten tisk), kako se počutiš, primerjavši s temi ženskami, torej inferiorno, v senci, manj lepo, zapostavljeno, nezaželjeno s strani moških, nadevši jim omalovaževalne pridevnike (povprečne, zagrenjene, kisle…). Skratka, klasika pri (nesamozavestnih) ženskah, ki imajo lepotne komplekse: zavist in nevoščljivost. ;)[/quote]
Bah….. v vsaki naciji in rasi so LEPE ženske in tiste manj lepe in grde….
Ampak na žalost so vzhodnjakinje bolj tako tako… pri meni imajo minus predvsem zaradi preveč bele kože 😉 pa blondinke mi tudi niso kaj preveč pri srcu… tak da ja…. najhujša pa je kombinacija ful belopolte ženske ki je za povrh še blont….
Uh, koliko pogojev, ker ti verjetno izgledaš kot Brad Pitt v 30-tih? 😀
Verjetno se Ptujčanke pulijo zate: “Jaz ga nočem, ti ga imej.” :)))[/quote]
Na matjazko brez pogojev… slika tvoje
[img]http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/1ug.jpg[/img]
Uh, koliko pogojev, ker ti verjetno izgledaš kot Brad Pitt v 30-tih? 😀
Verjetno se Ptujčanke pulijo zate: “Jaz ga nočem, ti ga imej.” :)))[/quote]
Na matjazko brez pogojev… slika tvoje
[img]http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/1ug.jpg[/img][/quote]
Tvoja sestra ni slaba, temnopolta, kakršne se tebi všeč, edino mogoče kakšna kilca preveč. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.