Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vizualizacija

vizualizacija

Aja…….. Boom-a :)))[/quote]

Ma dej no Bibitka!?! Pojma nimam če je Boom G. :)[/quote]

Dileme?

Js sem zadnjič vidla enga tipa mojih let, v full hudi poletni opravi, pa tut telo je imel dosti atletsko in ga premerim od glave do pet….sam tko pridem do tac pa vidim flurestenčno oranžne krokse:((, res how could that happen lol Bruh resnično. To je še slabi kot beli štunfi v papučah.

Jaz si Matjažka predstavljam z dvo oz. tridnevno brado. Enkrat mi je rekel, da se je obril samo zaradi mene :)))).

Jaz si Matjažka predstavljam z dvo oz. tridnevno brado. Enkrat mi je rekel, da se je obril samo zaradi mene :)))).[/quote]
Jaz pa si ga predstavljam z malo več kilami. 🙂

Jaz si Matjažka predstavljam z dvo oz. tridnevno brado. Enkrat mi je rekel, da se je obril samo zaradi mene :)))).[/quote]
Jaz pa si ga predstavljam z malo več kilami. :)[/quote]

Robi, jaz sem pa mislila, da se vidva z Matjažkom poznata tudi osebno.


Se ne. Kako pa si prišla na to idejo ?
Ne poznam nobenega, razen “it”.

Kaj pa vem, Matjažko je tu že veteran :))), pa sem mislila, da se poznata.

Samo eno zalo gospodično osebno poznam od tu. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ah, ne govori več, postala bom ljubosumna ;))).

Tole sem jaz, senčni mož 🙂

http://shrani.si/f/1Q/y7/3lDWkymx/matjazko.jpg

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Veš, da mi je kliknilo, da je morda ona tvoja žena? :)))


@matjazko
: a res, katera pa je to? A se sploh še oglaša na forumu ali je po vajinem srečanju izginila kot kafra neznano kam? ;))

Krivokljun, kako si ti firbčna. :))

Matjažko, kakšen plevel pa ti raste tam iz zemlje? No, fotka pa je nekaj posebnega, ni kaj.

Samo nisem vedela, da imaš tako dolge noge. Če bi ti jih pobrili in te oblekli v mini krilo, bi bil dobra manekenka :))).

Jojme, koruze ne poznaš? Ti ne bi bila dečva za oženit na kmetijo. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tole sem jaz, senčni mož 🙂

http://shrani.si/f/1Q/y7/3lDWkymx/matjazko.jpg%5B/quote%5D

Opaaaa, princeska bo takoj povedala, da vidi tvojo odprto srčno čakro (kamen) pa tudi listje je nekako na pravem mestu :))) Probaj se slikat s profila, cel.


@antilopa
: odvisno, ob katerem soncu se slikaš, če bi se japka ob pravem, bi še ona imela kilometrske noge oz. pardon telo in potem ne bi bila več japkica, ampak kumarasta vrsta jabke.

Matjažko, ne mi zamerit, jaz sem urbano dekle. :))

Če je Matjažko res visok 182 cm in težek 73 kg, potem ima sigurno dolge noge. :)) Težko bi mu ubežala, ni mi pomoči, čeprav sem antilopa.

Če je Matjažko res visok 182 cm in težek 73 kg, potem ima sigurno dolge noge. :)) Težko bi mu ubežala, ni mi pomoči, čeprav sem antilopa.[/quote]

lol Potem pa najbolje da se kar srečata in pretipata te erogene cone, sam potem bosta pa na mon dajala napačne podatke, ti boš napisala, da je matjazko v resnici 191 cm, čeprav jih ima zgolj 167, on bo pa napisal, da imaš fantastične …. (vstavi poljubno:) čeprav … (vstavi poljubno 🙂

V tole koruzo bi se sedaj lahko skrila, zdaj je že 2 m visoka! Edino če si naparfumirana, potem bi te zavohal, saj vidiš, kako velik nos imam na sliki. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

V tole koruzo bi se sedaj lahko skrila, zdaj je že 2 m visoka! Edino če si naparfumirana, potem bi te zavohal, saj vidiš, kako velik nos imam na sliki. :D[/quote]

No, pretiravat ni treba. Razen če jo na vašem konci zalivate z rastnim hormonom, hehe

V tole koruzo bi se sedaj lahko skrila, zdaj je že 2 m visoka! Edino če si naparfumirana, potem bi te zavohal, saj vidiš, kako velik nos imam na sliki. :D[/quote]

No, pretiravat ni treba. Razen če jo na vašem konci zalivate z rastnim hormonom, hehe[/quote]

Ti se pa razumeš na koruzo, prijetno presenečen, sem mislil ,da so tvoj foh bolj mačke. ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Uf, prejšnji vikend ravno toliko, da nisem blodila skozi koruzo. Sem pa slikala klasje, prav prijetno je izpadlo. Bi obesila, če bi sliko potem lahko po nekem času brez težav odstranila, saj vemo, avtorske pravice :))

Krivokljun, ni kaj, našla si pot do njegovega srca. :)))


fotkaš drugač?

Antilopa, te primem za rožičke ali te raje pocukam za repek? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


fotkaš drugač?[/quote]

Ja, tako malo za šalo [sub]za dušo[/sub], ker nimam (še) kaj konkretnejšega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close