Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vprašanje za moške

vprašanje za moške

Jst se pa obračam na vas z enim mogoče za nekatere butastim problemom, ki pa meni greni življenje.
Imam fanta s katerim se dokaj dobro razumem, ni kakšnih večjih problemov, razen da eden mene tako tare, da razmišljam celo o tem, da bi s fantom končala. Sem namreč zelo zeloooooo ljubosumna na eno mojo kolegico, ki je mojemu fantu zelo všeč.
To mi je v preteklosti večkrat nakazal, sicer ne direktno, ampak z raznimi vprašanji o njej – tako posredno, da ne bom kaj posumila. Po določenem času sem seštela 1+1 in sem začela biti pozorna na ta njegova vprašanja. Večkrat se je tudi zgodilo, da je bila v naši družbi tudi ona in takrat se mi zdi, da je on popolnoma drugi človek. Pred njo je kot bi bil okamenel, v zadregi, ona ga provocira ker je pač take sorte punca, da koketira z vsemi fanti in je tudi že od nekdaj znana po tem, da je lahkoživka in da pač “rada da”.
Nič nimam proti njej, čeprav je marsikateri že speljala fanta, ker pač ne more iz svoje kože, da ne bi osvajala vsakega tipa ki ji pride na pot. Vedno se je hvalila s tem, da lahko vsakega dobi in ker je precej lepa in seksi, ji to tudi verjamem.
Problem pa ni ona (naj dela kar ji paše), ampak moj fant in moj strah, da si jo tudi on želi in da bi, če bi bila ona za, takoj izkoristil priložnost in jo naskočil. Kaj naj naredim, da me to neha razžirati, ker mi precej uničuje živce??
Večkrat sva se skregala zaradi nje, od takrat mi ne postavi več nobenega vprašanja o njej, ampak se očitno izogiba tej temi, tako da ne bom mislila, da ga zanima. Ampak jaz vem, čutim, da ga zanima. O vseh mojih prijateljicah povpraša, samo o njej sedaj ne spregovori niti besede. Tako očitno je …
Tudi ona mi je že večkrat povedala, da jo je gledal, ko mene ni bilo zraven, da je skakal okrog nje itd.. Punca pač rada izziva z globokimi dekolteji, minicami, skratka, hodi vedno napol gola okrog (ima tudi kaj pokazat).
Mene pa zanima, a je za vas fante nepopomembno, da je ženska že vsa pref….a od drugih tipov, da je praktično poceni k….a, ki se daja dol z vsakim, ki ji pride na pot. A se vam to ne gabi? A je mogoče, da so vam take ženske všeč? Zakaj? A je mogoče, da je mojemu fantu všeč kljub temu in da bi me prevaral z njo ob prvi priliki? Zakaj so vam všeč lahke ženske??? A ste vsi taki???
Helppppppppppppp

Zakaj pa se držute skupaj, če vidiš, da to samo načenja vajin odnos in verjemi to ni nobena kolegica:)

Moški tisti trenutek ne mislijo ničesar.(pač njim ne hodi na misel kolikokrat je že sexsala a je sexsala včeraj važno jim je,da je tu sedaj in da jo bo) Punce veliko bolj premišljujemo o vsem tem…. zato pa fante včasih čisto nič ne razumemo.

Prvo sex, nato hrana, pol pa mir. Pol pa od začetka. To je naš moto!
Al se boš borila, al ga pa zgubila.

“O vseh mojih prijateljicah povpraša, samo o njej sedaj ne spregovori niti besede. Tako očitno je …”

Hehe, nič ne rečem, ampak kaj je tu očitnega? Meni je tu očitno edino to, da te ne vpraša o njej enostavno zato, ker ve da bo nastal cirkus. Zakaj te pa ne moti, ko sprašuje o vseh drugih?
In kaj takega pa sprašuje, da te tako moti? Kaj on pravi na to?
Saj ne rečem, mogoče mu je res všeč, ampak iz napisanega ne morem nič rečt. Vemo le, da ko je ženska ljubosumna (preveč), bo videla le tisto kar “želi” samo resnice ne. Pa saj ne gre samo za ženske, nasplošno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

da vidim, prej ne morem odgovorit

in seveda poskusim, če že ona ne bo prej

poskusila namreč

Hmm,

tvojega fanta bo tale sola v vsakem primeru nekaj stala.
In vsak prej ko slej placa.

Meni gredo take izivajoce blondinke ze v osnovi na zivce,
sploh ce nimajo v zivljenju enih moralnih vrednot in pa
osnovnih zivljenkskih nacel. Tisto, da pa vsakega osvaja,
je pa problem z njeno samozavestjo oz. glede na to, da
nisem strokovnjak, se mi zdi, da je vseeno nekaj narobe
z njo. Eni morajo res neprestano preizkusat svojo ceno
na trziscu. Ce mene vprasas, krava.

Ampak glede na to, da zdaj ze ovcke naskakujejo, se mi
zdi, da ima tale krava kar dobre moznosti… sploh, ce si
samo predstavljam, kako ti nedolzno pove, da tvoj fant
skaklja okrog nje (pa ni nujno), bi kar nekam poslal.

S sportnega vidika, ti razmisljas, ko se vsaj to ne bi zgodilo,
to se ne sme zgoditi, kaj pa ce se… to je tako, kot je pri
servisiranju pri tenisu. Razmisljas, ne v avt, kaj ce bo sla
v avt, pa kaj ce zgresim. Kam mislis, da bo sla zogica?

JE PA TAKO, in kaj se sploh sekiras.
Jaz temu recem dolgorocna prednost. Ce jo bo naskocil,
enostavno ni bil pravi zate… pa se pravocasno se bos
tega lahko zavedla…. bos vsaj dobila nekoga, ki mu take
neumnosti ne bodo hodile po glavi. Veliko je takih fantov…

Vso sreco. TiNKO

Tinko dobro si napisal!!

Bjondica enostavno ne druži se več z to kolegico, ker če je ostalim kolegicam prevzela tipa, je možnost da ga bo tud tebi..hmm..pa kje najdete take kolegice?

Hvala za spodbudne besede, predvsem tebi Tinko. Saj jaz se ne družim z njo, je pač tako, da včasih zaide v našo družbo in takrat seveda obnori moški spol. Zgleda že tako, da to nekako potrebuje za njeno samozavest..Žal jo v taki situaciji jaz popolnoma izgubim in bi tudi jaz potrebovala kaj, da bi jo spet dvignilo – seveda s strani mojega fanta. Škoda da je tako, eno samo sekiranje in živciranje….

Všeč so mi ženske, ki se rade fukajo in imajo kilometrino, magari več moških.

Takšne tudi ponvadi bolje fukajo od onih, ki so iemel samo eenga. najboljše, če jih je dala že vsaj 10 skoz.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zato k maš mir. Nategneš, greš dalje in ni nobenih pizdarij! Nobenga teženja! Čim več takih žensk!

Ej bjondica, bodi srečna, tako imaš priložnost spoznati svojega fanta. Če bo šel z njo, itak ni pravi za tebe oz. ti nisi za njega. Jaz vem, da me nobena ne bi tako zmedla, ne bi ji nasedel.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz se podpišem pod TiNKOVO sporočilo.
Sam sen tudi moški in mi nikoli na kraj pameti ne pade, da se dam dol s katero koli žensko razen mojo. Pa sem lahko še tako pijan pa ona tako lepa in slečena.
Take ženske res ne maram.

Všeč mu je tvoja kolegica.

Če bi bila tvoja prijateljica nebi ‘osvajala’ tvojega fanta.

Tudi sama rada ‘dražim’ moške toda nikoli fantov od svojih prijateljic!

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close