Zaradi bolezni sem že pred dogodkom poslala vstopnico in zdravniško potrdilo na Eventim, poslati moraš na Dunaj priporočeno. Od tega je zdaj dober teden. Je kdo že pošiljal? Koliko časa traja za vračilo? V končni fazi, dogodek je v nedeljo, a bo vstopnica še veljala?