vprašanje za ljubice
jaz sem si dala rok, da več kot dve leti ne bom z njim, pa če me od silne ljubezni pobere. do dveh let naj bi namreč trajala zdrava zaljubljenost, kar je naprej, pa se razvija v duševno motnjo. po enem letu ločitev, po letu in pol sva začela živeti skupaj.
če nimaš namena (no najbrž ga on nima) živeti kdaj z njim, začni počasi organizirat življenje brez njega. lepo postopno da kenslaj in boš videla kako bo.
Forum je zaprt za komentiranje.