Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vi se sploh ne zavedate kaj se dogaja na slovenskih (avto)cestah

Vi se sploh ne zavedate kaj se dogaja na slovenskih (avto)cestah

Saj je bilo javno objavljeno, da vsaj še 20 let ne bo bolje:

https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/prometni-kolapsi-bolje-ne-bo-se-20-let-2750963/

Slovenija pač, prodana, nesamostojna država, kjer se folk samo prepira kdo je levi in kdo desni,….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close