Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vaše izkušnje s tajnicami?

vaše izkušnje s tajnicami?

Aaaa, da je tako opazno? :))))))) Vroče je bilo danes. 🙂

Vsaj meni no, ker sem imela pralno likalni dan.;)))

A to si v zvezde pogledala? :))) Mogoče pa se je…. registriral…. pa ti ne veš. :)))))))[/quote]

Prijateljica, prizadela si me. Hladila sem se ob reki, ko sem preko telefona videla, kaj si napisala. Sicer je pa res, da sem izbirčna glede prijateljic. Vsako ženšče pa že ni moja prijateljica. :)))[/quote]

S tem se pa strinjam.:))))

Če ti tako rečeš, potem ne bom več .:)))))

m111 je moj že dolgo nazaj … eventualno si ga lahko deliva z japkico:)))))))

antilopa – dej postani tajnica pa dokaz da si boljsa, nenadomestljiva, skratka popolna sekretarka 😛

torej si brez njih, sodec po tvojem krivicnem pisanju nobene nis vredna!

Če ti tako rečeš, potem ne bom več .:)))))

m111 je moj že dolgo nazaj … eventualno si ga lahko deliva z japkico:)))))))[/quote]

Zraven njegove žene? :))) Aja, virtualno. 😀
Drugače pa ga nikar ne prepuščajta kakšni seksi tajnici ali pa Antilopi, ker potem ga ne bosta več dobili nazaj. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če ti tako rečeš, potem ne bom več .:)))))

m111 je moj že dolgo nazaj … eventualno si ga lahko deliva z japkico:)))))))[/quote]

Zraven njegove žene? :))) Aja, virtualno. 😀
Drugače pa ga nikar ne prepuščajta kakšni seksi tajnici ali pa Antilopi, ker potem ga ne bosta več dobili nazaj. :D[/quote]Ah Matjazko m111 ima tri cveke, za vsako enega……. :))))

Punce samo ne vse ne enkrat, ena po ena, v gošjem redu….. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ah Matjazko m111 ima tri cveke, za vsako enega……. :))))

Punce samo ne vse ne enkrat, ena po ena, v gošjem redu….. :D[/quote]

Ni se za igrati s temi mesa željnimi samicami, tudi če imaš tri hakeljce za meso obešat. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ni se za igrati s temi mesa željnimi samicami, tudi če imaš tri hakeljce za meso obešat. :D[/quote]To bi bil res samomor, da dobi vse na kup, eno po neno pa ne bi smel bit problem za “našega cvekarja”….. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

a kakšnih socio, psiho … analiz osebnosti žensk, ki se gredo tajnice pa tokrat ne bo???
Pajkec??? Matjažka)??? DoSadni??? Robi?????

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

torej si brez njih, sodec po tvojem krivicnem pisanju nobene nis vredna![/quote]

Paris, očitno ti tvoji umetni blond lasje škodujejo. :)))))

Sja to, Antilopa, tajnice in forumašice se petljajo za moškimi na vsakem koraku. Lepotičijo se, izbirajo izzivalne oblekce, visoke petke – vse z namenom – te frdamane lovače, moški so 10x boljši! 😀

Če bi bila šefica Antilopa, bi najeb** lepe in (mlade), oz. teh sploh ne bi zaposlovala, ker:
krive, ker so lepe (in mlade),
nesposobne, ker so lepe (in mlade),
nespametne, ker so lepe (in mlade),
namiguše, ker se moški ozirajo po njih…

:)))[/quote]

Seveda jih ne bi zaposlovala. Jaz bi zaposlovala mlade, pametne in mišičaste moške. Ti si pa čuden, da sploh pomisliš, da bi zaposlila kakšno konkurentko, hehe.[/quote]

Čeprav naj bi bilo tole zapisano kot hec, je v tem žal kar veliko resnice. Na službenem področju je velikokrat ženska do ženske bolj pasja, diskriminatorna kot moški do ženske. Verjamem, da je to zaradi tega, ker, če si prizna ali ne, v njej vidi kakršnokoli že konkurenco. Seveda to ni splošno pravilo, je pa precej pogosto… pa ne samo na službenem področju.

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Če ti tako rečeš, potem ne bom več .:)))))

m111 je moj že dolgo nazaj … eventualno si ga lahko deliva z japkico:)))))))[/quote]

E tako je to. Midve z Bibito si lepo prijateljsko deliva, saj veva, da se te reči ne znucajo. :)))
Če ni foušije, je za vse dovolj. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mah, nehajte pljuvat po tistih, ki se ob delu izobražujejo, pa čeprav na Dobi, Gei ali kjerkoli drugje.

Moja sestra je bila pred leti zaposlena kot komercialistka V. stopnjo, po upokojitvi tajnice je prevzela tudi tajniške posle (… saj je samo kakšen dopisek, pa pošta…), po menjavi direktorja pa je imela na izbiro znižanje plače ali pa dokončanje faksa.
Glede na to, da je imela doma dva majhna otroka in delovnik do 17. ure, velikokrat pa tudi dlje, je bila Doba edina izbira. Občudujem jo, da je poleg norega tempa v službi, gospodinjstva in materinstva dokončala študij in diplomirala. Kjerkoli.
Njene mlajše kolegice s končanim faksom brez otrok ne zmorejo polovico tega.

Drage moje – verjamem, da vas boli, ko so vse oči v podjetju uprte v mlado dekle s štiklami. Nizka samozavest je resen problem, ampak za to niso krive tajnice.

tajnice /sekretarke so lahko zelo coll — sem imel eno, ki je cel sestavek znala stipkati od zadaj naprej.
seveda sem 3 dni buljil v natipkano predno se mi je posvetilo ☺

jaz sem si zapomnil samo en priimek: čibej ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne vem, kje si ti videl kritike na mlade ženske uslužbenke. V tej temi so bile kritike namenjene nasploh tajnicam (tako sem vsaj jaz temo razumela).

No, moje negativno mišljenje o tajnicah je bolj letelo na tajnice, ki jih poznam sama – te pa večinoma niso več mlade. Večina od teh so ženske povprečnega izgleda, stare nad 40 let. V času, ko so se zaposlovale, je bila triletna šola dovolj, posledično pa lahko kakšna mlada, izobražena, z znanjem jezikov za takšno službo obriše pod nosom. Ženska, ki se jo sama nadomeščala, je imela že blizu 50 let.

Najmlajša tajnica, s katero sem imela opravka, je imela 30 let (torej tudi ne več rosno mlada), visoka 185 cm in kakih 100 kg, se pravi ne ravno postavna.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close