Vam je ta ženska lepa?
ni ravno greh .. je pa nesmisel ☺[/quote]
Ni greh, če si poročen s Štajercem. 🙂
Saj ne govorim za vse, ampak vem pa da so marsikomu pri nas bolj všeč ženske bolj svetle polti, svetlih las itd. No, jaz to definitivno nisem. :)[/quote]
No evo bikini ti bi bila po mojem okusu haha pa še intelektualka si :D[/quote]
Ja pa še nekaj italijanske krvi imam po babici. Ja, mogoče BI BILA, pa sem že oddana. 🙂
[/quote][/quote]
Jaz nisem zelo ljubosumne sorte. Takrat sem bila pa itak še precej mlajša. Sem pa mal smotana, pa še zdaj, vedno, ko je kje kaj govora o Catherine Z. J. ali pa kakšen fim, v hecu rečem “o, poglej, najlepša ženska na svetu”. On pa samo zagodrnja: “Ja, ja, tega ne boš nikoli pozabila.”
Drugače pa je bila v Zorrotu še meni všeč, tako da ni panike. 🙂
ni ravno greh .. je pa nesmisel ☺[/quote]
Ni greh, če si poročen s Štajercem. 🙂
[/quote]
O Jst [sup]aka Bog[/sup] pomagaj … kakšne grehe in neumnosti si pa počela v prejšnjih življenjih, da imaš sedaj takšno pokora ☺
Eo, še z moje strani ena dobra
http://www.dtlux.com/top_models/fotos/Natalia_Vodianova_2.jpg
Eo, še z moje strani ena dobra
http://www.dtlux.com/top_models/fotos/Natalia_Vodianova_2.jpg%5B/quote%5DTa ima pa tak pogled kot Golfiševa….. :)))))))))))
O Jst [sup]aka Bog[/sup] pomagaj … kakšne grehe in neumnosti si pa počela v prejšnjih življenjih, da imaš sedaj takšno pokora ☺[/quote]
Če bi ti vedel kaj je šele njega doletelo… :)[/quote]
po tem kar že tukaj vidim … je bil vsaj serijski morilec … če ne kaj hujega
ni ravno greh .. je pa nesmisel ☺[/quote]
Ni greh, če si poročen s Štajercem. 🙂
No evo bikini ti bi bila po mojem okusu haha pa še intelektualka si :D[/quote]
Ja pa še nekaj italijanske krvi imam po babici. Ja, mogoče BI BILA, pa sem že oddana. :)[/quote]
No ja Bikini vsega pac clovek ne more imeti. Bova pa prijatelja haha 😀
A stara mama pa italijanka ja ni lepsga ko ena lepa furlanka haha : ))
Morbit res ni funny je pa res. :)) Kaj čmo lalgali pa ne bomo! :))))[/quote]Ja, naj pride resnica na plan, a ne:))). Aja, kdaj sva se pa srečala?:)) Moj spomin je res od zlate ribice:)).[/quote]Mislim….. pa si mi govorila s solzami v očeh, da ti bom ostal za vedno v spominu, zdej pa tole….. :))
Upam da imaš vsaj še mojo mob. št. 😀
Ja, naj pride resnica na plan, a ne:))). Aja, kdaj sva se pa srečala?:)) Moj spomin je res od zlate ribice:)).[/quote]Mislim….. pa si mi govorila s solzami v očeh, da ti bom ostal za vedno v spominu, zdej pa tole….. :))
Upam da imaš vsaj še mojo mob. št. :D[/quote]
Ups, nimam več…dej jo še enkrat objavi, kar tu na monu:))). Drgač bom spet padla v jok:))).
samo dveh vrst babnic ne prebavljam (neglede na izgled, urejenost, barve česarkoli … )
tiste, ki meni branijo dregati vse ostale
in
od kolegov, ki kolegom branijo v mojo družbo
se da iz vsake “stisnit” tisto, da ima potem “tisti” pogled (OK, vsaj desci ji morajo pasati ☺ )
Bikini, zdaj pa razumem, zakaj pišeš o “običajnih svetlih lepotičkah nedolžnih otroških nasmeškov” malo posmehljivo. Ker sama nisi takšnega videza.
Pač žalostno, večina žensk najbrž zagovarja tip videza (barvi polti, las), kateremu sama ustreza. Vsi ostali so pa nekaj manj in si po njihovem ne zaslužijo moške pozornosti.
Meni pač ženske robatega, moškega obraza niso všeč. Te pa najdeš tako med arijsko, temnejšo kot latino raso – to ni pogojeno s svetlostjo in temnostjo kože. Tudi Jessica Alba je latino, pa ima lep ženstven obraz. Pa ne pozabimo na Indijke, ki so v obraz celi cuker.
Me pa zanima nekaj: zakaj moški, ki preferirate nek določen tip ženske (temen, temnolas) vedno omenjate samo Italijanke in latino? Kaj pa Indijke in Romkinje?
Za nekoga, ki je pisal o Arabcih: ne rabiš biti blond. Oni so čisto nori že samo na modre in zelene oči.
Hočeš rečt, da si ti lepotica proti tem, ki trdijo, da je grda? 😉 A si pol sploh kaj drugačna (po razmišljanju) od teh, ki bi “jih rada videla”?
Forum je zaprt za komentiranje.