Najdi forum

vrsic

Ali kdo ve ali je na Vrsicu sneg??

17.10.2004 je bil sneg. Pa je bil Vršič vseeno prevozen. Na cesti pa so ovce lizale sol. Po moje je sedaj skopnel, je pretoplo. Jaz sem še v kratkih rokavih in čez oblečem samo jopico. Bomo letos sploh kaj smučali?

Ah ni snega,tu pa tam so kakšne flikce snega.Cesta pa je poplonoma suha in prevozna.Na strani kranjske gore je občasna zapora ceste zarad gradnje in vzdrževanja…po domač povedan zarad dela na cesti!

v resnici je cesta občasno zaprta, ker snemajo film

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close