Vida Čadonić Špelić
Men se kozla ko jo že vidim, ko pa gobec odpre in začne bruhat po drugih je pa ?
Nikoli ne bo pozabljena ko je bila na čelu veterinarskega inšpektorata. V ključnih trenutkih ko bi morala opravljat svoje delo je pa nek kruh poljubljala na nekem cerkvenem dogodku. Takrat se mi je zagabila v dno duše. Zato pa sedaj lahko gobca kar hoče. Zame je samo ena nesposobna stara vešča katera bi morala na smetišče politike…. Kot še marsikdo drug tudi.
Forum je zaprt za komentiranje.