Včeraj je moj gledal eno vitko blondinko. Mislila sem, da bom znorela.
Iztok, pazi kaj govoriš. Tukaj smo večinoma ženske in hitro se lahko zgodi, da te napademo zaradi tvojih misli, kaj šele besed.
Si na tankem ledu… Že zadnjič si izzival s tisto Slovaško reportažo, sedaj pa še tole…
Drugače pa punce,
Iztok to samo pravi. V resnici… ko je njegova bejbi v bližini je izredno pozoren do nje in ni videti, da bi kam špegal.
Mislim, da nas samo malo heca.
Mladost kam si se zgubila in moje razmišlanje, se tudi od tedaj, ni spremenilo. Pa poglej nekaj ljudske modrosti, ki ji pravimo pregovori. Prvi pravii: še mačka lahko škofa pogleda… še : prepovedano je najslajše in na koncu še : pogledati ni greh… Ljubusumje zaradi pogleda na nekaj lepega je res odveč in je prej v škodo kot v korist partnerski zvezi, ki mora sloneti na medsebojnem zaupanju. Le verjami staremu mačku, ki že vrsto let živi v zakoski zvezi.
Tudi midva tako. Kdaj pa pogledam samo jaz in komentiram – kdaj drugič pa samo ona.
V čemu je pravzaprav problem?
(razen v pomanjkanju samozavesti avtorice teme – kar je očitno. Ampak to se rešuje na druge načine, ne pa s prepovedovanjem pogledov ali traumiranjem ob njih)[/quote]
eh, jaz vedno čekiram druge ženske, moj se samo reži poleg. še opozorim ga na kakšno dobro.
pomanjkanje samozavesti? tudi, predvsem pa pomanjkanje ljubezni v vezi. verjetno, če ženska vidi ali čuti, da tipu ne pomeni kaj dosti, jo bo toliko bolj bolelo, če bo gledal po drugih.
Jaz sem prodajalka v trgovini z visoko modnimi moškimi oblačili. Sem mlada, blond z dolgimi lasmi, vitka, in običajno imam živo rdečo šminko in lak za nohte. Ker se pač tako počutim super. Seveda me večina moških globoko gleda, če so njihove partnerice zraven ali ne, ampak jst osebno tega niti ne porajtam več. Seveda opaziš vse poglede, ampak jaz pa vračam samo poglede v oči. Nikoli se s stranko nebi spustila na privatni nivo. Pa me precej moških osvaja, pa vdim da imajo poročne prstane, ampak mene ne gane. Njihovo osvajanje me ne zanima.
V življenju sem opazila tri res lepe moške na ulici, za katere vem, da sem jih zavestno pogledala in vsi trije so opazili mene. Bil je to preskok energije. Drugih ne opazim na prvi pogled. Moški mi postanejo zanimivi šele pri osebnem kontaktu, pa verjamem, da gre vsak dan mimo mene več deset takšnih, da okoli padeš.
Moški menda gledajo drugače, pogled jim pritegne ženstvenost, erotičnost, seksualnost, atraktivnost, posebnost, dekolteji, in ženske se tega zavedamo, zato je toliko naših atributov tako ali drugače razstavljenih in dekoriranih na poglede mimoidočih, največkrat dedcev. Kak zažvižga, kako oblaja, tisti v paru prikrito ali manj prikrito puščajo oči na razstavnem eksponatu, ampak na ta način še nisem srečala nikogar za randi.
Moj doma gleda mene, ko sva zunaj pa sigurno tudi druge razstavne eksponate, kaj se dogaja v momentu ogleda posameznega primerka v njegovi glavi, niti ne razmišljam, niti se ne obremenjujem, sem pa prepričana, da ko vidi globok dekolte skoraj do bradavičk (ki si ga razstavni eksponat kopak obleče seveda samo zaradi sebe:-), pa sem prepričana, da ne razmišlja o srednješolskih matematičnih problemih.
Ne nergam, ker se ne obremenjujem, imava pa dogovor, da ko sem zraven, prikirito ogleduje prosto po Prešernu, če pa ima željo pobuljit, pa da me mora obvezno spustit iz objema in se oddaljit na korak ali dva. Tudi sama ne prenesem moških, ki zraven partnerke preveč brezčutno puščajo oči na moji riti ali joških. Se strinjam z zgornjimi posti o osnovnem bontonu in spoštovanju partnerke, ženskam, ki jih pogledi njihovih dedcev na razstavne eksponate motijo, pa svetujem, da se sprijaznijo z mislijo, da so hkrati same razstavni eksponat moškim drugih žena.
Ps: vitko dolgolaso dolgonogo atraktivno blondinko bo pogledalo 99% moških, ki niso istospolno usmerjeni. Pogledalo jo bo tudi 99% žensk, ki niso istospolno usmerjene. Tudi avtorica posta jo je, ali ne? 🙂
Meni je pa že čudno, če moški ne pogleda “vitke blondinke”:)))…pa saj tudi me pogledamo, če je kje kak fejst moški. ….big deal…..dokler le gleda, je še vse ok;))
Je pa res, da je moških veliko na jeziku, ko je treba v akcijo, pa “rep med noge in gas”:)))
Ok…malo heca….lep dan vam želim, jutri bo baje dež:(
Forum je zaprt za komentiranje.