Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vojna v Evropi

Vojna v Evropi

Ne vem, a imam samo jaz takšen občutek, da se EU na vsak način trudi vstopit v vojno? Pa jim je v bistvu čisto vseeno, ali v ukrajinsko, Izrael ali pa kakšno tretjo, samo da bo. Do zdaj sem predvidevala, da je zunanji svet tisti, ki se trudi Evropo zmleti v prah oziroma iz nje naredit tretji islamski svet, zdaj pa se mi zdi vedno bolj, da to počnejo naši vrli ogromno plačani politiki v Bruslju sami.

Taka čisto počasna manipulacija, pranje možganov. Najprej z zaklonišči, potem z zalogami hrane in vode, potem s povečano nabavo orožja itd itd.

Še prej s pomanjkanjem delovne sile in nujno potrebo po uvozu Afričanov, Covid, noro višanje cen, da crkujemo čisto počasi in potiho. Napad na vseh frontah, danes so nam pokoli na cestah, lačni zaposleni, izkoriščani Azijci (ker Afričani pač ne delajo), vsakodnevni govor o morebitni, a zdaj že skoraj sigurni vojni v Evropi, postali čisto normalni, nekaj vsakdanjega.

Jaz pa se sprašujem, kdo nam kaj hoče, kdo nas napada, da se gremo branit z vojsko.

Mi pa še kar tiho…

Si ti še ena iz plemena ki ne loči EU in Evrope? Ukrajina je v Evropi in vojna je na tleh Evrope.

Vidi se ti da pojma nimaš, nikoli še bila izven Evrope in dejansko polna predsodkov, nafilana z desno propagando. Pojdi ven, odpri oči in se prepričaj kaj se v svetu zares dogaja, če misliš da ti kdorkoli pere možgane.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimni7712, 10.09.2025 ob 10:15

Ne vem, a imam samo jaz takšen občutek, da se EU na vsak način trudi vstopit v vojno? Pa jim je v bistvu čisto vseeno, ali v ukrajinsko, Izrael ali pa kakšno tretjo, samo da bo. Do zdaj sem predvidevala, da je zunanji svet tisti, ki se trudi Evropo zmleti v prah oziroma iz nje naredit tretji islamski svet, zdaj pa se mi zdi vedno bolj, da to počnejo naši vrli ogromno plačani politiki v Bruslju sami.

Taka čisto počasna manipulacija, pranje možganov. Najprej z zaklonišči, potem z zalogami hrane in vode, potem s povečano nabavo orožja itd itd.

Še prej s pomanjkanjem delovne sile in nujno potrebo po uvozu Afričanov, Covid, noro višanje cen, da crkujemo čisto počasi in potiho. Napad na vseh frontah, danes so nam pokoli na cestah, lačni zaposleni, izkoriščani Azijci (ker Afričani pač ne delajo), vsakodnevni govor o morebitni, a zdaj že skoraj sigurni vojni v Evropi, postali čisto normalni, nekaj vsakdanjega.

Jaz pa se sprašujem, kdo nam kaj hoče, kdo nas napada, da se gremo branit z vojsko.

Mi pa še kar tiho…

Zabita čreda imate dolgo lajtungo.

 

A ti fukič rusofilni živiš v paralelnem svetu?? tvoja kurčeva miroljubna rusija je danes NAPADLA CIVILNE OBJKETE NA POLJSKEM IN S TEM PRAKTIČNO SPROŽILA NOVO VOJNO, in to pofukano teroristično državo je potrebno UNIČIT, kot se je naciste pred 80 leti…če ima evropa vsaj 5% pameti, bo še danes do večera ukrajina imela v arzenalu 500 raket dolgega dosega, da zraketirajo moskvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 10:40

A ti fukič rusofilni živiš v paralelnem svetu?? tvoja kurčeva miroljubna rusija je danes NAPADLA CIVILNE OBJKETE NA POLJSKEM IN S TEM PRAKTIČNO SPROŽILA NOVO VOJNO, in to pofukano teroristično državo je potrebno UNIČIT, kot se je naciste pred 80 leti…če ima evropa vsaj 5% pameti, bo še danes do večera ukrajina imela v arzenalu 500 raket dolgega dosega, da zraketirajo moskvo.

Ker ni mogoce, da bi pokvarjena Evropa ali pa USA to zrezirale. Danes je vse mogoce. Avtorica ima prav, na vsak nacin se poskusa sprovocirat Rusijo, da bi imeli razlog za vojno. Pokvarjena Nemcija si jo zeli na vsak nacin.

Odgovor na objavo uporabnika
Another, 10.09.2025 ob 10:58

Ker ni mogoce, da bi pokvarjena Evropa ali pa USA to zrezirale. Danes je vse mogoce. Avtorica ima prav, na vsak nacin se poskusa sprovocirat Rusijo, da bi imeli razlog za vojno. Pokvarjena Nemcija si jo zeli na vsak nacin.

jup, saj tudi hitlerja je poljska in ostala evropa sprovocirala v vojno…kreteni majmunski rusofilni, ampak na veliko srečo ste v gromozanski manjšinici, velika večina slovencev oz. evropejcev podpira vojno proti fašističnim azijadskim hordam iz vzhoda, kar se je izkazalo tudi na anketah mediane in ninamedije o izstopu iz NATA, kjer bi referendum GLADKO padel z večino… putin je čisto zlo ga je potrebno ubiti, njihovo ekonomijo pa tako razfukat da bojo otroke hranli samo še s podganami.

pa nisem vedel da imajo evropejci iranske Shahed drone…kretenček rusofilni, s tem napadom danes si je putin podpisal smrtno obsodbo, poljska bo od sedaj naprej pošiljala svoja letala v ukrajino da klatijo ruse še preden bi lahko karkoli izstrelili proti zahodu.

Anonimno 4876, ti prifuknjeno zblojeno tele, a bi rad dobil rusko atomsko bombo na glavo???!!! Joj, res pička vse rodi, kretene takšne in drugačne. Škoda, ker te mat ni raje splavila, bi bil en idiot manj na svetu!

Prasica lajdra je Hitler, ki prav tako hoče vojno proti rusiji, kot Hilter.

In kot je Hitler imel svoje pristaše, jih ima prasica lajdra. To so seveda retardirani psihični bolniki, rusofobi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
WTF, 10.09.2025 ob 11:05

Anonimno 4876, ti prifuknjeno zblojeno tele, a bi rad dobil rusko atomsko bombo na glavo???!!! Joj, res pička vse rodi, kretene takšne in drugačne. Škoda, ker te mat ni raje splavila, bi bil en idiot manj na svetu!

hahahaha, a evropa pa nima jedrskega orožja? če karkoli pade na katerokoli članico NATA, francija in UK izrpaznita jedrski arsenal nad rusijo, s podporo fašista v beli hiši ali brez, 100 milijonov rusov bi bilo spremenjenih v prah če putin kot prvi uporabi jedrsko orožje…debilčina, ti lahko nastaviš rit fašistom iz rusije ker ti bo dementni putler malo požugal z atomsko bombo, ostalih 85% evropejcev pa se ne bomo pustili strašit TERORISTOM iz fašistične kriminalne združbe pod imenom rusija.

Putko se pa samo smeji. Vojne ne bo dobil z orozjem, ampak nas bo skregal med sabo, neenotnost nas bo oslabela.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne se kregat, 10.09.2025 ob 11:12

Putko se pa samo smeji. Vojne ne bo dobil z orozjem, ampak nas bo skregal med sabo, neenotnost nas bo oslabela.

Tu ni nobene neenotnosti, tile pro-ruski fašisti so v takšni majhni manjšinici da ni omembe vredno, njihova baza pa je ta forum in RTV MMC, v resnici ne predstavljajo niti 2% prebivalstva slovenije, kot sem rekel ankete kompetentnih služb ki izvajajo raziskave je pokazala kako majnho je v resnici število rusofilčkov, še manj kot domobrancev med WW2

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 11:15

Tu ni nobene neenotnosti, tile pro-ruski fašisti so v takšni majhni manjšinici da ni omembe vredno, njihova baza pa je ta forum in RTV MMC, v resnici ne predstavljajo niti 2% prebivalstva slovenije, kot sem rekel ankete kompetentnih služb ki izvajajo raziskave je pokazala kako majnho je v resnici število rusofilčkov, še manj kot domobrancev med WW2

Ti si pravi S(d)S ovec, retardiran psihični bolnik.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 11:07

hahahaha, a evropa pa nima jedrskega orožja? če karkoli pade na katerokoli članico NATA, francija in UK izrpaznita jedrski arsenal nad rusijo, s podporo fašista v beli hiši ali brez, 100 milijonov rusov bi bilo spremenjenih v prah če putin kot prvi uporabi jedrsko orožje…debilčina, ti lahko nastaviš rit fašistom iz rusije ker ti bo dementni putler malo požugal z atomsko bombo, ostalih 85% evropejcev pa se ne bomo pustili strašit TERORISTOM iz fašistične kriminalne združbe pod imenom rusija.

Anonimno 4876, kreten kot si, se zaradi zmanjšane kapacitete tvojih možganov seveda ne zavedaš, da je dovolj ENA SAMA ATOMSKA BOMBA – ta bo sprožila domine in bomo pocrkali vsi!! Tudi kreteni tvoje sorte. Vsi. Mogoče se bodo rešile kakšne vplivne politične riti in kakšni milijarderji. Ampak navadni ljudje bomo prah, če pade samo ena, tista prva.

In ti za to navijaš, prifuknjeni brezumni blebetač!

Ne govorim o Sloveniji. Tudi ne samo o Evropi. Tonemo v 3. svetovno. Zal.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne se kregat, 10.09.2025 ob 11:21

Ne govorim o Sloveniji. Tudi ne samo o Evropi. Tonemo v 3. svetovno. Zal.

Za 4876.

Odgovor na objavo uporabnika
WTF, 10.09.2025 ob 11:21

Anonimno 4876, kreten kot si, se zaradi zmanjšane kapacitete tvojih možganov seveda ne zavedaš, da je dovolj ENA SAMA ATOMSKA BOMBA – ta bo sprožila domine in bomo pocrkali vsi!! Tudi kreteni tvoje sorte. Vsi. Mogoče se bodo rešile kakšne vplivne politične riti in kakšni milijarderji. Ampak navadni ljudje bomo prah, če pade samo ena, tista prva.

In ti za to navijaš, prifuknjeni brezumni blebetač!

Briga me, rajši umrem – dokler v odgovor pocrka tudi vseh 140 milijonv rusov – kot da bi se kakorkoli podrejal in pustil ustrahovati neandertalskim fašistom iz vzhoda…vas 10% rusofilnih debilov pa lahko nastavite ritko putinu, ostali pa ne bojo.

Stanje v Evropi ni fuzbal tekma, kjer bi navijali za eno ali drugo stran. Na eni strani je ljudstvo, ki vedno nasrka, pa naj bo to v Oslu, Madridu, Dresdnu, Kijevu, Moskvi, in vrhovi, ki imajo vedno dobiček in ki zato kuhajo situacijo, dokler je ne skuhajo do vrelišča. Vrhovi so enako v Bruslju, Moskvi in še kje drugje. Tega bi se moral zavedati vsak Evropejec od Urala do Atlantika. Morali bi stopiti skupaj proti vrhovi in njihovim hlapčičem po posameznih prestolnicah, saj bi le tako lahko pokazali svojo moč.

 

 

Denar ki so ga lahko ( korupcija, preprodaja, goljufije…), so pograbili tako ali drugače. Zdaj bi še na veliko z vojnimi dobički.

Gledajo za svojo rit, kaj bo z rajo, nikogar ne briga. Se pa ne zavedajo, da serjejo tudi v svoj lastni krožnik. Ko bodo dojeli, da denar ni vse, bo že prepozno za rajo in za njih.

ne seri ,Nemčija ima par deset tankov in nekaj taurus raket ,sploh ni pripravljena na nobeno vojno…niti si jo ne želi ,bo pa na vsak na čin pomagala Ukrajincem z orožjem ,kar lahko ,da zadržuje jo Ruse …

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 11:28

Briga me, rajši umrem – dokler v odgovor pocrka tudi vseh 140 milijonv rusov – kot da bi se kakorkoli podrejal in pustil ustrahovati neandertalskim fašistom iz vzhoda…vas 10% rusofilnih debilov pa lahko nastavite ritko putinu, ostali pa ne bojo.

Taki internetni pogumneži najbolj cvilite, ko začne pokat.

In v primeru atomske bombe boš umrl ti in nedolžni ljudje, medtem ko bo Putin in tudi evropska politična falanga skrita v zakloniščih in bunkerjih.  Oni ne bojo umrli, če te lih zanima.

LOL ?

Zopet strašenje z jedrskim orožjem s strani nekaterih. Pa se vi zavedate, da je v vsej zgodovini bil izveden zgolj en poskus (W47), kjer se je na ICBM namestila jedrska glava, izstrelila, je preživela vstop v atmosfero in eksplodirala.

Zato vzdrževanje jedrskega arzenala stane desetine milijard letno. Glede na proračune, ki jih posamezne jedrske sile namenjajo za vzdrževanje jedrskega arzenala se tudi da zaključiti, kdo morda ima operativno raketno jedrsko orožje… in kdo bolj maha z njim iz nekega bivšega imperija in straši ovce. Verjetno je operativno pri vseh sigurno tisto, ki ga dostavijo bombniki, pa še tisto je potrebno vzdrževati.

In sedaj ena Rusija, ki je 11 najmočnejše gospodarstvo na svetu (za Italijo npr.), aktivno vpletena v vojno, ki žre dnevno nekaj 100 mio vzdržuje največji interkontinentalni in balistični jedrski arzenal v top kondiciji? Ni šans… edino če verjameš v čarovnike… ali propagandi.

Ne trdim, da jim “ona pizdarija tamo ne radi”… upam si pa trditi, da v precej manjši meri kot mahajo in strašijo. Zato ne bodo nikoli prvi izstrelili svojega skromnega delujočega jedrskega orožja… ker bodo nazaj kasirali maso delujočega. Lahko povzročijo škodo drugim, vendar bodo priklicali uničenje nad same seboj.

Še en ruski trol. 

Rusija in Putler se trudita za vojno. Ruski imperializem si z vojno prizadeva obnnoviti imperij. Danes je napadel Poljsko.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 10.09.2025 ob 11:52

LOL ?

Zopet strašenje z jedrskim orožjem s strani nekaterih. Pa se vi zavedate, da je v vsej zgodovini bil izveden zgolj en poskus (W47), kjer se je na ICBM namestila jedrska glava, izstrelila, je preživela vstop v atmosfero in eksplodirala.

Zato vzdrževanje jedrskega arzenala stane desetine milijard letno. Glede na proračune, ki jih posamezne jedrske sile namenjajo za vzdrževanje jedrskega arzenala se tudi da zaključiti, kdo morda ima operativno raketno jedrsko orožje… in kdo bolj maha z njim iz nekega bivšega imperija in straši ovce. Verjetno je operativno pri vseh sigurno tisto, ki ga dostavijo bombniki, pa še tisto je potrebno vzdrževati.

In sedaj ena Rusija, ki je 11 najmočnejše gospodarstvo na svetu (za Italijo npr.), aktivno vpletena v vojno, ki žre dnevno nekaj 100 mio vzdržuje največji interkontinentalni in balistični jedrski arzenal v top kondiciji? Ni šans… edino če verjameš v čarovnike… ali propagandi.

Ne trdim, da jim “ona pizdarija tamo ne radi”… upam si pa trditi, da v precej manjši meri kot mahajo in strašijo. Zato ne bodo nikoli prvi izstrelili svojega skromnega delujočega jedrskega orožja… ker bodo nazaj kasirali maso delujočega. Lahko povzročijo škodo drugim, vendar bodo priklicali uničenje nad same seboj.

HA,HA ,POL RAKET BI RUSOM NA DVORIŠČU ALI PA NAD SVOJO DRŽAVO EKSPLODIRALO ,JEDRSKIH MISLIM…

Kako je že bilo z neposrednim povodom za začetek WWII 1. 9. 1939? Poljsko – nemška meja, insceniran incident… kako znano. Res rabimo ponovitev? Tokrat je zanimivo, da se vse skupaj dogaja, ko se lajnarci maje stolček in ko se Francija sooča z resno krizo. Lajnarca mora upravičiti svoje vojno hujskaštvo, zato ji tak incident lahko pride zelo prav. Kot Hitler nekoč bo lahko še naprej hrumela o zunanjem sovražniku, kar je voda na mlin kapitalu vojaške industrije, ki stoji za to babjo inkarnacijo Hitlerja.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Incident, 10.09.2025 ob 11:58

Kako je že bilo z neposrednim povodom za začetek WWII 1. 9. 1939? Poljsko – nemška meja, insceniran incident… kako znano. Res rabimo ponovitev? Tokrat je zanimivo, da se vse skupaj dogaja, ko se lajnarci maje stolček in ko se Francija sooča z resno krizo. Lajnarca mora upravičiti svoje vojno hujskaštvo, zato ji tak incident lahko pride zelo prav. Kot Hitler nekoč bo lahko še naprej hrumela o zunanjem sovražniku, kar je voda na mlin kapitalu vojaške industrije, ki stoji za to babjo inkarnacijo Hitlerja.

 

 

 

Seveda zabita fuknjena čreda rabi ponovitev.

Saj pa je čreda še vedno zabita, kot pred tisoč leti in se zabita čreda nič ne nauči iz zgodovine.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close