Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek VEČERJA USPELA !

VEČERJA USPELA !

Sporočam Vam, da je moja zasebna romantična večerja z možem uspela. Po vašem nasvetu sem ga peljala v BIO-MOTEL KOPER in povem vam, da se bova sigurno še vračala tja! Hrana je res fantastična, prav tako tudi ambient in osebje ! Poskusite njihov CARTOCCIO in sveže ribe, ne bo vam žal.

Majo dobro hrano, ja. Mi2 sva poročno večerjo tam mela. Jihha!

A to je res kakšna bio hrana (ko je biomotel?)? Kakšne so pa cene?

Jebeš romantiko.Gate dol pa noge v luft.

Pijem pusim i devojke rusim!

Ja, ampak jest pa tudi moraš kdaj!

____________________ Fantasy does not deliver.

Potem ko so že noge doli ,gate pa gori.

Pijem pusim i devojke rusim!

TIA, restavracija se samo imenuje BIO, hrano pa imajo čisto normalno, no, morda malo boljšo. Cene so zelo normalne, res pohvalno. Poskusite!
Pa še nekaj, ta K24, mislim, da je prav neumestno, da se vmešavaš tam, kjer te nočejo. Daj, odrasti že enkrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdaj si pa sigurno jezna ker si imela na sebi gate,

Pijem pusim i devojke rusim!

K24, FUJ TE BODI,ko se oglašaš s takšnimi izrazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mene zanimajo cene!

amy1 kaj ti ne nosiš gat?

Pijem pusim i devojke rusim!

Kurec24cm napisal:

> Jebeš romantiko.Gate dol pa noge v luft.

Po moje si ti fuuuul potreben sexa, glede na vse tvoje izjave. Nrdi že neki, dej, da se ti ne bo treba tlk hvalt.

Svetilnik, svetujem ti, da se sam oglasiš pri njih. Ne vem ti povedati cen, ker vsak vzame druge stvari. Ampak povem ti pa, da je za kvaliteto vredno plačati, sigurno ti ne bo žal. LP in dober tek!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close