Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek V vsakem hecu je tudi nekaj resnice

V vsakem hecu je tudi nekaj resnice

Why are wedding dresses white ?
to match the appliances

What do you tell a woman with two back eyes ?
nothing she’s already been told twice

How do you see the world from a woman’s point of view ?
look out the kitchen window

How do you turn you washing machine into a snow blower ?
give your wife a snow shovel

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Guten Morgen. Ich verstehe das nicht. Ich spreche nur Deutsch und Serbisch.:)

Guten Morgen meine frau. Wie geht es dir ? :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Namazano gofljico imaš joooj:)))

Čakamo še odziv uporabnika “problem je v bistvu v tebi samem”, ki bo temeljito okaral Sadnega. 🙂

Aha, vzgoja kriva, ker sm odpru tako temo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Preveč je negotov, da bi vedel, koga misliš..

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sadni pa ne že spet……

Out On A Limb

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Preveč je negotov, da bi vedel, koga misliš..[/quote]
Mogoče pa se mu ne da ukvarjat z otroci, počakajmo še malo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Preveč je negotov, da bi vedel, koga misliš..[/quote]Mogoče pa se mu ne da ukvarjat z otroci, počakajmo še malo. :))[/quote]Ma kaj bi čakal? Pamž bo začel razmetavat pesek vsem v oči…. pol bo pa spet hudič…. nam bo Robi vzel lopatke in zaprl peskovnik…. Bomo vsi jokali…. 😛

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Seveda je v vsakem hecu nekaj resnice…. predvsem o avtorju, ki je hec povedal 🙂

On_ + Marko = Girl Power !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Neeeeeee!!! Res?!

Neeeeeee!!! Res?![/quote]
To je bila ena globoka izjava, ob kateri bi se jaz moral konkretno zamislit nad samim seboj.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

He, he, he….. punči 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Vem, da spet čutiš tisto svojo privlačnost do moških. Ne daš se ti kar tako. Težko sprejemaš zavrnitve? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako hitro je odpisal. Da ja le ne bi kdo posumil, če je slučajno res kaj na tem :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Danke, ich geniesse in diesem Fruhling. Ich hoffe, dass Sie auch. Die Liebe ist in der Luft.:)

Guten Morgen. Ich verstehe das nicht. Ich spreche nur Deutsch und Serbisch.:)[/quote]

Če citiram Srbe: Važno je da govoriš srpski, da te ceo svet razume. :))

Ti si pa kar vztrepetal kot plamen sveče v vetru, ko si videl njegove besede in še moje zraven pol te je pa že okol vrglo od naslade…… 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mogoče zato, ker se je na današnji dan rodil Shakespeare…
(in tudi umrl je 23. aprila)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Guten Morgen. Ich verstehe das nicht. Ich spreche nur Deutsch und Serbisch.:)[/quote]

Če citiram Srbe: Važno je da govoriš srpski, da te ceo svet razume. :))[/quote]

Ja.:) Meni so Srbi všeč, ker se življenja lotevajo s srcem in ne samo z razumom.

Mislm kje je sedaj Robi, da bo pobrisal te neprimerne komentarje [sub][sub](ki jih ne razumem)[/sub][/sub] s katerimi me zihr samo žalite!…..cccccc

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Neeeeeee!!! Res?![/quote]
To je bila ena globoka izjava, ob kateri bi se jaz moral konkretno zamislit nad samim seboj.[/quote]

Če ti tako praviš… 😀

Takole pišeš, namesto da bi Oneta izkoristil, ko ima takšno kilometrino, s petimi ženskami doma … gotovo bi ti lahko dal veliko koristnih informacij o tem, kako ženske delujejo, funkcionirajo, čutijo, razmišljajo … a veš kašno bogastvo informacij je to??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close