Vam je ta ženska lepa?
A boljše slike ni bilo? 🙂
Nima ravno robate poteze obraza, ima eksotičen obraz in malce “nevaren” pogled. 🙂
Pri domačih obrazih je bilo nekaj takšnega moč zaznat recimo pri Leili Bdeir in tudi ona še vedno velja za lepotico.
Ravno to Evo po mojem dela posebno in drugačno od običajnih lepotičk prijaznih otroških nasmeškov. Malce spominja tudi na Cindy Crawford, s tem, da deluje bolj “odraslo” od nje. Osebne preference moških so pač različne, ženske itak iščejo dlako v jajcu, realno gledano pa Eva Mendes upravičeno velja za lepotico. Tudi obraz jo dela posebno in zapomnljivo, kar je v šovbiznisu pomembno.
Če bi bila jaz moški in če bi tako zgledala moja punca, bi bila ponosna nanjo. Ob predpostavki, da bi mi bile tudi kot moškemu bolj všeč ekotične, latino lepotice. 🙂 Slovenski fantje pa menda bolj preferirajo arijski tip lepotičk ala Claudia Schiffer.
[img]http://davidtfagan.com/wp-content/uploads/2013/03/Eva-Mendes-eva-mendes-4729599-1600-1200.jpg[/img]
[img]http://images.paraorkut.com/img/pics/images/e/eva_mendes-5133.jpg[/img]
[img]http://www.redbalcony.com/media/galleries/770/Eva_Mendes6.jpg[/img]
[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/31900000/Eva-Fan-Art-eva-mendes-31978387-333-500.png[/img]
[img]http://www.celebrity9.com/img/eva-mendes/eva-mendes-pics-02.jpg[/img]
Ja lepa je. Pa tudi poslušat se jo da:)
http://www.youtube.com/watch?v=WJ5QEXzPpE0
Hah, ogromno…
[img]http://www.usmagazine.com/uploads/assets/photo_galleries/regular_galleries/1876-stars-without-makeup/photos/1352753292_julia-roberts-640.jpg[/img]
[img]http://ilseadams.com/wp-content/uploads/2013/07/celebs-11.jpg[/img]
[img]http://healthandbeautyremedies.files.wordpress.com/2012/11/celebrities-without-wearing-makeup-angelina-jolie.jpg?w=324&h=307[/img]
[img]http://without-make-up.com/wp-content/uploads/Sarah-Michelle-Gellar-without-makeup.jpg[/img]
[img]http://www.kalisia.it/blog/wp-content/uploads/no-make-6.jpg[/img]
[img]http://l.yimg.com/ea/img/-/130208/amanda_seyfried_18h98oq-18h98p4.jpg?x=450&q=80&n=1&sig=ytBadqPJjtG4v3ZBnt.vbQ–[/img]
Mi smo včasih takšnim rekli pič.koni. :)[/quote]
premočan izraz ☺
recimo punčki ☺[/quote]
Ma v KP so recimo moji sošolci kar svoji resni punci rekli “moja pi.čka”. To se je kar tako uporabljalo te izraze, brez da bi kdo konkretno pomislil, kaj govori. Meni se ni zdelo ok, da punco tako poimenuješ, pa so rekli, da sem čistunka. 🙂
premočan izraz ☺
recimo punčki ☺[/quote]
Ma v KP so recimo moji sošolci kar svoji resni punci rekli “moja pi.čka”. To se je kar tako uporabljalo te izraze, brez da bi kdo konkretno pomislil, kaj govori. Meni se ni zdelo ok, da punco tako poimenuješ, pa so rekli, da sem čistunka. :)[/quote]
jaz v kočljivih situacijah rečem: “da, draga” … pa sploh ni mišljeno, da se strinjam … ☺
je.ba.t ga … ljudje različno dojemamo izraze kot osebe — zato ves čas tipkam, da so na netu črke samo grafični prikazi bitov ☺
dajati nek “velik” pomen besedam brez, da veš mnogo ozadja … nima smisla ☺
ko se v poslovnem svetu tolčemo na gobec, si praskamo oči, se nasajamo po turško na kole … uporabljamo zelo leporečne in “diplomatske” izraze … npr. ko za koga menimo, da je totalen idijot, luzer, … ima pa nekaj, kar rabimo, rečemo, da je zelo poseben ☺
Hah, ogromno…[/quote]
Ah brezveze, za to ni treba bit zvezdnica. Vsaka ženska zgleda z urejeno frizuro in makeupom DRUGAČE kot brez. Ampak tudi vsi ti “čudežni” prijemi ne delajo vedno čudežev. Itak pa moški na tem forumu radi filozofirate o ženski UREJENOSTI, pa ste vsi ultra pmetni kakšne cote mora imet, pa kakšno frizuro, makeup.
Pa pri teh primerjavah itak izberejo neke najgrše slike brez makeupa.
Drugače pa je Kate Moss na teh slikah lepša brez makeupa. Pa Joliejeva je tudi brez makeupa čisto ok. Milla Jovovich ima zelo lep obraz brez makeupa, tudi Amanda Seyfried ni brez makeupa grda.
Itak pa imamo vsi dobre in slabe dneve.
A Eve Mendes pa namerno nisi dal brez makeupa? 🙂
No, tako zgleda Eva Mendes v vlogi “vsakdanje ženske” brez doteranega videza in makeupa. Joij je grda, kaj? 🙂
Meni je še vedno privlačna. Ampak kaj jaz vem. Nisem samski moški, ki čaka na prelestno dvajsetletnico, do takrat pa ga niti Eva Mendes ne prepriča. 🙂
[img]http://cdn02.cdnwp.celebuzz.com/wp-content/uploads/2011/04/28/Eva-Mendes-no-make-up1-600×450.jpg[/img]
[img]http://uk.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2012511/reg_634.eva.ls.61112.jpg[/img]
[img]http://tatiferrarimodaelusso.blog.terra.com.br/files/2010/11/eva-mendes.jpg[/img]
[img]http://photos.posh24.com/p/914232/l/halle_berry/celebrities_without_make_up_part_2.jpg[/img]
Hah, ogromno…[/quote]
Ah brezveze, za to ni treba bit zvezdnica. Vsaka ženska zgleda z urejeno frizuro in makeupom DRUGAČE kot brez. Ampak tudi vsi ti “čudežni” prijemi ne delajo vedno čudežev. Itak pa moški na tem forumu radi filozofirate o ženski UREJENOSTI, pa ste vsi ultra pmetni kakšne cote mora imet, pa kakšno frizuro, makeup.
Pa pri teh primerjavah itak izberejo neke najgrše slike brez makeupa.
Drugače pa je Kate Moss na teh slikah lepša brez makeupa. Pa Joliejeva je tudi brez makeupa čisto ok. Milla Jovovich ima zelo lep obraz brez makeupa, tudi Amanda Seyfried ni brez makeupa grda.
Itak pa imamo vsi dobre in slabe dneve.
A Eve Mendes pa namerno nisi dal brez makeupa? 🙂
No, tako zgleda Eva Mendes v vlogi “vsakdanje ženske” brez doteranega videza in makeupa. Joij je grda, kaj? 🙂
Meni je še vedno privlačna. Ampak kaj jaz vem. Nisem samski moški, ki čaka na prelestno dvajsetletnico, do takrat pa ga niti Eva Mendes ne prepriča. 🙂
[/quote]
Filmske in glasbene zvezdnice ter razne TV manekenke niso nič posebnega. Vlači se jih po medijih, dela reklamo (samopromocija) in prenapihuje njihovo domnevno “lepoto”, pa niso nič posebnega. 90% deklet iz ulice, ki jih vsakodnevno srečaš, je lepših kot te. Ker o tem se piše zgolj, ker so medijsko izpostavljene, znani obrazi, sicer pa povsem povprečne.
Ah brezveze, za to ni treba bit zvezdnica. Vsaka ženska zgleda z urejeno frizuro in makeupom DRUGAČE kot brez. Ampak tudi vsi ti “čudežni” prijemi ne delajo vedno čudežev. Itak pa moški na tem forumu radi filozofirate o ženski UREJENOSTI, pa ste vsi ultra pmetni kakšne cote mora imet, pa kakšno frizuro, makeup.
Pa pri teh primerjavah itak izberejo neke najgrše slike brez makeupa.
Drugače pa je Kate Moss na teh slikah lepša brez makeupa. Pa Joliejeva je tudi brez makeupa čisto ok. Milla Jovovich ima zelo lep obraz brez makeupa, tudi Amanda Seyfried ni brez makeupa grda.
Itak pa imamo vsi dobre in slabe dneve.
A Eve Mendes pa namerno nisi dal brez makeupa? 🙂
No, tako zgleda Eva Mendes v vlogi “vsakdanje ženske” brez doteranega videza in makeupa. Joij je grda, kaj? 🙂
Meni je še vedno privlačna. Ampak kaj jaz vem. Nisem samski moški, ki čaka na prelestno dvajsetletnico, do takrat pa ga niti Eva Mendes ne prepriča. 🙂
[/quote]
Filmske in glasbene zvezdnice ter razne TV manekenke niso nič posebnega. Vlači se jih po medijih, dela reklamo (samopromocija) in prenapihuje njihovo domnevno “lepoto”, pa niso nič posebnega. 90% deklet iz ulice, ki jih vsakodnevno srečaš, je lepših kot te. Ker o tem se piše zgolj, ker so medijsko izpostavljene, znani obrazi, sicer pa povsem povprečne.[/quote]
Ja in? Med povrečnim in grdim je vseeno neka razlika, se ti ne zdi?
Se pa ne strinjam, da te ženske niso posebne. Posebne so zaradi svojega poklica. Če so igralke ali glasbenice, imajo pač neki izdelan imidž, ki jim pomaga pri karieri, še vedno pa samo to ni dovolj, da uspejo v filmski ali glasbeni industriji. To je potrebno ravno zaradi takšnih posameznikov, ki kupujejo najprej embalažo, šele nato vsebino.
Itak pa se pri nas vsakogar, ne glede na to s čim se ukvarja, kometira glede na njegov videz. Čim se enkrat pojavi v kakšnem mediju, se najde sto stručkotov, ki ocenjuje njihovo “javno podobo”. Ženske, ki se v javnosti ne pojavljajo kot fotomodel, imajo zaradi mene lahko tudi robate poteze obraza, noge na x in debelo rit, dokler tisto, s čimer se preživljajo, po čemer so pravzaprav znane, delajo dobro. Dovolj je,da so urejene, ni treba, da so manekenke. Ampak ne, folk se čuti poklicanega, da s svojim kritičnim očesom sesuje vsakogar, ki ne ustreza vsem lepotnim idealom, pa če je to pevka, političarka, TV voditeljica, vremenarka ali neka x strokovna komentatorka, ki se zavoljo svoje profesije pojavlja v medijih.
Sama lepota danes vseeno ni ne vem kako cenjena. Bolj malo ljudi lahko preživi samo od lepote. Tudi časi velikih manekenskih imen so mimo. Danes so manekenke v visoki modi samo še obešalniki, fotomodeli pa neprimerljivo slabše plačani kot 20 let nazaj. Če je nekdo uspešen na določenem področju in če obenem še dobro zgleda (tudi če jih 90% zgleda boljše), pa je to v današnjem svetu vseeno dobitna kombinacija. Eva Mendes ima to kombinacijo. Dobro zgleda, ima tudi določene talente, ki jih zna vnovčit. In ni grda, pa tudi če so vse tvoje sosede lepše od nje.
Filmske in glasbene zvezdnice ter razne TV manekenke niso nič posebnega. Vlači se jih po medijih, dela reklamo (samopromocija) in prenapihuje njihovo domnevno “lepoto”, pa niso nič posebnega. 90% deklet iz ulice, ki jih vsakodnevno srečaš, je lepših kot te. Ker o tem se piše zgolj, ker so medijsko izpostavljene, znani obrazi, sicer pa povsem povprečne.[/quote]
Ja in? Med povrečnim in grdim je vseeno neka razlika, se ti ne zdi?
[/quote]
Grdih žensk pa jaz ne poznam? Takšno izrazoslovje uporablja mogoče kak Sadni, Matkič, da pomisliš ,da sta tam zelena fantiča, stara enih 14 let glede na obnašanje. 🙂 Mi je čudno, da tudi ti uporabljaš takšen izraz oz. opis za žensko, da je “grda”. So samo bolj in manj atraktivne ženske, jaz še grde nisem videl.
Ja in? Med povrečnim in grdim je vseeno neka razlika, se ti ne zdi?
[/quote]
Grdih žensk pa jaz ne poznam? Takšno izrazoslovje uporablja mogoče kak Sadni, Matkič, da pomisliš ,da sta tam zelena fantiča, stara enih 14 let glede na obnašanje. 🙂 Mi je čudno, da tudi ti uporabljaš takšen izraz oz. opis za žensko, da je “grda”. So samo bolj in manj atraktivne ženske, jaz še grde nisem videl.[/quote]
No, se oproščam glede tega “grdega”. To omenjam zato, ker je v uvodnem postu pisalo “mi je v obraz prav grda“. Mene je ravno to “zbodlo” pri tej temi.
Je pa res, da ti tega nisi napisal, da si napisal samo, da se ti ne zdi preveč atraktivna. Ampak vtis je bil, da se nekako strinjaš z uvodnim zapisom.
To velja za čisto vse ki si jih prilepil zgoraj, nobena od njih ni grda, to so ženske povprečnega/nadpovprečnega videza. Me pa ne čudi, da je nek forumaš, ki še v življenju ni imel punce lahko tok zbirčen. Lp
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www.stud-center.com/wallpaper/eva-mendes/eva-mendes-60273.jpg[/img]