VALENTINOVO
Živjo!
Imam eno vprašanje,ali pa sem tako za luno,kaj je pravi pomen valentinovega? Sem poročena oba v službi, mož edini v ženskem kolektivu.Ko mi znanka reče ti boš pa dobila marcipanove srčke,sem videla moža kako jih kupuje,pa pride valentinovo ,pa ni bilo srčkov ampak ena čokolada v takšni lepi kuverti.Sem malo pogledala in našla račun res z srčki,pa mi je tajil,da jih ni kupil,sem vstrajala par dni pa mi je včeraj priznal ,da je podaril vsaki en srček.Pa sem mu rekla a veš sploh pomen valentina,pa je rekel ja ljubezen.Res pa mu je ena v skupini veliko mlajša malo bolj pri srcu.
Sem šla zadnjič s sosedo v trgovino… soseda je kupila (?) pa ji prodajalka reče, saj ti je že mož kupil danes. Soseda debelo gleda in nič ne ve o tem 🙂 Je pa šlo za eno stvar, ki je mož ne uporablja, pa kolikor mi je pozneje povedala, tudi njej ni nič prinesel domov.:)
Tako da, tele znanke, sodelavke in prodajalke…. boljše, da so tiho…. ali kakšno je vaše mnenje? :))
No, zdrahe ne delajo one, one so samo “kurirke”. Ne verjamem, da si izmišljujejo, ko je pa tako enostavno preveriti.
Mojega bivšega je izdal izpisek za kartico. Za Valentinovo dva nakupa, eden za sto evrov v neki cvetličarni (verjetno so ga sodelavci pooblastili, da kupi rožice za celoten pretežno ženski kolektiv, kako požrtvovalen je bil a ne) in v neki drugi cvetličarni za 20 evrov – lončnica zame kot izhod v sili.
Če bi bilo več odprtih odnosov, ko si partnerja ne bi skrivala svojih občutkov (tudi kadar gre za komentarje tipa lej tisto žensko, kok luštna je al pa lej unga deca, kok sexy rito ma) in imela taboo tem, se ne bi dogajalo, da bi skrivali drug pred drugim, komu so kaj podarili, čeravno gre za gesto obdarovanja ženskega kolektiva.
Kontra. Kaj ima pa poročen moški drugim ženskam za kupovat srčke… in druge stvari? :)[/quote]
Oboje je lahko sporno. S tem da, nakup srčkov sodelavkam še nekako ne pomeni nekaj nujno slabega. Brskanje po osebnih stvareh pa že kaže na mero nezaupanja in neodkritosti v odnosu. Ampak situacija je razumljiv, saj tudi mož ni bil odkrit in verjetno raje ni povedal za tele srčke. Je že imel razlog. Ni nujno, da ima kake mučke s katero, mogoče se je samo želel izognit nepotrebnemu ognju v strehi doma. Kar seveda kaže na to, da ni zaupanja, ni prave komunikacije v odnosu.
Kontra. Kaj ima pa poročen moški drugim ženskam za kupovat srčke… in druge stvari? :)[/quote]
Oboje je lahko sporno. S tem da, nakup srčkov sodelavkam še nekako ne pomeni nekaj nujno slabega. Brskanje po osebnih stvareh pa že kaže na mero nezaupanja in neodkritosti v odnosu. Ampak situacija je razumljiv, saj tudi mož ni bil odkrit in verjetno raje ni povedal za tele srčke. Je že imel razlog. Ni nujno, da ima kake mučke s katero, mogoče se je samo želel izognit nepotrebnemu ognju v strehi doma. Kar seveda kaže na to, da ni zaupanja, ni prave komunikacije v odnosu.[/quote]Ta stvar ne diši po marcipanovih srčkih, diši bolj po češpicah…:)
Po mojem ve zakaj je kupil srčke…za se posladkat ne…
Zdaj bo 8.marec, nadgradnja srčkov bodo rožice…
Stroga pravila, ni kaj. Jaz imam raje čim manj pravil, tako ni neke “skrite” želje po kršenju le teh. Svobodno in z zaupanjem. Zaupanje pa je potrebno zgradit, ne le postavit pravila. Kjer so potrebna pravila, ni veliko prostora za zaupanje. Nič kaj “ljubeznivo” se namreč ne sliši, ampak če obema ustreza in funkcionira, naj bo. 🙂
atorv, pod častjo bi mi bilo, če bi čekirala njegove izpiske, njegove telefone, denarnico. Jaz se toliko cenim in se zdim sama sebi toliko vredna, da me moj ne bi varala zaradi ene druge, zato ga ne nadziram. Isto on mene ne.
Če pa me bo želel varat pa me bo kljub temu, da bi mu vse prečekirala.
Če nekoga nadziraš, bo prej poskušal pobegnit iz zapora. Če pa nekomu zaupaš pa ne bo čutil verige okrog vratu in ne bo imel tolikšne potrebe ven bežat. Ker se ne bo počutil ujetega.
Forum je zaprt za komentiranje.