Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek V Sredozemlju največ bojnih ladij v sodobni zgodovini

V Sredozemlju največ bojnih ladij v sodobni zgodovini

A mislijo velesile res začeti spopad apokaliptičnih razsežnosti, glede na zbiranje ladij v Mediteranu in premikanju jedrskega orožja? Če stvari uidejo izpod nadzora in eni želijo da uidejo, smo lahko deležni zadnjih dni sorazmerno brezskrbnega, lagodnega življenja, preden nas pahnejo nazaj v kameno dobo….

Kopičenje vojaških sil v Sredozemlju[/url]

ah ne … ne paničari.
Bliža se konec leta pa hitijo porabljati planirane porabe goriva, streliva, nadomestil za ranjene & padle … skratka- birokratska posla ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz tudi mislim, da ni razloge za paniko trenutno v Evropi ni kakih napetosti.

Slovenci se pa bomo itak med sabo pobili.

Pozdrav Ljubljančankam ; )))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Bojne ladje se vedno zbirajo v Mediteranu, ker imajo tukaj dober strateški položaj za posredovanje na Bližnjem vzhodu.
Da bi nas jedrsko orožje pahnilo v kameno dobo, pa mislim, da ni bojazni.

Če ste kljub temu v skrbeh, pa je tukaj nekaj navodil, kako si pomagat. 🙂

http://www.wikihow.com/Survive-a-Nuclear-Attack

Ja po spopadu z jedrskim orožjem bi bilo samo še kamenje : )

Pozdrav ljubljančankam

http://www.youtube.com/watch?v=rJT_PsNZnz4

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

mogoče pa pljujejo proti Jadranu, ker se na MON_u tako “pobijamo” ☺ , si grozimo, se zmerjamo,delamo podtike in kaj si kdo misli, da drugi misli

skratka, ker se gremo štalo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zeeeeeeeeeeeeeh!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jaz bom nabavila eno plovilo razreda Nimitz – tako za vsak slučaj 🙂

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close