V Sredozemlju največ bojnih ladij v sodobni zgodovini
A mislijo velesile res začeti spopad apokaliptičnih razsežnosti, glede na zbiranje ladij v Mediteranu in premikanju jedrskega orožja? Če stvari uidejo izpod nadzora in eni želijo da uidejo, smo lahko deležni zadnjih dni sorazmerno brezskrbnega, lagodnega življenja, preden nas pahnejo nazaj v kameno dobo….
ah ne … ne paničari.
Bliža se konec leta pa hitijo porabljati planirane porabe goriva, streliva, nadomestil za ranjene & padle … skratka- birokratska posla ☺
Bojne ladje se vedno zbirajo v Mediteranu, ker imajo tukaj dober strateški položaj za posredovanje na Bližnjem vzhodu.
Da bi nas jedrsko orožje pahnilo v kameno dobo, pa mislim, da ni bojazni.
Če ste kljub temu v skrbeh, pa je tukaj nekaj navodil, kako si pomagat. 🙂
Ja po spopadu z jedrskim orožjem bi bilo samo še kamenje : )
Pozdrav ljubljančankam
mogoče pa pljujejo proti Jadranu, ker se na MON_u tako “pobijamo” ☺ , si grozimo, se zmerjamo,delamo podtike in kaj si kdo misli, da drugi misli
skratka, ker se gremo štalo ☺
Forum je zaprt za komentiranje.