Vam je ta ženska lepa?
S tem stavkom sama priznavaš, da obstajajo ljudje, ki so zate manj lepi 🙂
Aja saj res, zvezdnice so pa vedno lepe, že zaradi tega, ker jih je Cosmopolitan ali People uvrstil na seznam, kako sem lahko pozabila. To je ja najbolj verodostojen seznam.
Dajte se nehat tisti, ki ste me napadli, delat fine. Zagotovo tudi v vaših očeh obstajajo bolj ali manj lepe ženske. Če sem pa koga užalila s tem, ker mi Mendesova pač ni všeč, pa pač prebolite.
S tem stavkom sama priznavaš, da obstajajo ljudje, ki so zate manj lepi 🙂
Aja saj res, zvezdnice so pa vedno lepe, že zaradi tega, ker jih je Cosmopolitan ali People uvrstil na seznam, kako sem lahko pozabila. To je ja najbolj verodostojen seznam.
Dajte se nehat tisti, ki ste me napadli, delat fine. Zagotovo tudi v vaših očeh obstajajo bolj ali manj lepe ženske. Če sem pa koga užalila s tem, ker mi Mendesova pač ni všeč, pa pač prebolite.[/quote]
No, no, no….? Vsak ima pravico do svojega mnenja. Vsekakor te nisem napadla, bolj je šlo za posmeh. Manj lepi bolj lepi, bojim se da to pri meni kaj dosti ne šteje, človek nadpovprečnega videza, ki ne zna ali se ne trudi biti človek je zame spaka. Glede Mendesove – gre za objektivno oceno fotografij, če bi jo poznala osebno pa vprašanje, kam bi jo uvrstila (med lepe, manj ali med spake).
Si ti tudi na kakšni lepotni lestvici revij People ali Cosmopolitana? Kar pogumno nam prišepni, kje se tam nahajaš – ali bolj v zgornji polovici ali spodnji ? :))
To je spet zelo subjektivno gledano, katera je najlepša namreč. Po mojem je nemogče objektivno ocenit katera ženska je najlepša.
Tudi ta Aishwarya meni na večini fotk deluje čudno. Ima izrazite oči, ampak meni niso všeč, me na ful fotkah spominja na kakšno malo zadeto žensko. Kar se tiče pogleda. Drugače je pa lepa.
Je pa to spet samo moj pogled. Kdo drug to vidi drugače.
Aishwarya. Ker na tisti zgornji fotki je po obdelavi od normalne fotke bolj malo ostalo. 🙂
Mene spominja na nekakšen mix nine osenar in sanje grohar. haha
Je pa treba vedet, da v Bollywoodu je tudi že vse plastic fantastic.
[img]http://upload.7hob.com/images2014/www.7hob.com1369498179417.jpg[/img]
[img]http://www.filmitadka.in/images/joomgallery/originals/actresses_2/aishwarya_rai_bachchan_3/aishwarya_rai_bachchan_20120519_1674505736.jpg[/img]
[img]http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/aishwarya-rai/aishwarya-rai-20080131-370090.jpg[/img]
[img]http://www.extramirchi.com/wp-content/uploads/2009/06/aishwarya_rai_sonam_war.jpg[/img]
Ta misica, Aishwarya, je nedvomno ena najbolj lepih žensk vseh časov. Če primerjaš njene fotke z fotkami drugih super lepotic, vidiš, da ima najbolj prefinjeno popolno lepoto obraznih potez, da druge zbledijo ob njej. Sicer je bila izbrana tudi za najlepšo miss sveta vseh časov. Lahko da si dela kakšen remont preko plastike, samo še zmeraj ostaja lepa če pogledaš, kaj so kirurgi naredili iz nekoč tako lepe Nine Morić.
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/242786/Manekenka-Nina-Moric-izgleda-zastrasujuce-bez-sminke
[img]http://img.portwallpaper.com/imgcel/Nina_Moric/Nina-Moric-12.JPG[/img]
@ Daliya
Če so to popolne obrazne poteze, potem pa I rest my case. Sem šel čez njene slike, ženska izgleda vsaj 20 let starejša, kot sicer. Razlog za to pa so njene paranenormalno izrazite ličnice, takih še moja babica ni imela pri 70ih.
Sadni, a je to Natalia? Ona je tudi izredno lepa, lepa je bila tudi Bernarda Marovt, Liz Taylor, je pa tudi res, da ima vsak svoj okus za lepoto. Meni je od moških denimo noro lep Ian, še posebej kako zna igrat, njegova mimika. enim pa ni všeč, tako pač je za vsako stvar, sto ljudi, sto čudi.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://4.bp.blogspot.com/-8SJAimU5Jas/Txj-hRpYHdI/AAAAAAAAOFI/apQVDlHmf0A/s1600/Aishwarya+Rai++eyes+01.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0824/i56-pma.jpg[/img]
[img]http://31.media.tumblr.com/b64bbfc0c5cfcf21483e4cd06967b565/tumblr_mqwaq1NGrs1qk52dro1_500.jpg[/img]