V katero smer gre Slovenija?
Boštjančič skriva nemirne roke…
Re, 10.09.2025 ob 00:04
Boštjančič skriva nemirne roke…
Hah, Slovenija gre v smer ki so jo vse vlade do sedaj napovedovale, pa nobena ni naredila desetine tistega kar je obljubila.
Sedanja je začela delati in ni vedno najbolj uspešna, vendar se dogaja in to veliko stane.
Desni nacifašisti pa vijejo roke, ker se dela in bo dela treba nadaljevati, če slučajno pridejo na oblast!
V Nepalu so tole storili s financ prascem človeškim:
( https://x.com/TheInsiderPaper/status/1965391295888924871 )
————
V Sloveniji pa narod občuduje dripce gnusne kako se smejčkajo na tuj račun.
Levaki radi ribarijo v kalnem, zato jim prav pride, da se Slovenija zadolžuje in vsakič znova poskrbijo za mega drage projekte, kjer denar izginja v razne žepe s pomočjo aneksov, raznih nevladnih organizacijah, hkrati pa poskrbijo, da je država zaradi visokih davkov in nestabilnega zakonskega okvira nezanimiva za tuje investicije.
BTDT nepr., 10.09.2025 ob 23:52
Levaki radi ribarijo v kalnem, zato jim prav pride, da se Slovenija zadolžuje in vsakič znova poskrbijo za mega drage projekte, kjer denar izginja v razne žepe s pomočjo aneksov, raznih nevladnih organizacijah, hkrati pa poskrbijo, da je država zaradi visokih davkov in nestabilnega zakonskega okvira nezanimiva za tuje investicije.
Koga pa ti tako pameten predlagaš?
Forum je zaprt za komentiranje.