Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vsaka ženska je lahko lepa

Vsaka ženska je lahko lepa

Čirule čarule, make up mojstrovina :

[img]http://www4.slikomat.com/13/1003/lc5-138073.png[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

http://www.youtube.com/watch?v=vGw53h8qfBs

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Sori sadni samo enim ne pomaga niti VES MAKE UP NA TEM PLANETU!

[img]http://www.forkparty.com/wp-content/uploads/2012/04/seriously-ugly-women-20.jpg[/img]

[img]http://www.forkparty.com/wp-content/uploads/2012/04/seriously-ugly-women-20.jpg[/img]

[img]http://www.theblaze.com/wp-content/uploads/2012/05/Screen-shot-2012-05-15-at-6.05.43-PM.png[/img]

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pozabi. Tule je še fotoshop mojstrovina. Z makeupom se ne da spremeniti npr. vratu in linije obraza. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozabi. Tule je še fotoshop mojstrovina. Z makeupom se ne da spremeniti npr. vratu in linije obraza. :)[/quote]

depresivnega ksihta pa zgleda tudi s photoshopom ne.

Točno. Taprav dec pa to lahko doseže. ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Točno. Taprav dec pa to lahko doseže. ;)))[/quote]

Če je zgornja razlika res posledica makeupa, vprašanje koliko bi jih še obdržalo voljo, ko se ta odstrani.

itak sta to sestrični … ampak DoSadni ne loči med ženskami več kot, da niso moški ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Vsaka ženska je lepa, odvisno (premosorazmerno) od stopnje zaužitega alkohola in dolžine abstinence sexa…


Ja dobr dej, to si mi dal tiste res ekstremne primere 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


in verjetja, da znanci, kolegi, … MON_ovci seksajo 24/7 ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


in verjetja, da znanci, kolegi, … MON_ovci seksajo 24/7 ☺[/quote]

Na svetu vsako sekundo umre vsaj 100 ljudi.. pa sem prepričan da tega ne opaziš, ker ne cepajo kot muhe okrog tebe. Tako je tudi s tem MON-sexom 🙂

Točno. Taprav dec pa to lahko doseže. ;)))[/quote]
Daj ne streljaj takih, da se bodo zdaj vsi nepravi šli učit photoshop do tiste meje, da bodo še to znali. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Točno. Taprav dec pa to lahko doseže. ;)))[/quote]
Daj ne streljaj takih, da se bodo zdaj vsi nepravi šli učit photoshop do tiste meje, da bodo še to znali. :))[/quote]

Zakaj no?! :))) Naj si ustvarijo svojo idelano žensko in naj uživajo v njej. A ne privoščiš? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


in verjetja, da znanci, kolegi, … MON_ovci seksajo 24/7 ☺[/quote]

Na svetu vsako sekundo umre vsaj 100 ljudi.. pa sem prepričan da tega ne opaziš, ker ne cepajo kot muhe okrog tebe. Tako je tudi s tem MON-sexom :)[/quote]
ti ne objavljajo svojih domišljij ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Daj ne streljaj takih, da se bodo zdaj vsi nepravi šli učit photoshop do tiste meje, da bodo še to znali. :))[/quote]

Zakaj no?! :))) Naj si ustvarijo svojo idelano žensko in naj uživajo v njej. A ne privoščiš? :)))[/quote]
Ah, saj imaš prav. Sem sklepal po sebi, pa sem jim želel ta pravo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pozabi. Tule je še fotoshop mojstrovina. Z makeupom se ne da spremeniti npr. vratu in linije obraza. :)[/quote]

Fotoshop – da se ugotoviti tudi iz oblike nosu (na prvi sliki je nos širši). Noben puder ne more spremeniti oblike nosu.

Ponoči so vse krave črne:).

Razen Milka krave, ona blesti v soju žarometov…:)
Sicer pa vsaka ženska je lahko lepa, če se tako počuti….in kot taka slej, ko prej naleti na dvojino…za vsako metlo najde se štil…

Razen Milka krave, ona blesti v soju žarometov…:)
Sicer pa vsaka ženska je lahko lepa, če se tako počuti….in kot taka slej, ko prej naleti na dvojino…za vsako metlo najde se štil…[/quote]

Ja, bolj drži to, da je pomembno kaj odseva in najde še svojo drugo grdo polovico:). Joke:)). Vsake oči imajo svojega malarja. Niso vse ženske lepe za vse.


količina alkohola moške ne naredi nič lepše, isto premal seksa …
tvoja je verjetn kt barbika, boš reku
še aperitiva ji ne prvoščiš

deci sam to gledate, mejk up na debelo, da vam da v vse lukne in požira spermo …

lepota se ne mer sam z mejkupom …

Očitno nekateri ne premorejo niti pol odstotka 100% inteligence.
Nos ni nič ožji na “photoshop” sliki za razliko od “realnega stanja”. Nos je popolnoma enak. Je pa res, da je OPTIČNO ožji. Zakaj, ker na prvi sliki je koža mastna in zakriva “robove” oz. čiste linije obraza, medtem, ko mastno oz. svetlečo kožo zapudraš, postane vse jasno razločno. Tamo kot pri avtomobilu, ali ga pobarvaš na mat ali na lesk, v obeh primerih bo avto na odtenke različen, kljub enakim linijam.
Ne vem, zakaj je potrebno to razlagat. Ali res folk ne razume in ne opazi tega?
No, ni čudno, da je tako tudi v politiki. Take stvari se jasno izražajo in odražajo na skoraj ali na popolnoma vseh področjih.

Meni ste pa vse mž ženske ful kul špon : )))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Ej, a nisi ti imel pred časom “razpis”?:) Nisi objavil rezultatov:).

Sicer ne vem, zakaj bi bila ta ženska lepa po make up-u? Meni je podpovprečna tudi z make up-om. Klasična podpovprečna vzhodnjakinja nekje iz Rusije.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close