Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vam je ta ženska lepa?

Vam je ta ženska lepa?


In krava bikcu, pa naj bo še tako grda slonu. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

S tem stavkom sama priznavaš, da obstajajo ljudje, ki so zate manj lepi 🙂

Aja saj res, zvezdnice so pa vedno lepe, že zaradi tega, ker jih je Cosmopolitan ali People uvrstil na seznam, kako sem lahko pozabila. To je ja najbolj verodostojen seznam.

Dajte se nehat tisti, ki ste me napadli, delat fine. Zagotovo tudi v vaših očeh obstajajo bolj ali manj lepe ženske. Če sem pa koga užalila s tem, ker mi Mendesova pač ni všeč, pa pač prebolite.

S tem stavkom sama priznavaš, da obstajajo ljudje, ki so zate manj lepi 🙂

Aja saj res, zvezdnice so pa vedno lepe, že zaradi tega, ker jih je Cosmopolitan ali People uvrstil na seznam, kako sem lahko pozabila. To je ja najbolj verodostojen seznam.

Dajte se nehat tisti, ki ste me napadli, delat fine. Zagotovo tudi v vaših očeh obstajajo bolj ali manj lepe ženske. Če sem pa koga užalila s tem, ker mi Mendesova pač ni všeč, pa pač prebolite.[/quote]

No, no, no….? Vsak ima pravico do svojega mnenja. Vsekakor te nisem napadla, bolj je šlo za posmeh. Manj lepi bolj lepi, bojim se da to pri meni kaj dosti ne šteje, človek nadpovprečnega videza, ki ne zna ali se ne trudi biti človek je zame spaka. Glede Mendesove – gre za objektivno oceno fotografij, če bi jo poznala osebno pa vprašanje, kam bi jo uvrstila (med lepe, manj ali med spake).

Si ti tudi na kakšni lepotni lestvici revij People ali Cosmopolitana? Kar pogumno nam prišepni, kje se tam nahajaš – ali bolj v zgornji polovici ali spodnji ? :))

7

Meni ni lepa, ampak tudi ni grda. Se pa meni zdijo lepe Catherine Zeta-Jones, Kate Hudson, Kate Winslet…pač stvar okusa.

Eva se ne more primerjati s kakšno popolno indijsko lepotico, kot je Aishwarya denimo, ni pa grda. Meni deluje zelo čutna, privlačna, topla ženska. Eva je lepa, ni pa najlepša.

[img]http://4.bp.blogspot.com/-8SJAimU5Jas/Txj-hRpYHdI/AAAAAAAAOFI/apQVDlHmf0A/s1600/Aishwarya+Rai++eyes+01.jpg[/img]

To je spet zelo subjektivno gledano, katera je najlepša namreč. Po mojem je nemogče objektivno ocenit katera ženska je najlepša.
Tudi ta Aishwarya meni na večini fotk deluje čudno. Ima izrazite oči, ampak meni niso všeč, me na ful fotkah spominja na kakšno malo zadeto žensko. Kar se tiče pogleda. Drugače je pa lepa.
Je pa to spet samo moj pogled. Kdo drug to vidi drugače.

Aishwarya. Ker na tisti zgornji fotki je po obdelavi od normalne fotke bolj malo ostalo. 🙂
Mene spominja na nekakšen mix nine osenar in sanje grohar. haha
Je pa treba vedet, da v Bollywoodu je tudi že vse plastic fantastic.

[img]http://upload.7hob.com/images2014/www.7hob.com1369498179417.jpg[/img]

[img]http://www.filmitadka.in/images/joomgallery/originals/actresses_2/aishwarya_rai_bachchan_3/aishwarya_rai_bachchan_20120519_1674505736.jpg[/img]

[img]http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/aishwarya-rai/aishwarya-rai-20080131-370090.jpg[/img]

[img]http://www.extramirchi.com/wp-content/uploads/2009/06/aishwarya_rai_sonam_war.jpg[/img]

če malo bolje pogledam, mi je Eva Mendes veliko lepša, pa tudi če ni bila nikoli tako kot ta Indijka miss sveta. 🙂

[youtube]Pg_RKcxpTSk[/youtube]

In kaj je spornega na teh dveh fotkah? Meni je na obeh top.

Lepo žensko lahko narediš še lepšo, iz grdega račka se po make upu in frizerski obdelavi ne naredi lepotica, kvečjemu običajna urejena ženska.

[center][/center] Video je, ki prikazuje njene posege. Razen to, da vedno bolj iz lepotice dela spako, pa ni nič spornega. Saj ni nihče rekel, da je.

Ta misica, Aishwarya, je nedvomno ena najbolj lepih žensk vseh časov. Če primerjaš njene fotke z fotkami drugih super lepotic, vidiš, da ima najbolj prefinjeno popolno lepoto obraznih potez, da druge zbledijo ob njej. Sicer je bila izbrana tudi za najlepšo miss sveta vseh časov. Lahko da si dela kakšen remont preko plastike, samo še zmeraj ostaja lepa če pogledaš, kaj so kirurgi naredili iz nekoč tako lepe Nine Morić.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/242786/Manekenka-Nina-Moric-izgleda-zastrasujuce-bez-sminke

[img]http://img.portwallpaper.com/imgcel/Nina_Moric/Nina-Moric-12.JPG[/img]

@ Daliya

Če so to popolne obrazne poteze, potem pa I rest my case. Sem šel čez njene slike, ženska izgleda vsaj 20 let starejša, kot sicer. Razlog za to pa so njene paranenormalno izrazite ličnice, takih še moja babica ni imela pri 70ih.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Nisem klikala videa, samo komentiram “fotko” na začetku videa.

Včasih nekateri pišete o kom, kot da je pred operacijo bila strašno neprivlačna in nezanimiva, pol pa kar naenkrat uau.

ž

Meni je Eva Mendes dosti lepša kot Aisharya jo takoj poročim haha 😀 😀

Se pa strinjam Nina Morič je pa res kot spaka.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Da se mal polepša temo :

[img]http://www4.slikomat.com/13/0824/i56-pma.jpg[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, a je to Natalia? Ona je tudi izredno lepa, lepa je bila tudi Bernarda Marovt, Liz Taylor, je pa tudi res, da ima vsak svoj okus za lepoto. Meni je od moških denimo noro lep Ian, še posebej kako zna igrat, njegova mimika. enim pa ni všeč, tako pač je za vsako stvar, sto ljudi, sto čudi.

http://www.youtube.com/watch?v=a8itRphytA8


Yup, na prvem linku, ki sem ga prilepil, Natalia Vodianova.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

slovenke niso tako lepe niti tako ne morejo biti
tema je izdatno polepšana
indijke so kot romkinje, bah

Mene res zanimajo moški osebki na forumu, po moje so najbolj glasni glede lepote drugih bruh bruh bruh.

Ujej na zdej smo ga pa naje… : )))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

bodite ljudje pa objavite slike xxx starlet … vse ostalo je “šečerna vodica” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zame ena najlepših žensk…. če ne kar najlepša

Dobro jutro !

[img]http://31.media.tumblr.com/b64bbfc0c5cfcf21483e4cd06967b565/tumblr_mqwaq1NGrs1qk52dro1_500.jpg[/img]

Veselo masturbiranje geeks.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tale ma pa super štel Sadni… še joški so za moje pojme čista 9.9ka 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Poet, tvoja lepotička se ločuje. Evo šanse zate. Hitro eno pesem v angleškem jeziku napiši. :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close