Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Vprašal vas bom… Vprašal vas bom… anonimni uporabnik 03.05.2013 ob 18:00 zadnji odgovor 03.05.2013 ob 03:18 Moja si muco samo pristriže (cca 3 x mesečno) , jaz si brado brijem vsak dan. Kaj pa ve gospe in gospodične, v kakšnih časovnih obdobjih si brijete muce ? Ni ga bolj zoprnega kot zelo kratke dlake. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.