vizualizacija
Kot kaže, je meni namenjeno špricanje. :-))))
Katenjka
http://www.hairfinder.com/hairstyles6/hair5g.jpg
Krivokljun
http://www.pethealth.com.au/images/bigstockphoto_woman_with_cat_734852.jpg
Japka
http://russian-avenue.com/photos/3372-1.jpg
Alexis
http://womensrising.com/photos/8/839-1.jpg
Bibita
http://img.ehowcdn.com/article-new/ehow/images/a06/kj/9c/women_s-hairstyles-1950_s-1.1-800×800.jpg
Princes
http://farm3.static.flickr.com/2005/2277285965_3203dbee8d.jpg
Zmedena Samica
http://www.hairsstyles.net/data/media/3/top-women-hairstyles-for-2011-32.jpg
Moje tihe forumske oboževalke iz ozadja:
http://edge.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/794765/80735237.jpg%5B/quote%5D
Hvala, da si zame izbral najgršo 🙂 Take oblike obraza pa res nimam, no 🙂
Si skoraj zadela…Le kapo imam drugačno, pa brez sončnih očal. 🙂
Pa malo mlajši zgleda, kot jaz.
Saj bom jaz tudi imel čelado gor, da ne kvarim povprečja. 🙂
Razne lepotice, pa manekenke, ki jim je pomembna le zunanjost, pa nikoli nisem maral. Meni je pomemben karakter, prijaznost, razgledanost….[/quote]
Robi – ali je to kakšno pravilo, da lepotice oz manekenke ipd ne morejo biti izvrstnega karakterja, biti prijazne ter razgledane in da jim je res samo pomembna zunanjost? Robi, to kar si srkacal diši po stereotipiziranju 😉 in da, nikakav karakter, neprijaznost in nerazgledanost so lahko tudi lastnosti ženskih grdob 😉
Princess’ tale tvoja vizualizacija je pa kar strašlivo blizu. Očitno ti tiste (čarovniške 😉 energije služijo :))).
Edino sam sem nekaj las iz izložbe spravil v skladišče in so tam samo za izbrane oči…. :)))
No, v njegovih letih jih je bilo smiselno imet v izložbi, sedaj pa to ni več (toliko) pomembno 😀
Lepo da ste končale “jajčno vojno”, ki je bila res nesmiselna, sploh njen začetek in (pre)burne reakcije obeh “jajčnih dam”.
Tisti roza bikini pa prihrani za srečanje, stavim, da boš bolj zanimiva kot Robi v taboljši obleki, Ferbčni bi pa priporočal telesno poslikavo… Tudi ne bi smelo bit slabo….. :))
In pohvala Ferbčni, da si je izbrala stalen nick, ni kaj žalovat, če zmoreš v vihaju ohranit pokončno držo. 😉
Same lepe in sami lepi. 🙂
Mene ste pa čisto falili. Še Matjažko me je falil, ko je tisto teto nalepil. :)))))))) Jaz sem mala, platinasto blond lasje, čisto kratki; kakšen cm, pa zelo zelo okrogla. 🙂 Pa čisto majhne očke… mtr še vrata nimam… imam pa zato rdeča lička. :))))
http://beyondthedough.files.wordpress.com/2011/10/img_0389.jpg
Ej moski 111 tale Demi…. dobro izgleda… samo meni pri njej npr. manjka tista nota ženstvenosti. Hmmm, kako bi rekla? Nekaj nežnosti in občutka. Tebe si nekako zamišljam, da ti je pri ženskah všeč ravno to.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://images2.fanpop.com/image/photos/10300000/joan-jett-joan-jett-10339686-500-500.jpg[/img]