Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vojna v Evropi

Vojna v Evropi

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 10.09.2025 ob 11:07

Prasica lajdra je Hitler, ki prav tako hoče vojno proti rusiji, kot Hilter.

In kot je Hitler imel svoje pristaše, jih ima prasica lajdra. To so seveda retardirani psihični bolniki, rusofobi.

 

Ne morem verjet da eni še zmer padate na te Putinove “grožnje”?? Resno??

 

Čez dvajset let bo EU islamski evrokalifat, potem bomo pa v sveti vojni obračunali z Rusijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 11:04

Odgovor na objavo uporabnika
Another, 10.09.2025 ob 10:58

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 10:40

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimni7712, 10.09.2025 ob 10:15

Ne vem, a imam samo jaz takšen občutek, da se EU na vsak način trudi vstopit v vojno? Pa jim je v bistvu čisto vseeno, ali v ukrajinsko, Izrael ali pa kakšno tretjo, samo da bo. Do zdaj sem predvidevala, da je zunanji svet tisti, ki se trudi Evropo zmleti v prah oziroma iz nje naredit tretji islamski svet, zdaj pa se mi zdi vedno bolj, da to počnejo naši vrli ogromno plačani politiki v Bruslju sami.

Taka čisto počasna manipulacija, pranje možganov. Najprej z zaklonišči, potem z zalogami hrane in vode, potem s povečano nabavo orožja itd itd.

Še prej s pomanjkanjem delovne sile in nujno potrebo po uvozu Afričanov, Covid, noro višanje cen, da crkujemo čisto počasi in potiho. Napad na vseh frontah, danes so nam pokoli na cestah, lačni zaposleni, izkoriščani Azijci (ker Afričani pač ne delajo), vsakodnevni govor o morebitni, a zdaj že skoraj sigurni vojni v Evropi, postali čisto normalni, nekaj vsakdanjega.

Jaz pa se sprašujem, kdo nam kaj hoče, kdo nas napada, da se gremo branit z vojsko.

Mi pa še kar tiho…

A ti fukič rusofilni živiš v paralelnem svetu?? tvoja kurčeva miroljubna rusija je danes NAPADLA CIVILNE OBJKETE NA POLJSKEM IN S TEM PRAKTIČNO SPROŽILA NOVO VOJNO, in to pofukano teroristično državo je potrebno UNIČIT, kot se je naciste pred 80 leti…če ima evropa vsaj 5% pameti, bo še danes do večera ukrajina imela v arzenalu 500 raket dolgega dosega, da zraketirajo moskvo.

Ker ni mogoce, da bi pokvarjena Evropa ali pa USA to zrezirale. Danes je vse mogoce. Avtorica ima prav, na vsak nacin se poskusa sprovocirat Rusijo, da bi imeli razlog za vojno. Pokvarjena Nemcija si jo zeli na vsak nacin.

jup, saj tudi hitlerja je poljska in ostala evropa sprovocirala v vojno…kreteni majmunski rusofilni, ampak na veliko srečo ste v gromozanski manjšinici, velika večina slovencev oz. evropejcev podpira vojno proti fašističnim azijadskim hordam iz vzhoda, kar se je izkazalo tudi na anketah mediane in ninamedije o izstopu iz NATA, kjer bi referendum GLADKO padel z večino… putin je čisto zlo ga je potrebno ubiti, njihovo ekonomijo pa tako razfukat da bojo otroke hranli samo še s podganami.

pa nisem vedel da imajo evropejci iranske Shahed drone…kretenček rusofilni, s tem napadom danes si je putin podpisal smrtno obsodbo, poljska bo od sedaj naprej pošiljala svoja letala v ukrajino da klatijo ruse še preden bi lahko karkoli izstrelili proti zahodu.

Anonimno 4876

Ti se prvo podpiši z ime in priimek pod zapisano in morda,  morda, ti bomo verjeli podmladek politične stranke! Ni važno katere – VSI ste enaki! Hujskate,  širite laži in sovraštvo in potem spakirate svoje drage kovčke in zbežite!

Navadni normalni ljudje so PROTI vojne! A ti je to jasno? PROTI! Ker točno vemo kaj prinese – uničevanje vsega, lakota, smrti, in da ni poti nazaj.

Tisti ki tle piše sovražni govor naj se podpiše!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 10.09.2025 ob 11:52

Odgovor na objavo uporabnika
WTF, 10.09.2025 ob 11:05

Anonimno 4876, ti prifuknjeno zblojeno tele, a bi rad dobil rusko atomsko bombo na glavo???!!! Joj, res pička vse rodi, kretene takšne in drugačne. Škoda, ker te mat ni raje splavila, bi bil en idiot manj na svetu!

LOL ?

Zopet strašenje z jedrskim orožjem s strani nekaterih. Pa se vi zavedate, da je v vsej zgodovini bil izveden zgolj en poskus (W47), kjer se je na ICBM namestila jedrska glava, izstrelila, je preživela vstop v atmosfero in eksplodirala.

Zato vzdrževanje jedrskega arzenala stane desetine milijard letno. Glede na proračune, ki jih posamezne jedrske sile namenjajo za vzdrževanje jedrskega arzenala se tudi da zaključiti, kdo morda ima operativno raketno jedrsko orožje… in kdo bolj maha z njim iz nekega bivšega imperija in straši ovce. Verjetno je operativno pri vseh sigurno tisto, ki ga dostavijo bombniki, pa še tisto je potrebno vzdrževati.

In sedaj ena Rusija, ki je 11 najmočnejše gospodarstvo na svetu (za Italijo npr.), aktivno vpletena v vojno, ki žre dnevno nekaj 100 mio vzdržuje največji interkontinentalni in balistični jedrski arzenal v top kondiciji? Ni šans… edino če verjameš v čarovnike… ali propagandi.

Ne trdim, da jim “ona pizdarija tamo ne radi”… upam si pa trditi, da v precej manjši meri kot mahajo in strašijo. Zato ne bodo nikoli prvi izstrelili svojega skromnega delujočega jedrskega orožja… ker bodo nazaj kasirali maso delujočega. Lahko povzročijo škodo drugim, vendar bodo priklicali uničenje nad same seboj.

Kje pa piše da moraš jedrsko orožje izstreliliti z interkontinentalnimi raketami? A ti misliš da bojo napadli evropo z raketami dosega 12,000 kilometrov, ali z navadnimi balističnimi raketami z dosegom 2,000 ? To da zadaneš berlin ali varšavo iz zahodne rusije, NE RABIŠ interkontinentalne rakete ki zapusti atmosfero.

In ravno zato morata poljska in nemčija čimprej izdelati jedrsko orožje kratkega dosega in ga postaviti čisto na mejo da lahko prileti nad moskvo in st. petersburg v pičlih 30 sekundah če bo to potrebno, zanašat se na fašiste v ameriki ne deluje več.

Znano je zanjo da ima naci korenine. Njen mož tudi. Tako da je vsem jasno kam nas peljejo… izbrana pa je bila od Merkel kdaj je skoraj uničila Ministrstvo v Nemčijo z korupcijo in za ‘kazen’ (beri: nagrado ker se je zelo dobro izkazala) jo je Merkel poslala v EU parlament.

Za Robi9

Številka 4876

Pejdi v svojo otroško sobo in nadaljuj video igric in tam pošiljaj atomske bombe in streljaj na civile!

Če ne, bomo odrasli tle na forumu bili prisiljeni poklicati CSD da se pogovori s tvoje starše!!!

Belorusi so zaznali, da je več dronov iz Ukrajine (ruskih) priletelo v njihov zračni prostor, ker so zaradi elektronskega motenja zbezljali. Pravijo, da so jih večino sestrelili, hkrati pa so obvestili Poljake in Litovce o dronih, ki so se bližali njihovim mejam.  NATO zato tega dogodka ne obravnava kot napad niti ne kot grožnjo.  Dajte se malo umirit, domoglupčki.

Kaj je že bilo s tistim ukrajinskim dronom, ki je končal v Zagrebu?  Se je izvedelo zakaj je končal v Zagrebu?

Podatek je ze star, ker spremljam manj in ker vem, da spremenit ne morem nic okupiram mozgane s cim drugim … pa vendar, … Ukrajina je v vojni ostala brez tretjine pridelovalnih polj. Pred casom so bili primorani skleniti sporazum o izkoriscanju redkih zemljin z USA.
Ja seveda, se potiska EU v vojno. Zakaj pa ne bi. Ob eni zadnjih prodaj drzavnih obveznic v USA ni bilo nekega strasnega zanimanja zanje, njjihov zunanji dolg je enormen. Edina resitev je vojno dobickarstvo. Ukrajina je zdaj premajhno lovisce. Evropa pa je samo sahovnica za 4D sah drugih svetovnih igralcev.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 10.09.2025 ob 11:59

Odgovor na objavo uporabnika
Incident, 10.09.2025 ob 11:58

Kako je že bilo z neposrednim povodom za začetek WWII 1. 9. 1939? Poljsko – nemška meja, insceniran incident… kako znano. Res rabimo ponovitev? Tokrat je zanimivo, da se vse skupaj dogaja, ko se lajnarci maje stolček in ko se Francija sooča z resno krizo. Lajnarca mora upravičiti svoje vojno hujskaštvo, zato ji tak incident lahko pride zelo prav. Kot Hitler nekoč bo lahko še naprej hrumela o zunanjem sovražniku, kar je voda na mlin kapitalu vojaške industrije, ki stoji za to babjo inkarnacijo Hitlerja.

 

 

 

Seveda zabita fuknjena čreda rabi ponovitev.

Saj pa je čreda še vedno zabita, kot pred tisoč leti in se zabita čreda nič ne nauči iz zgodovine.

 

Iz dokaj zanesljivega vira sem zvedel, da “oni” pripravljajo teren tudi za zvišanje prometnega davka na 25%…

Osovraženi grofje so okoli leta 1600 slovenskim tlačanom jemali LE 10%, pa so kmetje zagrabili kose, sekire in vile…

Danes, ko lahko nekoga ustreliš s snajpersko puško na razdalji 2500 do 3000 metrov, pa nič od upora. Raje kolaborantstvo…

Kolaboranstvo je tudi: gremo volit, leve ali desne, samo, da jih podpremo v kraji, siromašenju, ter rušenju države Slovenije…

O G A B N O. Za obesit, ne pa za dve leti pogojnega zapora!

 

V Sloveniji nekoč na ceste 250.000 ljudi? Nič bat, nič skrbet…

Slovenski volilci, sokrivci sranja, v katerem smo do grla, kolaboranti režima, ne bodo šli na ceste tudi, če jim za polovico zmanjšajo plače in penzije!

 

FB IMG 1743751611173

Odgovor na objavo uporabnika
Star dec, 10.09.2025 ob 12:51

Iz dokaj zanesljivega vira sem zvedel, da “oni” pripravljajo teren tudi za zvišanje prometnega davka na 25%…

Osovraženi grofje so okoli leta 1600 slovenskim tlačanom jemali LE 10%, pa so kmetje zagrabili kose, sekire in vile…

Danes, ko lahko nekoga ustreliš s snajpersko puško na razdalji 2500 do 3000 metrov, pa nič od upora. Raje kolaborantstvo…

Kolaboranstvo je tudi: gremo volit, leve ali desne, samo, da jih podpremo v kraji, siromašenju, ter rušenju države Slovenije…

O G A B N O. Za obesit, ne pa za dve leti pogojnega zapora!

 

V Sloveniji nekoč na ceste 250.000 ljudi? Nič bat, nič skrbet…

Slovenski volilci, sokrivci sranja, v katerem smo do grla, kolaboranti režima, ne bodo šli na ceste tudi, če jim za polovico zmanjšajo plače in penzije!

 

FB IMG 1743751611173

Zgleda, da nas je bolj malo Slovencev.

Odgovor na objavo uporabnika
ni panike, 10.09.2025 ob 12:31

Belorusi so zaznali, da je več dronov iz Ukrajine (ruskih) priletelo v njihov zračni prostor, ker so zaradi elektronskega motenja zbezljali. Pravijo, da so jih večino sestrelili, hkrati pa so obvestili Poljake in Litovce o dronih, ki so se bližali njihovim mejam.  NATO zato tega dogodka ne obravnava kot napad niti ne kot grožnjo.  Dajte se malo umirit, domoglupčki.

LOL koga briga? A če “po nesreči” izstrelijo jedrsko bombo nad evropo, bojo potem evropejci rekli “ah potem pa ok če ni bilo zanalašč, hvala za opozorilo” al jih bojo francozi in britanci nazaj napadli z jedrskim orožjem, bumbar…

Če ruski dron zadane poljske stanovanjske hiše je to NAPAD NA POLJSKO in s tem celoten NATO s strani ruskih fašistov, če so bili njihovi droni “zbezljani zaradi slabega signala” pa je POPOLNOMA nepomembno saj so ONI odgovorni za njih…samo totalen opran rusofilni idiot z IQ-jem današnjih temperatur misli da to ni bil nameren in načrten napad, ker kremeljski fašist, ki izgublja vojno in se mu gospodarstvo sesuva v prah, išče načine kako zanetiti večjo vsesplošno vojno, da bo lahko upravičil mobilizacijo 10 milijonov rusov in dodelil 50% celotnega državnega letnega budgeta za vojno, kar si želi že 3 leta.

“Evropa se je znašla v boju (govori o Rusiji). Borimo se za celino, ki mora biti celovita in na kateri bo vladal mir,” je nagovor pričela Ursula von der Leyen. “To je boj za našo prihodnost,” je dodala. “

Ursula neeeee. Ni res. Islam uči, da je vojna povsod, kjer ni islam. Zato je na ulicah EU no-go cone vojna. Primitivna, ampak vojna je.

Mali ljudje se že sedaj bojijo iti na božični sejem, na ulice, na ceste, predvsem starejši in otroci. Ker v Nemčiji je bilo lansko leto povprečno 90 napadov z nožem NA DAN.

Eu se bori za mir? Za islamski mir, ki uči, da je vojna povsod, kjer ne vlada islam? In točno to vidimo po ulicah EU.

Če bi bilo po moje, bi moral vsak EU voditelj opraviti IQ test. Manjši od 110, adijo oblast, je ne vidiš NIKOLI.

Ne pa, da nam opice vladajo.

“Poseben poudarek je v svojem nagovoru von der Leynova namenila ugrabljenim otrokom v Ukrajini. “Vsakega ugrabljenega otroka je treba vrniti,” je rekla in napovedala srečanje voditeljev z namenom reševanja ukrajinskih otrok.”

1400 britanskih deklic, posiljenih, prisiljenih v prostitucijo, zmanipuliranih, nekatere ubite – storilci več ali manj pakistanski klani? Te ljudi se ni kaznovalo, kaznovalo se je tiste, ki so o tem pisali. Za nagrado je župan Londona musliman in ministrica za policijo.

ZA TO EU SE BORITE? Eni lahko ugrabljajo, posiljujejo in koljejo otroke, drugi pa pač ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 13:22

LOL koga briga? A če “po nesreči” izstrelijo jedrsko bombo nad evropo, bojo potem evropejci rekli “ah potem pa ok če ni bilo zanalašč, hvala za opozorilo” al jih bojo francozi in britanci nazaj napadli z jedrskim orožjem, bumbar…

Če ruski dron zadane poljske stanovanjske hiše je to NAPAD NA POLJSKO in s tem celoten NATO s strani ruskih fašistov, če so bili njihovi droni “zbezljani zaradi slabega signala” pa je POPOLNOMA nepomembno saj so ONI odgovorni za njih…samo totalen opran rusofilni idiot z IQ-jem današnjih temperatur misli da to ni bil nameren in načrten napad, ker kremeljski fašist, ki izgublja vojno in se mu gospodarstvo sesuva v prah, išče načine kako zanetiti večjo vsesplošno vojno, da bo lahko upravičil mobilizacijo 10 milijonov rusov in dodelil 50% celotnega državnega letnega budgeta za vojno, kar si želi že 3 leta.

O motenju signala se pogovori z Ukranaciji, ne tukaj gor bevskat.

Sicer pa, domoglupci kar navijajte za vojno, vi kar!  Izvolite.  Hvalabogu so v naši slovenski vojski večinoma vaši sinovi, domoglupski vojakci, ki niso bili sposobni najti neke prave službe in so posledično rinili na takšno delovno mesto, ki ustreza nerazvitim možganom.  Vas bo hitro manj oz. se ne boste mogli ploditi, hehehe

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 10.09.2025 ob 11:52
Odgovor na objavo uporabnika
WTF, 10.09.2025 ob 11:05
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 10:40
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimni7712, 10.09.2025 ob 10:15

Ne vem, a imam samo jaz takšen občutek, da se EU na vsak način trudi vstopit v vojno? Pa jim je v bistvu čisto vseeno, ali v ukrajinsko, Izrael ali pa kakšno tretjo, samo da bo. Do zdaj sem predvidevala, da je zunanji svet tisti, ki se trudi Evropo zmleti v prah oziroma iz nje naredit tretji islamski svet, zdaj pa se mi zdi vedno bolj, da to počnejo naši vrli ogromno plačani politiki v Bruslju sami.

Taka čisto počasna manipulacija, pranje možganov. Najprej z zaklonišči, potem z zalogami hrane in vode, potem s povečano nabavo orožja itd itd.

Še prej s pomanjkanjem delovne sile in nujno potrebo po uvozu Afričanov, Covid, noro višanje cen, da crkujemo čisto počasi in potiho. Napad na vseh frontah, danes so nam pokoli na cestah, lačni zaposleni, izkoriščani Azijci (ker Afričani pač ne delajo), vsakodnevni govor o morebitni, a zdaj že skoraj sigurni vojni v Evropi, postali čisto normalni, nekaj vsakdanjega.

Jaz pa se sprašujem, kdo nam kaj hoče, kdo nas napada, da se gremo branit z vojsko.

Mi pa še kar tiho…

A ti fukič rusofilni živiš v paralelnem svetu?? tvoja kurčeva miroljubna rusija je danes NAPADLA CIVILNE OBJKETE NA POLJSKEM IN S TEM PRAKTIČNO SPROŽILA NOVO VOJNO, in to pofukano teroristično državo je potrebno UNIČIT, kot se je naciste pred 80 leti…če ima evropa vsaj 5% pameti, bo še danes do večera ukrajina imela v arzenalu 500 raket dolgega dosega, da zraketirajo moskvo.

Anonimno 4876, ti prifuknjeno zblojeno tele, a bi rad dobil rusko atomsko bombo na glavo???!!! Joj, res pička vse rodi, kretene takšne in drugačne. Škoda, ker te mat ni raje splavila, bi bil en idiot manj na svetu!

LOL ?

Zopet strašenje z jedrskim orožjem s strani nekaterih. Pa se vi zavedate, da je v vsej zgodovini bil izveden zgolj en poskus (W47), kjer se je na ICBM namestila jedrska glava, izstrelila, je preživela vstop v atmosfero in eksplodirala.

Zato vzdrževanje jedrskega arzenala stane desetine milijard letno. Glede na proračune, ki jih posamezne jedrske sile namenjajo za vzdrževanje jedrskega arzenala se tudi da zaključiti, kdo morda ima operativno raketno jedrsko orožje… in kdo bolj maha z njim iz nekega bivšega imperija in straši ovce. Verjetno je operativno pri vseh sigurno tisto, ki ga dostavijo bombniki, pa še tisto je potrebno vzdrževati.

In sedaj ena Rusija, ki je 11 najmočnejše gospodarstvo na svetu (za Italijo npr.), aktivno vpletena v vojno, ki žre dnevno nekaj 100 mio vzdržuje največji interkontinentalni in balistični jedrski arzenal v top kondiciji? Ni šans… edino če verjameš v čarovnike… ali propagandi.

Ne trdim, da jim “ona pizdarija tamo ne radi”… upam si pa trditi, da v precej manjši meri kot mahajo in strašijo. Zato ne bodo nikoli prvi izstrelili svojega skromnega delujočega jedrskega orožja… ker bodo nazaj kasirali maso delujočega. Lahko povzročijo škodo drugim, vendar bodo priklicali uničenje nad same seboj.

Tako je, namen atomskih bomb je bolj za psihološko vojno, kakor pa njihova realna uporabnost. Putin je čisti psihopat, zastraševanje je njegov modus operandi. V praksi pa je Rusijo spravil na kolena, obubožal narod, še uboge Ukrajine mu ni uspelo pokoriti, kako bo šele Evropo, se prej usral…

Noben incident ni bil od eu strani,ker Belorusi se že oproščajo ,da je šlo za nenadzorovane tehmične motnje ,prej bi rekel ,da so malo probali sistem obrambe pred  droni ,rezultat pa vemo …

Realnost je pa taka ,Rusi z bdb Italije ,pa vsak dan jim gorijo rafinerije ,na glavi imajo tudi Kaliningrad sredi Evrope ,vse to mi enostavno ni jasno kako zmorej furat ,to vojno z enormnimi stroški. Mislim ,da so zadaj Kitajci in oni diktirajo tempo …Atomske pa Putinu sigurno ne bodo dovolili uporabit ,se ve ,to je samo zastrševanje .

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1765, 10.09.2025 ob 10:20

Si ti še ena iz plemena ki ne loči EU in Evrope? Ukrajina je v Evropi in vojna je na tleh Evrope.

Vidi se ti da pojma nimaš, nikoli še bila izven Evrope in dejansko polna predsodkov, nafilana z desno propagando. Pojdi ven, odpri oči in se prepričaj kaj se v svetu zares dogaja, če misliš da ti kdorkoli pere možgane.

Ukrajina ni bila nikoli v Evropi.

Končno,prej ko bo vojna,prej bo mir.Naciste v Evropi bo potrebno vse pobiti.Tudi njihove potomce.

Kaka četrtina Rusije je pa res v Evropi, ne pa Ukrajina. Začnite z učenjem geografije teleta brezvezna.

Vidim spet neko reddit fantaziranje kako jedrske ne delujejo, ipd. 🙂

Upam da vam nekega dne dokažejo nasprotno 🙂

LOL

Ni jederska bomba pajser, ki ga narediš in daš v skladišče ter pustiš tam leta in leta. Če pa potrebuješ, vzameš, malo obrišeš prah in dela kot nov. 🙂

Fašistična prasica spet grozi z novo plandemijo.

.https://www.youtube.com/watch?v=A4wLAjZm72I

Vsi se pripravljajo na vojno, samo monovci čebljajo v prazno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close