Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vem, da jo vara

vem, da jo vara

Točno to antilopa 🙂

+5

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jst se pa ne strinjam s tabo Matkić. Pravemu prijatelju se pomaga, se ga opozori na tak drek. Večina folka itak gleda samo na svojo rit, ko se pa oni znajdejo v težavah, takrat pa naredijo celo analizo kdo jim je takrat stal ob strani in kdo ne. Takih prijateljev pa seveda ni veliko, lahko jih prišteješ na prste ene roke, mogoče še to ne, eden ali dva bosta mogoče taka.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

a je kdo/katera že komu/kateri odcenkal kaj “počne” njen dragi/a med drugimi bedri / na drugem onetu???

raje bi še jaz komu bejbo kresnil kot, da mu povem, da njegova jemlje “dopolnila” ☺ … OK kakšnemu dripcu, ki si to zasluži [sub](Sadni, Pajkec, Matkić ..)[/sub] bi se pa še celo zlagala, da ga njegova dobi še kje

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

[youtube]E32ME4dlEA8[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

PRED BOGOM si dolžna, da ji poveš in jo še rešiš kakšne spolne bolezni

NE SPRAŠUJ VEČ TUKAJ

POVEJ JI NA SAMEM KAR SI VIDELA.

SREČNO IN VEDI DA BOG VSE UPOŠTEVA KAR PRAVIČNEGA NAREDIMO


1. Jaz!!! moj Sin in Sveti duh, Alah, Šiva, Buda … tega nismo zahtevali
2. odpuščamo samo grehe … ne pa traparije

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


1. Jaz!!! moj Sin in Sveti duh, Alah, Šiva, Buda … tega nismo zahtevali
2. odpuščamo samo grehe … ne pa traparije[/quote]
Zgleda, kot da ga skupaj cukate. Kje pa ste? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


1. Jaz!!! moj Sin in Sveti duh, Alah, Šiva, Buda … tega nismo zahtevali
2. odpuščamo samo grehe … ne pa traparije[/quote]
Zgleda, kot da ga skupaj cukate. Kje pa ste? :))[/quote]
odreši človeštvo svoje prisotnosti … pa boš prišel k nam ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ampak res, tega pa ni še noben omenu. Sicer ni lih dolžna ( pred bogom lol wtf ? ), je pa lepo ane, če ji pove 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Od spolnih bolezni pa niti najbolj pravičnih ne obvaruje.

če bi ta ista ženska varala prijatelja tvojega moža, bi ji mož povedal. moški niso dvolični, ko se rešuje moška čast.

Point je v tem da te nobene napake SVETA ne izučijo tako dobro kot tiste ki jih izkusiš sam…

Ni Roosevelt reko da igraj za več kot si lahko privoščiš in se boš naučil vsako ”igro”

No tale ”več” je ravno to da igraš sam brez nasveta in mnenja drugih …

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

če bi ta ista ženska varala prijatelja tvojega moža, bi ji mož povedal. moški niso dvolični, ko se rešuje moška čast.[/quote]

Ja samo da bi se dosti moških potem odlošlo raje varat kot pa pustit svojo punco… zato ker moški LAŽJE živimo kot sostanovalci in seks frendi kot ženske 😉

Jaz bi takoj vzel žensko s katero bi živel skup stroški pol/pol občasen/reden seks pa še druge bi mel lahko 😉

kaj te češ lepšega kot da maš doma žensko okrog lahko ženske loviš pa še stroške si z nekom deliš 😉 za druge pa je pač ”sestra” 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Mogoče je pa toliko za svetom, da niti za nasvet ne zna vprašat…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close