Vaša najljubša družabna igra
Včasih, ko še nismo izgubljali časa s forumi, smo vsi radi igrali kakšne namizne družabne igre.
Napišite, katere ste imeli najraje …
Zadnje čase je mene totalno navdušila igra s kartami Dixit
Ista karta v vsaki novi igri dobi povsem nov pomen – je pa seveda vse odvisno od vaše domišljije …
Jaa, tarok tudi pri meni No.1, mam redno družbo, čeprav bi raje še pogosteje.
Catanci so zakon. Imela sem tiste za 2osebi ki se mal drgač igraop kot ta velki Catanci.
Sicer ne vem, kolk spada med družabne igre, ampak prek tel.igeam Toliti in Words with friends s prijateljicami – za urjenje sivih celic 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.