Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vrtenje zemlje

Vrtenje zemlje

ti kar čimprej zavzemi neko stališče v debatah samski – vezani in te bomo takoj spljuvali. Potem boš pa že naša.


Deklič si in boš.
In ne vzemi tega za slabo.
Koliko si stara, ali mlada me niti ne zanima.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

za 40+ letne ženske pa mi je res vseeno če sem jim antipatičen ali pač ne …..

Take so že praktično za odpis!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

za 40+ letne ženske pa mi je res vseeno če sem jim antipatičen ali pač ne …..

Take so že praktično za odpis![/quote]
Več ali manj ownaža.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Joj, zdaj bom pa kar umrla, ker ti misliš, da sem za odpis :-). Samo to te prosim, izogibaj se komentarjev na moje komentarje – na kilometre daleč. Tudi jaz bom storila enako.


Čisto slučajno sem prebral temo od začetka pa do konca in opazil, da si ti prva omenila Matkića, on ti je pa potem samo odgovoril nazaj. Naj uganem, spet ena attention kuzla ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

ti kar čimprej zavzemi neko stališče v debatah samski – vezani in te bomo takoj spljuvali. Potem boš pa že naša.[/quote]

Hehe, a potem se samo o tem pogovarjate? O prednostih samskega ali vezanega življenja. In po pljuvanju drug čez drugega?

Res sem čez 40, zgledam pa precej manj.


Čisto slučajno sem prebral temo od začetka pa do konca in opazil, da si ti prva omenila Matkića, on ti je pa potem samo odgovoril nazaj. Naj uganem, spet ena attention kuzla ?[/quote]
Čisto slučajno niti slučajno nisi prebral vsega. Matkič je bil prvi, ki je žalil. V eni drugi temi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Možno. Nisem tok na tekočem, kot ti, ki se oglašaš v vsaki temi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Čisto slučajno sem prebral temo od začetka pa do konca in opazil, da si ti prva omenila Matkića, on ti je pa potem samo odgovoril nazaj. Naj uganem, spet ena attention kuzla ?[/quote]

Ma nemoj, iz prve si zadel. Enako velja tudi zate … obvoz.

Upam, da to misliš resno.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Kako pa veš, da sem v vsaki? Jaz tega za tebe ne morem rečt. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

uff ste jo že popljuvali siroto..pa glih vkorakala je skozi vrata..a kavico in piškotek ji pa nebi vidva Sadni in Matič ponudila? ejh sta gostitelja za poscat no..))) No,draga moja tudi sama sem v tvojih letih,ti kar samozavestno napadi brez pardona! :))

Sadni dejta no en mečken popustit (matkovič) razveselta me dans pa bo:)))

crkni pa razveseli ti nas a prav?

Ja zdaj pa prosi za de-registracijo…..

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

enim štirim usrezna kandidatka
grem trenirat ugrize, da počistim konkurenco
pa po frišen portihelček za sline nabirat ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ti kar čimprej zavzemi neko stališče v debatah samski – vezani in te bomo takoj spljuvali. Potem boš pa že naša.[/quote]

Hehe, a potem se samo o tem pogovarjate? O prednostih samskega ali vezanega življenja. In po pljuvanju drug čez drugega?[/quote]

jaz se skoraj nič več ne pogovarjam. samo še pljuvam 😉

Na tem forumu je veliko tople vode že preteklo in še bo, (stalni) pisci nimajo na razpolago še neprežvečenega materiala za čvek. Sklepam, da za to ne, ker se jim nič (novega) ne dogaja 😛

za mene je stalni pisec vsak ki se pod istim vzdevkom pojavlja v temah vsaj 1x na mesec vsaj 3 mesece zapored….

torej za mene padeš v tvojo razlago 100% tudi ti 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Zato pa bo treba kaj dogajanja… 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close