Vprašanje (?)
firbčna z e-jem (samo ni mi všeč ta ljubljanščina,ali kaj je to), imam boljše delo, resnično, sam sem si vzela čas za ta forum…ki je moj lajf v vseh pogledih– bi še raje secirala sporočila od matjažka, da bi ti šla še bolj na živce, a ne?–samo on je trenutno po kakih samotnih poteh kje ob dravi ali pa v gozdu, da ga očitno ni…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.