Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek V vsakem hecu je tudi nekaj resnice

V vsakem hecu je tudi nekaj resnice

Takole pišeš, namesto da bi Oneta izkoristil, ko ima takšno kilometrino, s petimi ženskami doma … gotovo bi ti lahko dal veliko koristnih informacij o tem, kako ženske delujejo, funkcionirajo, čutijo, razmišljajo … a veš kašno bogastvo informacij je to??[/quote]

Neuporabno. Če jih ima doma pet, itak razmišlja tako, kot so mu one ukazale. Če so dovolj prebrisane, celo še vedno misli, da je on “šef”. 🙂 😛

Takole pišeš, namesto da bi Oneta izkoristil, ko ima takšno kilometrino, s petimi ženskami doma … gotovo bi ti lahko dal veliko koristnih informacij o tem, kako ženske delujejo, funkcionirajo, čutijo, razmišljajo … a veš kašno bogastvo informacij je to??[/quote]

Neuporabno. Če jih ima doma pet, itak razmišlja tako, kot so mu one ukazale. Če so dovolj prebrisane, celo še vedno misli, da je on “šef”. 🙂 :P[/quote]

Ja no, v tem primeru bi bil še bolj uporaben – to je v bistvu živeči prevajalnik iz ženskega v moški jezik – ti ženske želje, razmišljanja, čustva pretvori v nekaj, kar razumejo tudi moški možgani 😀

Neuporabno. Če jih ima doma pet, itak razmišlja tako, kot so mu one ukazale. Če so dovolj prebrisane, celo še vedno misli, da je on “šef”. 🙂 :P[/quote]

Ja no, v tem primeru bi bil še bolj uporaben – to je v bistvu živeči prevajalnik iz ženskega v moški jezik – ti ženske želje, razmišljanja, čustva pretvori v nekaj, kar razumejo tudi moški možgani :D[/quote]

Ne bi bil. Moška logika in razmišljanje so mu torej že leta tuja (beri, prevzgoja).

Ja no, v tem primeru bi bil še bolj uporaben – to je v bistvu živeči prevajalnik iz ženskega v moški jezik – ti ženske želje, razmišljanja, čustva pretvori v nekaj, kar razumejo tudi moški možgani :D[/quote]

Ne bi bil. Moška logika in razmišljanje so mu torej že leta tuja (beri, prevzgoja).[/quote]

Ehhh, še vedno je eden od najbolj zaželjenih tipov na tem forumu. Kako pa to razlagaš?

Ne bi bil. Moška logika in razmišljanje so mu torej že leta tuja (beri, prevzgoja).[/quote]

Ehhh, še vedno je eden od najbolj zaželjenih tipov na tem forumu. Kako pa to razlagaš?[/quote]

Je res? Takih stvari jaz ne vem.

Ehhh, še vedno je eden od najbolj zaželjenih tipov na tem forumu. Kako pa to razlagaš?[/quote]

Je res? Takih stvari jaz ne vem.[/quote]

Premal bereš 🙂

Je res? Takih stvari jaz ne vem.[/quote]

Premal bereš :)[/quote]

Forum gotovo, kar ni nujno slabo. 🙂 😛

Takole pišeš, namesto da bi Oneta izkoristil, ko ima takšno kilometrino, s petimi ženskami doma … gotovo bi ti lahko dal veliko koristnih informacij o tem, kako ženske delujejo, funkcionirajo, čutijo, razmišljajo … a veš kašno bogastvo informacij je to??[/quote]Ammmmm, mislim, da si se zmotila. Njega velik bolj vznemirja moški del foruma in se v njih tudi stalno vpikuje in čaka kako, ga bo kdo pobožal, tako, da sem mu jaz s svojimi “ženskimi nasveti” toalno nezanimiv…… 😉
To da izjavi, da se zanima za punce je v bistvu le varka za zavarivanje suprotnika…….. 😀
Si mu nasedla, a? 😉 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Premal bereš :)[/quote]

Forum gotovo, kar ni nujno slabo. 🙂 :P[/quote]

O.k. To se pa strinjam. Popolnoma 🙂

Mogoče zato, ker se je na današnji dan rodil Shakespeare…
(in tudi umrl je 23. aprila)[/quote]

Hvala, nisem vedela. Lahko bi mu posvetili kakšno temo tu gor, a ne?
Mislim, da nam je tragika kar blizu….:)

Ja no, v tem primeru bi bil še bolj uporaben – to je v bistvu živeči prevajalnik iz ženskega v moški jezik – ti ženske želje, razmišljanja, čustva pretvori v nekaj, kar razumejo tudi moški možgani :D[/quote]

Ne bi bil. Moška logika in razmišljanje so mu torej že leta tuja (beri, prevzgoja).[/quote]
Koga je pa treba prevzgojit? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče zato, ker se je na današnji dan rodil Shakespeare…
(in tudi umrl je 23. aprila)[/quote]

Hvala, nisem vedela. Lahko bi mu posvetili kakšno temo tu gor, a ne?
Mislim, da nam je tragika kar blizu….:)[/quote]
a ni ta Šeks Per pisal o tem, kako se telesa krajša za glave … bemtiš, da je moral biti na onem otoku, kjer megla odreže celino namesto pri nas.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Probaj tolmačiti po Srbsko. 🙂

Takole pišeš, namesto da bi Oneta izkoristil, ko ima takšno kilometrino, s petimi ženskami doma … gotovo bi ti lahko dal veliko koristnih informacij o tem, kako ženske delujejo, funkcionirajo, čutijo, razmišljajo … a veš kašno bogastvo informacij je to??[/quote]
Danes, ali pa morda jutri obišči temo “Samozavest” na forumu “Ljubezenski nasveti”, ko se bo v njej pojavil prispevek ( ni še odobren ), sestavljen z nekaj več kot 700 besed.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Takole pišeš, namesto da bi Oneta izkoristil, ko ima takšno kilometrino, s petimi ženskami doma … gotovo bi ti lahko dal veliko koristnih informacij o tem, kako ženske delujejo, funkcionirajo, čutijo, razmišljajo … a veš kašno bogastvo informacij je to??[/quote]
Danes, ali pa morda jutri obišči temo “Samozavest” na forumu “Ljubezenski nasveti”, ko se bo v njej pojavil prispevek ( ni še odobren ), sestavljen z nekaj več kot 700 besed.[/quote]

Okay, tebi na čast, bom šla. Sicer pa se tega foruma izogibam ko hudič…


Danes, ali pa morda jutri obišči temo “Samozavest” na forumu “Ljubezenski nasveti”, ko se bo v njej pojavil prispevek ( ni še odobren ), sestavljen z nekaj več kot 700 besed.[/quote]Okay, tebi na čast, bom šla. Sicer pa se tega foruma izogibam ko hudič…[/quote]Me ne rabiš, 700besed brez vsebine :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close