Vi se sploh ne zavedate kaj se dogaja na slovenskih (avto)cestah
Saj je bilo javno objavljeno, da vsaj še 20 let ne bo bolje:
https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/prometni-kolapsi-bolje-ne-bo-se-20-let-2750963/
Slovenija pač, prodana, nesamostojna država, kjer se folk samo prepira kdo je levi in kdo desni,….
Forum je zaprt za komentiranje.