Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vinjete 2014

Vinjete 2014

Hmmm, zdaj mam slabo vest:). Kako lahko popravim storjeno napako?:)[/quote]

Just kidding :)[/quote]

Uhh sem si oddahnila:)))).


Zakaj Romuni ? Oni bodo samo več kradli, najebali bodo drugi. :)[/quote]

Romuni imajo te kombije in tudi oni bodo morali placevat vec. Sem pa zadnjic slisal, da sta bila na AC pocivaliscu oropana dva romunska drzavljana haha ocitno so se tud na svoje zacel spravljat : ))))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


Zakaj Romuni ? Oni bodo samo več kradli, najebali bodo drugi. :)[/quote]

Romuni imajo te kombije in tudi oni bodo morali placevat vec. Sem pa zadnjic slisal, da sta bila na AC pocivaliscu oropana dva romunska drzavljana haha ocitno so se tud na svoje zacel spravljat : ))))[/quote]

Romuni vozijo v koloni, ker s tem zmanjšajo tveganje. Če je na cesti ob istem času 20 romunskih kombijev, je manjša verjetnost, da bodo vse ustavili:). Običajno imajo delo z enim, ostali pridejo skozi.

point temice NI v ceni vinjet
ampak v idiotizmu vlade, da določi, da je meja prehoda v drug cenovni razred vinjete v VIŠINI (haube/okna) avtomobila glede na sredino prvih koles avta.
tega podatka ne objavlja nihče. Nobena svetovna organizacija za standardizacijo ali karkoli tega podatka NE upošteva.[/quote]
A nimajo vsaj hrvati enake uredbe?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Romuni imajo te kombije in tudi oni bodo morali placevat vec. Sem pa zadnjic slisal, da sta bila na AC pocivaliscu oropana dva romunska drzavljana haha ocitno so se tud na svoje zacel spravljat : ))))[/quote]

Romuni vozijo v koloni, ker s tem zmanjšajo tveganje. Če je na cesti ob istem času 20 romunskih kombijev, je manjša verjetnost, da bodo vse ustavili:). Običajno imajo delo z enim, ostali pridejo skozi.[/quote]

Ja to je res a pri darsovcih vsak pride na vrsto za vsako rit raste DARS palica : )))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Tudi DARS-ovci včasih bežijo pred norimi Romuni. 🙂

Tujec mora plačati takoj na licu mesta in marsikdo nima tistih 150 evrov za plačati kazni.

point temice NI v ceni vinjet
ampak v idiotizmu vlade, da določi, da je meja prehoda v drug cenovni razred vinjete v VIŠINI (haube/okna) avtomobila glede na sredino prvih koles avta.
tega podatka ne objavlja nihče. Nobena svetovna organizacija za standardizacijo ali karkoli tega podatka NE upošteva.[/quote]
A nimajo vsaj hrvati enake uredbe?[/quote]
nope … imajo motorje, avte do 3,5T, avte s prikolico, avtodome … v (HR) se cestnina plačuje na cesti na “mitnicah”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


A nimajo vsaj hrvati enake uredbe?[/quote]
nope … imajo motorje, avte do 3,5T, avte s prikolico, avtodome … v (HR) se cestnina plačuje na cesti na “mitnicah”[/quote]
Kaj pa vem. Tukaj[/url]pravijo drugače.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa še Italija.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


nope … imajo motorje, avte do 3,5T, avte s prikolico, avtodome … v (HR) se cestnina plačuje na cesti na “mitnicah”[/quote]
Kaj pa vem. Tukaj[/url]pravijo drugače.[/quote]
10x … na to pa nikoli nisem pozoren ☺
je pa dejstvo, da višino vozila objavi vsak proizvajalec ☺ ne pa vsak uporabnik vozila sam ☺
a lahko najdeš še, če so cestninarji izučeni kako ugotoviti razred teh <3,5t / 1.90 …. ker država mora s tečaji, šolanji … zagotoviti relevantno osebje ☺
Da nimajo med kabinami na cestninskih kakšnih črtic ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tole sem slučjano našel na RTV (forumu) od drugih uporabnikov. Nimam pojma kako merijo. Izkušeno oko? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


augenmas aka šacometrija …. balkanska posla ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ma tle proti Italiji je cela cesta samih romunov in več ali manj imajo samo kombije da se jih zrine najmanj deset notri. Sicer so pa to v večini romunski cigani zato pa tako kradejo.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


Italija je za njih obljubljena dežela. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close