Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vprašanje (?)

Vprašanje (?)

A res nimata pametnejšega dela, da morata secirat vsako najmanjšo besedico, ali dejansko ne zastopita, kaj je hotel povedati marinec?

firbčna z e-jem (samo ni mi všeč ta ljubljanščina,ali kaj je to), imam boljše delo, resnično, sam sem si vzela čas za ta forum…ki je moj lajf v vseh pogledih– bi še raje secirala sporočila od matjažka, da bi ti šla še bolj na živce, a ne?–samo on je trenutno po kakih samotnih poteh kje ob dravi ali pa v gozdu, da ga očitno ni…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ja, res očitno nimamo pametnejšega dela… vključno s tabo…. potem pa čvekamo; a ni ta forum namenjen prav temu – čveku.:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close