vizualizacija
Namesto za Sugmana sem odlocil osebno raje za Regino:
Tesko je z zenskami. Brada NE. Zlati Jan NE. Angelcki? Sorry -100% ateist.
Nobenih smernic-teska bo 🙂
Je tole prava Bibita 🙂
http://www.karaoke-lyrics.net/photos/joan-jett-28663/265033
Tesko je z zenskami. Brada NE. Zlati Jan NE. Angelcki? Sorry -100% ateist.
Nobenih smernic-teska bo 🙂
Je tole prava Bibita 🙂
http://www.karaoke-lyrics.net/photos/joan-jett-28663/265033%5B/quote%5D
Ne, ne…. ni… ne vem, zakaj me ti tako vidiš? :)))))
Zdaj si me pa totalno presenetil, ker to sploh ni res…. daleč od tega.
Jaz se rada po(hecam), včasih tudi na svoj račun…. poigravam pa ne z nikomer se tudi nikoli nisem. Res pa je, da se včasih umaknem, če imam npr. slabo obdobje ali pa , če začutim da “tam” nimam kaj iskati”
Na podlagi česa to sklepaš?
29.06.12 05:59
Res ja, je dost huda na tej slikci, očitno pa tudi sicer…… saj me samo nekaj dni ni bilo, pa vidim, da je matjazeka čisto zmešala :)[/quote]
Ja, kdo bi si mislil, da lahko Matjažku neka ženska seže tako globoko v srce. :)))[/quote]
Antilopa, jaz tudi zjutraj ob petih, ko vstanem, še preden popijem kavo, moja prva misel si ti. :)))
Ja, kdo bi si mislil, da lahko Matjažku neka ženska seže tako globoko v srce. :)))[/quote]
Antilopa, jaz tudi zjutraj ob petih, ko vstanem, še preden popijem kavo, moja prva misel si ti. :)))[/quote]
Matjažko, kar solza se mi je utrnila ob branju tega posta.:))) Ti greš spat šele ob dveh zjutraj in ob petih še trdno spiš, saj vem. :))
Antilopa, jaz tudi zjutraj ob petih, ko vstanem, še preden popijem kavo, moja prva misel si ti. :)))[/quote]
Matjažko, kar solza se mi je utrnila ob branju tega posta.:))) Ti greš spat šele ob dveh zjutraj in ob petih še trdno spiš, saj vem. :))[/quote]
Ne jokat antilopa, nima smisla…. so pa baje včeraj eni (nogomet :)) tako jokali, da je lilo kot s škafa :))
p.s.
pa ta tvoj (naš) matjazek očitno ni velik ljubitelj kave :))))
Tudi meni nogomet ni nekaj…. smisel pa tako, kot pri vsakem drugem športu… enim je nogomet, drugim …. meni osebno je najbolj všeč rokomet.
Ne vem, če se bo matjazek strinjal… če nas bo preveč se bo zopet ustrašil.:)[/quote]
Nogomet je strast, ki je ne moreš razumeti, če te ne zagrabi. :)))
Bitita, vidva ne govorita o istem Gari(j)elu! :)))
Forum je zaprt za komentiranje.