Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Volite Goloba – in ostali boste brez pravic in okupirani

Volite Goloba – in ostali boste brez pravic in okupirani

SDS je pa desnosredinska komunistična greznica in to je treba stalno povdarjati, da ljudje tega slučajno ne pozabijo …

Novi in višji davki bodo, pravica do veselega plesanja bo ostala.

Odgovor na objavo uporabnika
Re, 09.09.2025 ob 15:35

Novi in višji davki bodo, pravica do veselega plesanja bo ostala.

Predvsem kolo na glasbo skupine Victory

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close