Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek v pričakovanju 2013

v pričakovanju 2013

Čuj latissa, čudno ti to mene čitaš… gobice? gobice…[/quote]
Ker mogoče čudno pišeš? :)[/quote]
Katenjke se ne sme resno jemat. 🙂

Pomislite no, dragi prijatelji med over net-a, ko smo prisluhnili na slovesni proslavi v Cankarjevem domu, besedam našega predsednika gospoda Janeza Janše, smo se kar raznežili ob njegovih besedah.
Govoril je o radostnem decembru, o decembru polnem pričakovanj o izboljšanju stanja v naši Slovenijii, za kar se bodo naši politiki izrecno zavzeli, zlasti naš novi predsednik gospod Borut Pahor i seveda on kot predsednik vlade.
Tako lep govor je imel, da so mi kar solze stopile v oči od vseh lepih obljub.
In njegova soproga gospa Urška Bačovnik je prav gostolela, ko je podajala roke vsem prisotnim na proslavi.
Tako iskreno sta delovala, dragi moji, mislite, da jim lahko verjamemo ?

Ne.

Kdor res misli, tisti ve, da se resnica skriva za besedami……

So časi, ko slabe novice kar dežujejo. Naši časi so že taki- Verjetno tudi časi pred 2012 leti v današnji Sveti deželi niso bili veliko bolj veseli.Ljudje pa so živeli v velikem pričakovanju, kar pomeni, da so imeli občutek, da tako ne more več iti naprej in da se mora nekaj zgoditi. V prvi sveti noči se je rodil otrok, Božji Sin, ki je prišel živeti med ljudi, med njihovo revščino, med njihov obut, med njihove tesnobe, med njihove krivice in smrt. S tem želi sporočiti, da zaradi preizkušenj, ki se zgrinjajo na nas , ni treba obupati nad seboj in nad drugimi.
Prišel nam je vliti novega poguma, volje do življenja, notranjega miru,
Če bomo prisluhnili, bomo deležni notranjega miru.
Vsi, ki živimo v strahu pred jutrišnjim dnem, ne prenehajmo upati v boljši jutri.
SREČEN IN LEP BOŽIČNI PRAZNIK VSEM BRALCEM IN MODERATORJEM !


Nad nekaterimi bi bilo dobro že zdavnaj obupati..Mislim na tiste, ki zaradi lastnega egoizma, družbo peljejo v revščino in ustvarjajo videz krivičnega sveta.

Meni pa je všeč pomlad – bolj kot novo leto se mi zdi začetek vsega novega…..

Proslavili smo Novo leto 2013 v soju luči.
Naj vam novoletna svetloba obsije dušo
in vam napolni srce.
Čuvajte tisto, kar imate
in naj vam novo leto 2013 podari, tisto,
česar nimate, a si želite.
Pa naj bo to že v zimi ali šele v pomladi, poletju ali jeseni 2013.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close